(2:0)
Zakończony
Ruch Chorzów
komentarz

Cudu nie było. Zdziesiątkowany wirusem Ruch Chorzów niewiele potrafił zdziałać w Mielcu i przegrał ze Stalą 1:3. Gole dla gospodarzy zdobywali Ilja Szkurin i dwie Matthew Guillaumie. Dla Ruchu trafił Josema.

4
3
90+3'
90+3'

Ruch stara się jeszcze coś zdziałać, ale w obecnej sytuacji niewiele jest w stanie.

4
1
2
1
90'
90'

Pogramy jeszcze przez 4 minuty.

2
1
1
2
4
89'

Novothny do Szczepana, strzał z woleja odbił Kochalski!

5
3
3
2
88'

I znowu to samo. Letniowski z dystansu, 100 metrów ponad bramką. Dziwna decyzja pomocnika.

4
2
1
87'

Strzał z pola karnego Hurasa, jednak kolejny raz bardzo anemiczny i piłkę złapał Kochalski.

6
4
2
86'

Szczepan zagrał do Hurasa, młodzian jednak nie zrozumiał intencji partnera i do piłki nie doszedł.

6
5
1
84'

Huras zdecydował się na strzał z dystansu. Źle trafił w piłkę i pewnie złapał ją Kochalski.

7
7
1
1
82'

Getinger uderzył z woleja, trafił jednak w Bartolewskiego.

1
4
2
4
80'
80'
80'
77'

Wyjście Niebieskich, Barański wszedł w pole karne, nie podawał i uderzył ponad bramką.

7
3
1
77'

Stępień do Szkurina, ale w sytuacji sam na sam lepszy Stipica!

2
5
5
7
76'

Letniowski zamiast podawać na prawo zdecydował się na strzał. Daleko od bramki.

4
4
2
74'

Ruch przy piłce, Stal cofnęła się i stara się uniknąć straty kontaktowej bramki.

3
3
2
1
5
71'

Niebiescy starają dać sobie jeszcze nadzieje. Stal stara się oddalać grę od własnej bramki.

4
3
1
2
1
70'
69'

Chorzowianie domagali się podyktowania rzutu karnego. Sędzia uznał, że to Foszmańczyk faulował.

5
4
1
1
1
68'

Groźnie pod bramką Stali, ale zabrakło uderzenia.

4
4
1
1
67'
67'

Wlazło ostro potraktował Szura. Jednak bez kartki.

2
64'

Gol! Strzelił Josema. Asystował mu Łukasz Moneta. A jednak Ruch ratuje, jak na razie, honor. Moneta dośrodkował z kornera, a Josema głową pewnie do siatki! 3:1!

5
4
4
4
6
63'

Niewiele dzieje się na boisku. Ruch nic nie jest w stanie zdziałać.

5
4
2
60'

Odpowiedzieć mógł Ruch. Z dystansu potężnie lewą nogą uderzył Moneta. Piłka zatrzymała się na spojeniu słupka z poprzeczką!

6
6
2
1
2
61'
5
5
1
2
58'

Gol! Strzelił Piotr Wlazło. Trzeci gol dla Stali. Kolejny rzut rożny, Moneta plecami przypadkowo zgrał, a Wlazło z bliska do siatki. Stipica złapał piłkę, ale za linią. 3:0!

14
9
3
3
4
56'

Niewielkie zamieszanie pod bramką Stali. Matras trafiony piłką w twarz, Moneta nie zdążył do niej i Kochalski pewnie interweniował.

4
1
1
55'
54'

Wściekły na decyzje sędziego jest Janusz Niedźwiedź. Wcześniej sędzia nie widział faulu na Szczepanie, po chwili po drugiej stronie wątpliwości nie miał.

3
4
2
3
3
52'

Kontra Stali, Domański do Hinokio, Stipica w ostatnim momencie odbił piłkę na linii!

3
2
4
4
5
50'

Prawą stroną szarżował Szczepan, padł, ale sędzia uznał, że faulu nie było.

6
6
1
3
49'

W Mielcu piłkarze sami muszą przynosić sobie piłkę, która wyląduje poza boiskiem. Co kraj, to obyczaj. Tymczasem Ruch wciąż dość bezradny w ataku.