Widzew Łódź
90+17'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Miłosz Kozak.

Skrzydłowy Ruchu Chorzów strzela gola na otarcie łez. Miłosz Kozak dynamicznie wbiegł w pole karne, oddał niezły strzał i po rykoszecie piłka wylądowała w siatce.

17
11
19
16
21
90+16'
ZMIANA
90+16'
ZMIANA
3
4
3
3
3
90+13'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Bartłomiej Pawłowski.

To już jest koniec. Bartłomiej Pawłowski nie zmarnował swojej szansy i pokonał Dante Stipicę.

35
17
6
5
8
90+12'

Rzut karny dla Widzewa! Josema ewidentnie zagrał piłkę ręką po dośrodkowaniu ze skrzydła.

13
11
5
6
8
90+11'

Być może jest to mecz przyjaźni, ale tylko na trybunach. Bartłomiej Pawłowski ostro potraktował Patryka Sikorę.

4
5
6
6
3
90+9'
ŻÓŁTA KARTKA
4
4
2
3
4
90+8'

Bartłomiej Pawłowski mógł zamknąć mecz. Kapitan Widzewa trafił w boczną siatkę.

2
2
7
3
1
90+8'
ZMIANA
90+6'

Rafał Gikiewicz nie spieszył się ze wznowieniem gry. Widzew w defensywie po powrocie na murawę.

5
1
2
1
1
90+4'

Josema nie nastawił celownika. Hiszpan mocno przestrzelił.

4
5
3
2
1
90+3'

Jeżeli na tablicy wyników nic się nie zmieni, Widzew pozostanie na ósmym miejscu w tabeli, natomiast Ruch nadal będzie zamykał stawkę.

12
5
2
5
5
90+2'
Widzew Łódź
7
7
5
7
5
90'

Gramy! Tomasz Wójtowicz oddał strzał prosto w Rafała Gikiewicza.

7
3
3
2
3
komentarz

Piłkarze powoli szykują się do wznowienia gry. Sędzia Kuźma ma w planach doliczyć kwadrans.

komentarz

Jest ryzyko, że mecz zostanie przedwcześnie zakończony. Delegaci monitorują sytuację. Czekamy na rozwój wydarzeń.

komentarz

Kibice sprawili, że na boisku kompletnie nic nie widać. Będziemy musieli trochę poczekać na wznowienie gry, jeśli w ogóle Łukasz Kuźma do tego dopuści.

6
5
4
12
15
90'

Piłkarze udali się do tunelu. Nie wiadomo, czy mecz zostanie dograny do końca.

3
10
7
12
9
89'

Obie drużyny muszą uzbroić się w cierpliwość. Czyżby sędzia doliczył nawet kilkanaście minut?

3
3
5
3
5
87'

Kibice nie dają o sobie zapomnieć. Pokaz fajerwerków na Stadionie Śląskim.

11
5
3
4
11
85'
10
6
3
2
3
82'

Ależ wejście mógł zaliczyć Andrejs Ciganiks. Skrzydłowy złożył się do uderzenia przewrotką i nie sięgnął piłki.

9
3
4
2
4
81'
ZMIANA
78'

Kamil Cybulski przedryblował rywali. Strzelił jednak wysoko nad poprzeczką.

3
2
4
3
2
76'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Miłosz Kozak. Asystował mu Adam Vlkanova.

Jak na Ruch przystało, gospodarze ruszyli z błyskawicznym kontratakiem. Adam Vlkanova świetnie wyłożył piłkę Miłoszowi Kozakowi, a ten sfinalizował akcję.

14
6
9
8
12
74'

Można przypuszczać, że arbiter doliczy kilka dobrych minut. Gra została wznowiona.

3
2
1
2
1
72'

W przerwie przeprowadzono szereg zmian. Piłkarze czekają aż kurz (tudzież dym) opadnie.

3
4
3
2
5
75'
ZMIANA
6
3
1
1
2
75'
ZMIANA
3
3
1
1
1
70'
ZMIANA
70'
ZMIANA
68'

Kolejna przerwa. Widoczność na murawie jest ograniczona.

3
2
3
1
1
67'

Widzew Łódź ma pełną kontrolę. Zawodnicy Daniela Myśliwca nie dopuszczają rywali do głosu.

5
4
2
1
1
65'

To już oficjalnie! Mamy rekord.

7
1
1
2
1
63'

Ze strony Ruchu nie widać światełka w tunelu. Akcja toczy się na połowie gospodarzy.

4
1
2
1
1
61'
ZMIANA
58'

Widzew ma komplet punktów na wyciągnięcie ręki. Podopieczni Daniela Myśliwca są pewni swego.

10
4
2
1
1
56'

To była sprawka "anonimowych piromanów" z trybun. Ale już gramy dalej.

4
4
2
1
3
55'

Gęsta mgła unosi się nad murawą. Sędzia Łukasz Kuźma zarządził przerwę w grze.

6
4
3
3
3
53'

Łukasz Moneta zmusił do interwencji Rafała Gikiewicza. Po chwili sędzia zasygnalizował spalonego.

4
3
2
3
1
51'

Problemy Ruchu Chorzów zaczęły się od niepotrzebnego zagrania Patryka Stępińskiego. Niemniej jednak Dante Stipica też nie ustrzegł się błędu.

