(1:0)
Zakończony
Real Madryt
komentarz

Piłkarze FC Barcelony w El Clasico długo prowadzili z Realem Madryt. W 2. połowie Królewscy po golu Bellinghama wyrównali. Anglik w doliczonym czasie zapewnił Królewskim trzy punkty (1:2).

54
25
8
14
20
90+6'

Wciąż gramy. Barcelona jeszcze szuka punktu.

35
18
5
8
11
90+5'
29
32
10
10
13
90+4'

Jeszcze Barcelona, ale gospodarze mają już niewiele czasu.

40
26
6
19
11
90+2'

Gol! Strzelił Jude Bellingham. Asystował mu Dani Carvajal. A jednak Real! Carvajal dośrodkował, a Bellingham z kilku metrów pokonał ter Stegena! 1:2!

105
58
31
55
97
90+1'

Stara się atakować Barcelona. Gospodarze muszą być jednak czujni w tyłach. Real czeka tylko na błąd gospodarzy.

34
15
9
7
6
90'

Sędzia doliczył 4 minuty.

11
4
3
3
4
90'

Gundogan do Lewandowskiego, ale Polak bardzo źle przyjmował sobie piłkę.

10
20
5
9
5
88'

Vinicius do Joselu, ten jednak niepotrzebnie przekładał sobie piłkę i dobrze interweniował Araujo.

33
23
8
9
10
86'

Yamal uderzył przewrotką. Kepa obronił, ale młokos i tak był na spalonym.

24
20
11
16
8
84'

Lewandowski aktywnie przed polem karnym. Jednak ostatecznie bez zagrożenia pod bramką rywala.

57
38
17
22
26
82'

Barcelonie udało się opanować sytuację na boisku i Real już nie jest w stanie zdominować mistrzów Hiszpanii.

74
27
9
10
15
81'

Gavi technicznie uderzył z pola karnego. Piłka minęła jednak bramkę gości.

40
23
11
19
13
79'

Groźny strzał Lewandowskiego, próba z ok. 18 metrów poszybowała ponad bramką.

70
42
12
23
18
79'

Camavinga przewrócony w polu karnym przez Araujo. Sędzia nakazał grać dalej.

22
16
5
9
11
78'

Wchodzimy w decydujące fragmenty gry. Real wygląda w końcówce korzystniej. Przełoży to na gola?

21
8
8
17
28
76'
23
15
5
1
1
76'
20
8
1
3
2
76'

Valverde uderzył z rzutu wolnego. Trafił jednak w mur.

12
10
2
6
4
74'

Real Madryt w ataku. FC Barcelona nie potrafi przejąć piłki. Problemy mają mistrzowie Hiszpanii.

18
10
8
24
15
72'
19
13
8
7
5
71'

Real stara się pójść za ciosem. Barcelona po stracie gola musi dojść do siebie.

30
21
11
9
11
68'

Gol! Strzelił Jude Bellingham. Piłkę 25 metrów przed bramką otrzymał Bellingham i huknął. Ter Stegen nie był w stanie odbić piłki! 1:1!

90
64
17
39
84
67'

Aurelien Tchouameni huknął z dystansu prawą nogą. Ter Stegen kapitalnie zachował się w bramce!

36
18
11
11
19
66'

Lewandowski ruszył prawą stroną, runął, ale zdaniem sędziego nic złego się nie stało.

22
40
10
15
26
65'

Strzał z pola karnego aktywnego z przodu Cancelo. Piłka odbiła się od nogi Alaby i spadła tuż za bramkę!

13
10
7
10
10
65'

10
7
5
8
5
63'
10
8
4
2
5
62'

Miejscowi fani oszaleli ze szczęścia. Najpierw w momencie, kiedy Lewandowski ruszył na rozgrzewkę, a później, kiedy wszedł na boisko!

60
40
9
8
9
63'
10
5
5
7
4
61'

Mamy na boisku Roberta Lewandowskiego! Teraz spodziewamy się gola za golem!

79
91
17
15
19
61'
86
39
11
16
21
61'
Real Madryt
20
11
1
9
7
60'

Coraz więcej miejsca z przodu ma Barcelona. Gospodarze starają się skutecznie skontrować Królewskich.

11
8
1
2
5
59'

Cancelo zrobił niemal wszystko, ale uderzając tragicznie spudłował. Okazało się, że wcześniej był spalony.

13
13
5
4
9
58'

Próba z dystansu Kroosa. Jednak zbyt słabo i ter Stegen spokojnie interweniował.

12
6
2
2
3
56'

Real na połowie Barcelony. Królewscy wciąż jednak dość statyczni.

11
12
1
4
4
55'

Robert Lewandowski ruszył na rozgrzewkę. Wkrótce możemy spodziewać się Polaka na boisku!

37
23
6
5
10
53'

Vinicius do Bellinghama, jednak w polu karnym skutecznie interweniował obrońca!

22
13
4
6
6
52'
51'

Powinno być 2:0! Po dośrodkowaniu Martineza trafił w słupek, poprawkę Araujo odbił Kepa!

8
7
9
11
18
49'

Po przerwie Real Madryt w ataku, Barcelona spokojnie rozbija dość czytelne, jak na razie, próby gości.

21
10
3
5
3
47'

Pierwsza po przerwie akcja Realu. Valverde do Rodrygo, strzał z ostrego kąta był jednak wyraźnie niecelny.