(1:1)
Zakończony
Radomiak Radom
komentarz

Efektownie rozpoczęła się 24. kolejka PKO Ekstraklasy. W Gliwicach w potyczce Piasta z Radomiakiem Radom padło pięć goli. Ostatecznie 3:2 wygrali goście i mogą odetchnąć. W drużynie gospodarzy robi się gorąco.

12
10
2
1
1
90+7'
3
2
3
6
10
90+5'

Piast w ataku, ale próby gospodarzy są nerwowo i chaotyczne.

2
13
1
2
3
90+4'
1
1
1
4
90+2'
NIESTRZELONY KARNY

Nie ma gola! Patryk Dziczek! Tym razem Kobylak górą! Bramkarz wyczekał do końca i obronił strzał Dziczka!

21
17
3
4
4
90'

Pogramy jeszcze przez 7 minut. Wcześniej jednak rzut karny!

9
2
1
3
18
90'
DRUGA ŻÓŁTA KARTKA
6
3
2
4
16
90'

Co tam czerwona kartka. Rzut karny dla Piasta!

6
2
1
1
14
89'

Sędzia biegnie do monitora. Pachnie czerwoną kartką.

1
1
6
3
88'

Staranowany Felix, sędzia faulu nie widział. Nerwowa końcówka meczu.

7
2
1
2
2
88'
1
1
2
1
7
88'
4
2
86'

Czas dla Piasta zaczyna płynąć coraz szybciej. Co zrobią gospodarze?

7
4
1
1
82'

Wchodzimy w decydującą fazę meczu. Piast ma problemy z przejęciem piłki.

6
6
2
2
1
80'
4
2
2
3
2
78'
78'
3
2
1
1
1
77'

Z kornera dogrywał Pyrka, mogło być groźnie, ale ostatecznie goście piłkę wybili.

1
76'
75'

Gol! Strzelił Lisandro Semedo. Semedo uderzył w środek bramki, Plach rzucił się w swoją lewą stronę! 2:3!

12
4
1
2
4
73'

Rzut karny dla Radomiaka! Sędzia otrzymał sygnał z VAR-u, ręką zagrywał Felix!

10
5
2
5
6
71'

Jedna z nielicznych kontra Radomiaka. Semedo dogrywał w pole karne, ale do nikogo.

2
2
1
2
68'

Ameyaw starał się dojść do piłki przed bramką, ale czujny Kobylak nie pozwolił na zbyt wiele.

1
2
3
2
2
65'
65'

Lepszy fragment w wykonaniu Piasta. Gospodarze w ataku, goście cofnęli się.

1
1
1
1
1
62'

Felix uderzył z dystansu, piłka odbiła się od fatalnej murawy, a Kobylak błędu nie popełnił.

2
1
2
2
3
62'

Tak, ten mecz na pewno robi się szalony. On jest szalony, a to jeszcze nie koniec.

1
1
2
3
2
61'
60'

Gol! Strzelił Michael Ameyaw. Asystował mu Jorge Felix. Błyskawiczna odpowiedź Piasta! Felix wkręcił w ziemię obrońcę i dograł wzdłuż pola bramkowego. Ameyaw dołożył nogę i mamy remis! 2:2!

3
3
4
2
10
59'

Irytują się miejscowi fani. Oni wymagają od swojej drużyny dużo więcej.

1
2
1
57'

Gol! Strzelił Leonardo Rocha. Asystował mu Rafał Wolski. O DŻINIE Z TONIKIEM! Co to się stanęło! Wolski dośrodkował z lewej strony, a Rocha kapitalnym strzałem "nożycami" uderzył nie do obrony! 1:2!

10
5
2
4
55'

Jakubik uderzył z dystansu, piłka w dość dużej odległości minęła bramkę.

3
3
4
2
1
54'

Zespół z Radomia przy piłce, goście starają się narzucać swoje warunki gry.

1
2
1
51'

Po rzucie rożnym głową uderzał Rocha, Plach instynktownie odbił piłkę!

