PKO Ekstraklasa: 24. kolejka
09 mar 2024 17:30
komentarz

W Krakowie w meczu z Puszczą Niepołomice Raków Częstochowa miał wszystko w swoich rękach. Mistrzowie Polski prowadzili, grali w przewadze, ale spotkanie ostatecznie zremisowali 1:1.

17
11
7
4
14
90+7'

Yeobah uderzył z rzutu wolnego z ok. 20 metrów, trafił w mur!

5
5
3
2
6
90+6'

Jeszcze będzie rzut wolny dla Rakowa z ok. 20 metrów! Piłka meczowa!

14
6
11
4
6
90+4'

Jeszcze Puszcza! Strzał Tomalskiego obronił dobrze ustawiony Kovacević.

16
9
4
2
4
90+3'
8
3
1
3
2
90+2'

Gol! Strzelił Łukasz Sołowiej. Pewny strzał Sołowieja i w Krakowie mamy niespodziewanie remis! 1:1!

Puszcza Niepołomice
24
15
2
7
17
90+1'

Rzut karny dla Puszczy! Strzał Mrozińskiego ręką zatrzymał Racovitan!

16
11
5
9
27
90'

Jeszcze 5 minut meczu przed nami. Puszcza w końcu w ataku!

6
4
3
3
8
87'

Mógł być remis! Zamieszanie pod bramką gości, strzał z pola karnego zablokowali bramkarz na spółkę z obrońcami!

18
5
5
4
6
85'

Bezradna jest Puszcza. Gospodarze nie są w stanie przedostać się z piłką pod bramkę rywala.

7
4
2
2
5
82'
80'

Raków skutecznie oddala grę od własnej bramki, ale mamy przeczucie, że tutaj jeszcze ktoś trafi.

10
4
5
2
2
78'
77'

Puszcza zaczyna ryzykować i szuka wyrównania. Zapowiada się ciekawa końcówka.

5
4
2
2
2
74'

Kontra Puszczy bez uderzenia, ostatecznie był spalony i gra została przerwana.

5
5
2
73'
72'
71'

Kolejny słupek! Tym razem Nowak z okolica pola bramkowego uderzył w obramowanie bramki!

3
3
5
3
6
69'

Siemaszko szarpnął prawą stroną, zatrzymał się na Pestce. Będzie korner!

1
1
1
68'
68'
66'

Strzał Drachala obronił Zych. Młodzieżowiec Rakowa uaktywnił się w ostatnich minutach.

14
8
1
64'

Zapolnik wpadł z piłką w pole karne. Strzał z bardzo trudnej pozycji, ale wyraźnie niecelny.

9
7
4
4
6
62'

Ucierpiał Arsenić, sędzia nie pozwolił wznowić gry, co nie podobało się miejscowym.

4
4
3
3
7
60'

Raków sytuację opanował i Puszcza z taką łatwością nie przedostaje się pod bramkę mistrzów Polski.

15
11
1
4
4
58'

Władysław Koczerhin uderzał głową z pięciu metrów. Trafił w słupek! Piłka wróciła na boisko, ale nie miał jej kto dobić do bramki!

6
2
3
3
4
57'

Rzut wolny dla Puszczy. Dogranie w pole karne, Mroziński nie zdołał uderzyć i piłkę złapał bramkarz.

5
2
1
55'

Gra toczy się w środku pola. Puszcza dość chaotycznie, ale jak wiemy, w tym beniaminek czuje się bardzo dobrze.

3
3
3
2
52'

Puszcza uwierzyła, że może coś jeszcze zdziałać i stara się atakować. Raków dość spokojnie.

7
2
5
4
6
49'
DRUGA ŻÓŁTA KARTKA

Druga żółtą kartkę i w konsekwencji czerwoną otrzymał Fran Tudor. I proszę! Sytuacja się wyrównała. Kolejny faul Tudora i siły się wyrównały!

Raków Częstochowa
23
12
11
8
19
47'

Raków od początku 2. połowy w ataku. Puszcza jest w trudnej sytuacji i niewiele argumentów do jej poprawy.