Zza pola karnego strzelał Serhij Krykun. Został jednak zablokowany.

Gra wznowiona.

2
2
90+2'

Przerwa w grze. Zawodnicy Cracovii zderzyli się głowami. Potrzebna pomoc medyczna.

3
1
90+1'

Mocny, ale i niecelny strzał z dystansu oddał Serhij Krykun.

90'

Doliczone cztery minuty.

1
3
3
90'

Jeszcze jedną akcję wyprowadzają piłkarze z Gliwic. Do bramki Cracovii jednak daleko.

2
2
2
2
3
88'
87'

Dobrze z własnej bramki wybiegł Sebastian Madejski i złapał piłkę. Bieg do niej już Serhij Krykun.

87'
85'

Piast szuka groźnego dośrodkowania w pole karne rywala. Zawodnicy Cracovii zazwyczaj wybijają piłkę po tych wrzutkach.

82'

Zagranie z rzutu wolnego w pole karne Cracovii. Po zagraniu Szczepańskiego piłkę wybił Eneo Bitri.

4
1
1
1
2
79'
77'

Dośrodkowanie w pole karne Piasta. Jednak zbyt krótkie - piłka wybita przez gliwiczan.

1
77'

Z dystansu strzelał Jani Atanasov. Po rykoszecie piłka opuściła boisko.

2
1
1
2
2
Czy w tym meczu padnie przynajmniej jedna bramka?
1
71'
71'
70'

Mocny, ładny strzał z pola karnego gospodarzy oddał Otar Kakabadze. Dobrze odbił piłkę bramkarz Piasta.

1
1
1
2
69'

Zanosiło się na groźną akcję Cracovii. Patryk Sokołowski stracił jednak piłkę przed polem karnym Piasta.

1
1
67'

Piast atakuje, szuka dośrodkowań w pole karne rywala. Cracovia dobrze się broni.

2
2
66'

Rzut rożny dla Piasta. Piłkę zagrywał Damian Kądzior, a zawodnicy Cracovii wybili piłkę.

2
65'

Zza pola karnego strzelał Fabian Piasecki. Dobrze interweniował bramkarz Cracovii.

2
64'

Brzydki fragment spotkania. Mało płynnej gry.

2
62'

I kolejna przerwa w grze. Na boisku leży zawodnik Piasta.

1
61'

Rzut wolny dla Piasta i dośrodkowanie w pole karne rywala. Sędzia przerwał grę i dopatrzył się faulu w ofensywie.

1
1
60'

Sporo fauli i sporo przerw w grze - tak wyglądają ostatnie minuty.

1
60'
1
1
1
57'

Cały czas brakuje nam w tym meczu dobrych okazji strzeleckich - zarówno z jednej, jak i drugiej strony.

55'

Wracamy do gry.

1
55'

Przerwa w grze. Na boisku leżał jeden z zawodników Piasta.

1
53'

Rzut rożny dla Piasta i dośrodkowanie w pole karne Cracovii. Wrzutkę zamknął Arkadiusz Pyrka, który po chwili został zablokowany.

1
1
50'

W odpowiedzi ładne dośrodkowanie Pyrki przed bramkę Cracovii. Tym razem jednak piłka wybita przez obrońcę drużyny z Krakowa.

1
46'

Dośrodkowanie w pole karne Piasta. Po chwili piłka wybita przez obrońców gospodarzy.

1
czas Druga połowa
45+1'

Zagranie z rzutu rożnego w pole karne Piasta. Niecelnie główkował jeden z zawodników Cracovii.

1
1
1
1
2
45'

Doliczona jedna minuta.

1
1
43'

Jani Atanasov zagrał piłkę z rzutu wolnego w pole karne Piasta. Wypiąstkował ją Karol Szymański.

2
1
1
43'

Rzut wolny dla Cracovii na połowie Piasta. Do bramki gospodarzy daleko, ale jest okazja na dośrodkowanie.

39'

Gra już wznowiona.

5
2
1
1
1
38'

Chwilowa przerwa w grze. Pomocy medycznej potrzebuje jeden z piłkarzy Piasta.

1
1
1
2
3
34'

Z pola karnego Piasta strzelał Michał Rakoczy. Uderzenie zostało zablokowane.

1
1
1
1
33'

Z rzutu wolnego strzelał Damian Kądzior. Uderzenie zostało zablokowane.

1
1
1
31'

Piast szuka wyrwy w defensywie Cracovii. Ta cały czas jednak prezentuje się bardzo solidnie.

1
1
1
1
2
Czy pierwsza połowa zakończy się bezbramkowym remisem?
2
2
26'

Gliwiczanie wymieniają podania, ale do bramki Cracovii daleko. Dobrze drużyna z Krakowa prezentuje się w defensywie.

1
1
1
1
1
24'

Brakuje w tym meczu dobrych okazji strzeleckich.

1
2
21'
2
2
20'

Kolejne dośrodkowanie w pole karne Cracovii. Piłkę pewnie złapał Sebastian Madejski.

1
1
1
1
2
15'

Z ostrego kąta strzelał Patryk Makuch. Piłkę pewnie złapał Karol Szymański.

1
1
1
1
1
14'

Cracovia teraz częściej przy piłce. Goście rozgrywają ją w okolicy linii środkowej boiska.

1
12'

Patryk Makuch mocno wstrzelił piłkę przed bramkę Piasta. Benjamin Kallman nie zdołał jednak oddać strzału. Groźna akcja Cracovii!

1
1
2
3
4
8'

Piast rozgrywa piłkę na połowie Cracovii. "Pasy" czekają natomiast na błąd rywala.

2
1
1
1
1
4'

Dalekie zagranie w pole karne Cracovii. Piłkę pewnie przejął bramkarz gości.

2
2'

Jak na razie gra toczy się na połowie Cracovii.

2
czas Start meczu
17:58

Piłkarze już na boisku. Za chwilę początek spotkania.

2
17:44

Piast Gliwice rozpoczął rundę wiosenną od dwóch przegranych i znalazł się blisko strefy spadkowej. - W piłce trzeba się liczyć z tym, że nie zawsze będziemy wygrywać i że przytrafią się gorsze momenty - mówi trener Aleksandar Vuković.

17:44

Cracovia zdobyła cztery punkty w dwóch wiosennych meczach, ale po spotkaniu w Lubinie (1:1) w drużynie panował niedosyt. - Tak to już w piłce bywa - mówi trener Jacek Zieliński. Przed "Pasami" wyjazd do Gliwic (piątek, godz. 18).