7
3
1
2
1
49'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Jordi Sanchez.

Istny koszmar bramkarza Ruchu Chorzów. Dante Stipica nieudolnie próbował wybić piłkę i sprezentował ją Jordiemu Sanchezowi. Hiszpan nie miał litości.

Widzew Łódź
23
14
3
5
7
47'

Potężne uderzenie Patryka Sikory. Rafał Gikiewicz uratował skórę Widzewiakom.

2
45'

Łukasz Kuźma doliczył minutę.

3
3
3
5
5
45'
Widzew Łódź
4
4
4
3
9
43'

Juliusz Letniowski mógł skarcić swój były klub. Minimalnie spudłował.

3
4
2
3
4
41'

Techniczne uderzenie Frana Alvareza. Po próbie gracza Widzewa piłka przeleciała obok lewego słupka.

3
3
3
2
4
40'

Goście zachowują stoicki spokój. Z kolei chorzowianie mają spore problemy z rozegraniem.

5
4
4
2
2
38'

Mateusz Bartolewski nie zdołał zagrozić bramce rywali. Serafin Szota stanął na linii strzału.

5
5
2
3
2
36'

Niezły drybling Antoniego Klimka. Uderzenie i rzut rożny dla Widzewa.

7
3
4
2
4
35'

Nie będzie rzutu karnego dla Ruchu Chorzów. Sędzia nie dopatrzył się przewinienia Silvy.

8
3
4
4
5
33'

Centrostrzał Łukasza Monety. Rafał Gikiewicz odprowadził piłkę wzrokiem. Z murawy nie podnoszą się Moneta i Luis Silva.

4
3
4
2
3
31'
Widzew Łódź
7
6
3
7
9
29'

Próba Marka Hanouska. Doświadczony pomocnik nie trafił w światło bramki.

3
3
3
3
2
28'

Strzał Somy Novothny'ego nie mógł zagrozić Rafałowi Gikiewiczowi. Bramkarz był dobrze ustawiony.

4
2
4
2
3
28'

Chorzowianie nie chcą sprawić zawodu kibicom tłumnie zgromadzonym na trybunach. Ruch miał już kilka okazji.

5
5
5
5
3
26'

Jordi Sanchez ruszył w pole karne. Jego strzał został zablokowany przez Szymona Szymańskiego.

2
3
3
4
4
24'

Dante Stipica kolejny raz ratuje gospodarzy. Golkiper oddalił grę od własnej bramki.

3
4
3
2
4
23'

Na razie niewiele wynika ze starań podopiecznych Janusza Niedźwiedzia. Rafał Gikiewicz jest bezbłędny.

6
3
2
2
3
21'

Łukasz Moneta sam nie wie, jak zmarnował tę sytuację. Skrzydłowy katastrofalnie spudłował z niewielkiej odlegości.

3
3
3
3
3
20'

Widać, że miejscowi są nastawieni na kontrataki. Łodzianie nie ułatwiają im sprawy.

4
2
3
4
2
18'

Świetna indywidualna akcja Bartłomieja Pawłowskiego. Kapitan Widzewa trafił w poprzeczkę.

6
3
4
4
4
17'

Miała być wrzutka, tymczasem wyszedł strzał. Piłka przeleciała minimalnie obok bramki Dante Stipicy.

4
3
4
2
3
15'

Daniel Szczepan próbuje napędzać ataki gospodarzy. Napastnik jest aktywny na lewej flance.

4
3
5
3
3
13'

Wynik odzwierciedla przebieg wydarzeń boiskowych. Widzew ma minimalną przewagę.

6
5
2
2
2
11'

Zamieszanie pod bramką Ruchu Chorzów. Dante Stipica dwukrotnie musiał ratować sytuację.

4
3
5
2
2
10'

Nawet na wyjeździe piłkarze Widzewa Łódź mogą liczyć na gorące wsparcie.

8
8
2
2
2
9'

Dośrodkowanie, piłka odbiła się od Juliusza Letniowskiego, a następnie trafiła prosto do Dante Stipicy.

4
2
2
2
2
7'

Składna akcja Ruchu Chorzów. Soma Novothny strzelił głową nad poprzeczką bramki Widzewa Łódź.

3
2
2
1
1
7'

Rafał Gikiewicz miał niewielkie problemy po wrzutce z rzutu wolnego. Sędzia Łukasz Kuźma zasygnalizował spalonego.

2
3
2
2
2
5'

Jest sobota, godzina 17:35, ale warunki nie sprzyjają... Ulewa nad Stadionem Śląskim.

4
3
4
2
3
4'

Luis Silva doczekał się. Było to premierowe trafienie portugalskiego obrońcy w PKO Ekstraklasie.

11
9
2
2
4
2'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Luis Silva. Asystował mu Bartłomiej Pawłowski.

Ależ otwarcie Widzewa Łódź! Bartłomiej Pawłowski zabawił się w polu karnym, a Luis Silva dopadł do piłki i nie dał żadnych szans Dante Stipicy na interwencję.

27
17
3
7
9
1'

Popyt na wejściówki był ogromny. Zgodnie z zapowiedziami, trybuny faktycznie pękają w szwach.