(0:1)
Zakończony
Puszcza Niepołomice
komentarz

W Krakowie zmierzyły się zespoły niepewne ligowego bytu. Znajdująca się w strefie spadkowej Puszcza Niepołomice sprawiła kolejną niespodziankę, pokonując na wyjeździe Cracovię 1:0.

9
7
4
3
90+4'

Po rzucie rożnym strzał Makucha był niecelny. Od bramki Zych.

2
1
2
2
90+3'

Około 90 sekund do końca. Cracovia stara się atakować.

3
2
1
2
3
90+1'

Korner dla Pasów, sędzia jednak dostrzegł faul w ataku.

5
2
4
3
90'

Pogramy jeszcze przez 4 minuty.

3
1
2
2
2
88'
ZMIANA
87'
ZMIANA
1
3
1
1
1
87'

Dużo chaosu na boisku, Puszcza oddala grę od bramki i szuka drugiej bramki. Cracovia wciąż nerwowo.

5
3
1
1
3
85'

Strzał Makucha z woleja, ale bardzo zły i piłka na aucie bramkowym.

3
2
2
83'

Strzał Walskiego z pola karnego, Madejski dla pewności odbił piłkę, która frunęła na aut.

2
1
1
1
82'
ZMIANA
82'

Z czterech metrów główkował Kallman, ale przestrzelił!

2
1
1
3
5
81'

Płaski strzał z pola karnego oddał Siemaszko. Madejski pewnie złapał piłkę.

2
1
3
79'
ZMIANA
78'

Szarżował Rózga, padł w polu karnym, sędzia dostrzegł faul w ataku. Wszystko zaczęło się od błędu obrony gości.

1
2
2
78'

Zapolnik od kilku minut prosi o zmianę, ale wciąż jest na boisku.

3
1
2
1
75'

Teatrzyk Makucha, który zamarzył o rzucie karnym. Gramy dalej.

2
1
1
1
3
75'
ŻÓŁTA KARTKA

Madejski wpakował się na Zapolnika i napastnik Puszczy ukarany.

2
2
1
4
3
73'

Płaska próba Makucha, anemiczna i piłka rękach Zycha.

2
1
1
2
72'
5
4
2
3
2
72'

Tymczasem skutecznie mogła odpowiedzieć Puszcza. Strzał Bartosza odbił się od obrońcy i to uratowało Pasy!

3
3
3
71'

Zapolnik cierpi, stary numer Puszczy i innych drużyn kradnących sekundy.

2
2
2
3
5
69'

Mocny strzał Atanasova, piłkę sparował Zych. W końcu groźne uderzenie gospodarzy!

5
2
2
3
6
66'
ZMIANA
66'
4
65'

Cracovia wciąż w ataku, jednak cały czas gospodarze bez groźnego, celnego uderzenia.

2
2
3
5
62'
ZMIANA
1
1
1
2
2
61'
ZMIANA
60'

Szuka Cracovia wyrównania i jest coraz bliżej tego! Zagranie do Sokołowskiego, który źle przyjmował piłkę.

3
2
3
4
58'

Atanasov uderzył z rzutu wolnego, ale piłka poszybowała w krzaki rosnące w okolicach Wawelu.

3
4
2
1
1
58'

Przed polem karnym faulowany był Makuch, sędzia tym razem na szczęście wszystko widział. Będzie groźnie!

3
3
2
55'

Dużo opowiada sędzia, krzyczy po piłkarzach, ale może powinien spojrzeć na swoje kardynalne błędy. Trochę trąci to amatorszczyzną panie Arys.

3
1
2
3
3
54'

Jeden z graczy gości padł przed polem karnym, sędzia nie dostrzegł ewidentnego faulu!