2
1
1
50'

Po przerwie Radomiak stara się atakować. Piast od razu ma problemy w tyłach.

2
1
1
1
47'

Abramowicz chciał wyrzucać piłkę z autu, ale miał to uczynić Piast. Doszło do małej wymiany zdań, ale już jest w porządku.

1
1
czas Druga połowa
komentarz

Radomiak długo miał mecz pod kontrolą i prowadził. Piast wyrównał po rzucie karnym i uwierzył w swoje siły.

2
2
1
45+4'

Felix na siódmy metr do Ameyawa, ten jednak w wyśmienitej sytuacji przestrzelił!

1
1
3
45'

Pogramy jeszcze przez 3 minuty.

2
43'

Po rzucie rożnym dla Radomiaka zabrakło uderzenia, ale Plach musiał być czujny.

2
1
1
40'

Korner dla wybrańców Vukovicia, ale zabrakło soli, czyli uderzenia na bramkę. A Dziczek właśnie wrócił do gry.

4
3
2
2
2
39'

Tymczasem cierpi Dziczek, który po zderzeniu z rywalem runął z metra na plecy.

2
3
2
2
3
38'

Piast po golu na 1:1 wyraźnie rozochocił się i niczym łania ruszył na łowy!

3
3
3
2
2
36'

Ameyaw uderzył z pola karnego. Piłka odbiła się od obrońcy i poszybowała tuż ponad bramką.

2
1
1
35'

Piast niewiele zrobił, aby wyrównać, ale miał szczęście i w Gliwicach remis. Co będzie dalej?

3
2
1
1
1
33'

Gol! Strzelił Patryk Dziczek. Pewny strzał Dziczka. Kobylak w prawym rogu, piłka przeciwnym! 1:1!

8
7
1
2
4
32'

Rzut karny dla Piasta!

8
4
2
3
5
31'

Tymczasem sędzia ruszył w kierunku "monitorka".

2
1
1
1
3
31'

Abramowicz staranował Chrapka. VAR pracuje, zawodnik Piasta cierpi.

2
2
1
1
3
30'

Dwa kwadranse za nami, o których gospodarze chcieliby jak najszybciej zapomnieć.

1
27'

Mogło być groźnie pod bramką Piasta. Sędzia dostrzegł spalonego i grę przerwał.

26'

Felix ostro zaatakował Jakubika, VAR przez moment pracował, ale gramy dalej. Bez "czerwa" w piątek.

1
2
23'

Piast przejął inicjatywę, ale wciąż w ofensywie wygląda dość nieporadnie. Spięte nogi? Na to wszystko wygląda.

1
1
1
20'

Po drugiej stronie boiska z rzutu wolnego uderzał Rocha. Trafił w mur, podobnie jak wcześniej Dziczek.

18'
3
2
1
18'

Dziczek uderzał z rzutu wolnego. Trafił jednak w mur.

2
1
16'

Wciąż niewiele wychodzi gliwiczanom. Piast jeszcze nie zagroził Radomiakowi. Natomiast goście starają się trafić po raz drugi.

4
1
1
1
2
13'

Semedo wyszedł naprzeciwko Placha, ale nie zdołał uderzyć. Bramkarz odbił piłkę, po chwili przelobować go starał się Wolski, ale Plach skutecznie interweniował!

3
3
2
5
4
10'

Gliwiczanie po stracie gola nie potrafią odpowiedzieć. Radomiak panuje na placu gry.

6
2
1
7'

Radomiak po zdobytym golu chce więcej. Piast w małym szoku. Jak zareagują gliwiczanie? Jak na razie wściekli są miejscowi fani.

11
3
1
1
1
5'

Gol! Strzelił Luka Vusković. Podobnie jak w poniedziałek! Abramowicz z autu, obrona Piasta niepewnie. Vusković uderzył, ale trafił w obrońcę, poprawka wylądowała w bramce! 0:1!

23
9
3
1
3
4'

Po rzucie wolnym z woleja do wybitej piłki doszedł Ameyaw, uderzył, ale kilka metrów ponad bramką.