(0:1)
Zakończony
Legia Warszawa
komentarz

Wprawdzie 1. połowa meczu Górnika Zabrze z Legią Warszawa rozczarowała, ale w 2. działo się na boisku dużo więcej. Ostatecznie goście wygrali przy Roosevelta 3:1.

21
11
1
3
8
90+4'

Kun dogrywał na przedpole, Bielica uprzedził Rosołka.

10
4
5
5
90+3'
11
6
6
10
13
90+2'
90+2'
90+2'

Niewiele dzieje się w końcówce. Legia ma wszystko pod kontrolą.

16
10
1
3
3
90'

Pogramy jeszcze przez 5 minut.

7
2
5
2
10
89'

Atak pozycyjny Górnika, z którego niewiele wynika. Coraz bliżej końca meczu.

14
9
3
3
4
86'

Legia ma mecz pod kontrolą. Nie pozwala na wiele gospodarzom.

28
12
4
8
12
86'
84'
16
8
2
2
1
84'
7
6
6
4
2
83'

Krawczyk odegrał piłkę do Olkowskiego, ale ten w dobrej sytuacji skiksował.

7
5
5
3
6
81'
80'

Górnik już nie wierzy w możliwość odrobienia strat. Legia stara się kontrować gospodarzy.

20
12
2
7
7
77'
29
18
9
9
23
75'

Gol! Strzelił Josue. Asystował mu Marc Gual. Górnik na kolanach! Gual z łatwością minął w polu karnym kilku graczy Górnika i wyłożył piłkę Josue, a ten z bliska trafił do siatki! 1:3!

76
33
7
14
39
75'

Kwadrans do końca. Piłkarze Legii nie zamierzają oddawać piłki Górnikowi.

20
9
2
6
10
72'

Podolski doznał urazu i musiał opuścić plac gry.

19
15
10
6
18
72'
68'

Gol! Strzelił Bartosz Kapustka. Górnik atakował, a gola zdobyła Legia! Strzał Josue odbił Bielica, a do bramki piłkę dobił Kapustka! 1:2!

77
34
7
24
65
67'
17
11
6
4
11
66'

Strzał Kapralika, próba z ok. 20 metrów ostatecznie przeleciała obok słupka.

16
9
8
4
4
65'

Kapralik starał się uderzyć przewrotką. Zderzył się z Hładunem i odczuł starcie.

10
6
6
4
10
63'

Górnik stara się pójść za ciosem. Rasak uderzył z dystansu ponad bramką. Chwilę wcześniej Krawczyk nie opanował piłki w polu karnym.

39
14
7
6
10
61'

Gol! Strzelił Lawrence Ennali. Enalli wyczekał Hładuna i pewnym strzałem trafił na 1:1!

115
42
12
17
37
61'
68
24
8
11
24
60'

Rzut karny dla Górnika!

91
26
11
15
38
59'

Sędzia biegnie do monitora. Pankov zagrywał ręką. Jaka będzie interpretacja?

41
15
5
6
13
58'

Kolejne zagrożenie pod bramką Legii. Gospodarze sygnalizują zagranie ręką. Co na to VAR?

33
8
9
4
11
57'

Powinien być remis! Zagranie z lewej strony do Czyża! Strzał instynktownie odbił Hładun!

21
11
10
6
19
55'

Błąd piłkarzy Legii, po chwili uderzał Rasak. Wyraźnie niecelnie.

15
10
7
7
10
53'
20
7
6
9
16
52'

Podolski do Janży, który uderzył z pierwszej piłki. Wyraźnie niecelnie.

12
7
6
4
7
50'

Strzał Morishity z pola karnego został zablokowany. Wcześniej Japończyk był na spalonym.

5
1
5
4
4
48'

Augustyniak wpadł w pole karne i kolejny raz starał się uderzać z ostrego kąta. Tym razem Bielica odbił piłkę

22
11
6
8
9
46'

Ostro potraktowany Podolski przez Celhakę. Niemiec potrzebuje chwili, aby dojść do siebie.

14
6
4
5
13
czas Druga połowa
46'
10
3
2
1
46'
komentarz

Teraz trzymamy kciuki, aby fani gospodarzy nie zrobili demolki toalet i serwerowni, co niestety uczynili przed dwoma tygodniami na Stadionie Śląskim.