(0:0)
Zakończony
Arsenal FC
90+3'

Dośrodkowanie De Bruyne, wysoko wyskoczył Haaland, ale nie zdołał oddać strzału.

2
2
1
90+3'

Manchester City jeszcze próbuje, stara się coś zrobić.

2
1
90'

Sędzia doliczył minimum 5 minut.

5
1
89'

Guardiola stracił już w tym meczu Ake, a teraz drży o zdrowie Haalanda.

3
1
3
3
89'

Haaland potrzebuje pomocy medycznej. Przedłuża się przerwa w grze.

1
1
4
1
86'

Kontratak Arsenalu. Trossard dostał podanie na wolne pole, ale zachował się bardzo egoistycznie. Nie zagrał do lepiej ustawionych kolegów, postanowił sam kończyć akcję strzałem z ostrego kąta, ale nie pokonał Ortegi.

2
1
84'

Ależ niewiele zabrakło. Po dośrodkowaniu z rzutu rożnego trącił piłkę Gvardiol, ale zamykający akcję Haaland fatalnie skiksował! To powinien być gol.

2
1
82'

Grealish zakręcił rywalem w polu karnym. Znalazł miejsce i zacentrował na dalszy słupek, lecz Doku źle złożył się do strzału i nie trafił w bramkę.

80'

Odegaard zagrał na szesnasty metr, ale Martinelli został zablokowany przy próbie strzału.

79'
Arsenal FC
1
2
1
1
78'
77'

Doku popsuł kontrę Manchesteru City. Dostał podanie od De Bruyne, lecz skiksował w polu karnym i strzelił bardzo niecelnie.

76'

Niebezpieczne dośrodkowanie De Bruyne z rzutu rożnego. Raya wypuścił piłkę z rąk, ale po chwili się poprawił. Miał szczęście, że nie było obok żadnego rywala.

75'

Teraz De Bruyne płasko zagrał piłkę w pole karne i ofiarnie na wślizgu interweniował Gabriel. Tylko czekał na jakiś błąd Haaland.

75'

Kolejne podania. Od prawej do lewej, już wydawało się, że będzie okazja do strzału, ale sytuacja wróciła do punktu wyjścia.

72'
71'

Saliba wybija piłkę po zagraniu De Bruyne. Zero zagrożenia po tych centrach Belga.

1
70'

Arsenal broni się całym zespołem na własnej połowie, natomiast efekt jest bardzo dobry.

69'

Niestety w drugiej połowie dzieje się tyle samo na boisku, co w pierwszej. Słowem: nic.

67'
3
1
1
66'
1
66'
65'

Kolejny rzut wolny dla gospodarzy, ale po dośrodkowaniu De Bruyne piłka została dość łatwo wybita przez Arsenal.

63'

Odegaard zaprzepaścił doskonałą okazję do wyprowadzenia kontry. Pokazywał się do prostopadłego podania Havertz, ale się nie doczekał. I na koniec Odegaard podał do rywala.

1
1
61'
61'
60'

Rodri zablokowany przed polem karnym. Gabriel przyjął na ciało ten potężny strzał Hiszpana.

1
1
59'

Guardiola szykuje dwie zmiany. Doku, Grealish już zakończyli rozgrzewkę.

1
57'

Rodri rozrzucił akcję na skrzydło do De Bruyne, ale ten na spalonym. W środku nie ma miejsca, żeby cokolwiek zrobić.

57'

Foden z rzutu rożnego. I nic z tego, nikt nie zaatakował piłki na bliższym słupku.

56'

Obraz gry się oczywiście nie zmienia. Gospodarze cały czas są w posiadaniu piłki.

55'

Rice popełnił błąd i Manchester City miał okazję do kontry, jednak De Bruyne był zbyt wolny. Belg nie zdołał uciec i Rice po chwili odebrał piłkę. Zapowiadało się jednak groźnie.

1
1
54'

Szybko wykonany aut przez gości, ale źle zachował się Havertz, który pomagał sobie ręką w polu karnym.

52'

Była akcja Arsenalu. Odegaard zagrał prostopadle do Saki, ten podawał płasko wzdłuż piątego metra, ale nikt nie oddał strzału! Blisko był Gabriel Jesus, lecz nie trafił w piłkę.

1
2
2
51'

Odegaard ruszył środkiem boiska, szukał prostopadłego podania w kierunku Havertza. Niedokładnie. Nie zrozumieli się ci dwaj zawodnicy.

1
1
50'

Kovacić stracił piłkę. Popracował w odbiorze Saka, ale następnie był ostro wycięty. Arsenal kontynuował grę, sędzia zastosował korzyść, jednak, ostatecznie nic z tej akcji nie wyszło.

1
47'

Ależ mogła się rozpocząć ta druga połowa. Kontratak Manchesteru City, wydawało się, że w pewnym momencie wszystko zwolniło, ale Kovacić oddał piękny strzał zza pola karnego i piłka przeleciała minimalnie obok słupka.