PKO Ekstraklasa: 26. kolejka
02 kwi 2024 19:00
komentarz

Piłkarze Warty Poznań prowadzili do przerwy z KGHM Zagłębie Lubin 1:0, ale meczu nie wygrali. W 2. połowie dla gości trafił Dawid Kurminowski.

3
3
2
2
2
90+2'

Jeszcze w ataku Warta. Gospodarze szukają zwycięskiej bramki.

5
2
2
3
7
90'

Pogramy jeszcze przez 3 minuty.

4
4
4
90'

Dogranie z rzutu wolnego do Ławniczaka, ale ten głową uderzył niecelnie.

3
1
2
3
89'
88'

Makowski otrzymał piłkę w polu karnym. Dośrodkowanie poszybowało wprost w ręce bramkarza.

1
2
85'

Tymczasem to Warta mogła zadać cios! Dośrodkowanie, strzał głową oddał Eppel i piłka odbiła się od słupka!

3
2
4
4
4
84'

Grobelny uratował Wartę po strzale Bułecy. Wcześniej jednak był spalony.

1
1
1
2
81'

Mocny strzał oddał Chodyna. Piłka poszybowała metr ponad bramką.

2
81'
KGHM Zagłębie Lubin
2
2
1
80'

Otwarte ostatnie minuty, akcja za akcję, ale brakuje uderzeń.

77'
76'

Do dośrodkowania doszedł Kurminowski, strzał głową odbił się od poprzeczki!

2
3
1
3
75'

Pieńko w polu karnym gospodarzy, ostatecznie zabrakło uderzenia.

3
74'

Zagłębia ma więcej z gry. Goście szukają zwycięskiej bramki, ale swój plan ma także Warta.

3
71'
71'
71'
71'
70'

Lubinianie swoich szans w ostatnich minutach szukają lewą stroną. Aktywny jest Wdowiak.

1
1
1
67'

Wyjście Zagłębia, dogranie z prawej strony przejęli obrońcy Warty. Chodyna powinien się w sytuacji zachować dużo lepiej.

2
2
1
1
66'

Warta stara się atakować i ponownie wyjść na prowadzenie. Zagłębie swoich szans szuka po szybkich wyjściach.

1
2
63'

Szmyt sam na sam z bramkarzem, lepszy Dioudis, ale wcześniej był spalony.

3
3
1
3
61'

Mocny strzał oddał Munoz. Grobelny z problemami odbił piłkę.

1
1
1
59'

Głową uderzał Kupczak. Piłka poszybowała ponad bramką.

1
1
1
1
1
59'

Niepewnie obrona Zagłębia. Ostatecznie Miedziowi wybili piłkę na rzut rożny.

2
1
1
57'

Gol! Strzelił Dawid Kurminowski. Asystował mu Kacper Chodyna. W Grodzisku Wlkp. mamy remis! Z okolic linii końcowej dogrywał Chodyna, a Kurminowski mocnym strzał z pola karnego zdobył gola! 1:1!

11
6
2
5
6
56'
54'

Kontra Zagłębia, wszystko w polu karnym złym zagraniem zepsuł Mata. Po chwili zbyt słabo dośrodkował Dąbrowski.

1
3
1
1
53'

Z prawej strony dośrodkował Szmyt. Bardzo źle, od bramki Zagłębie.

2
50'

Tymczasem Warta powinna prowadzić 2:0! Po rzucie rożnym zgranie do Szymonowicza. Strzał z ostrego kąta nogą odbił bramkarz!

6
2
3
1
1
47'

Mocny strzał z dystansu oddał Ławniczak. Od początku 2. połowy Zagłębie ruszyło do odrabiania strat.