1
3
11
90+4'

Znakomitą okazję zmarnował Patryk Klimala! To powinien być gol! Po dograniu od Exposito Klimala z kilku metrów oddał niecelny strzał!

20
23
1
4
3
90+3'

Piłka dla chorzowian. Daniel Szczepan wywalczył rzut wolny na połowie Śląska.

28
12
2
4
7
90+2'

Gol! Strzelił Jehor Macenko. Asystował mu Erik Exposito.

Będą jeszcze ogromne emocje w tym meczu! Po dośrodkowaniu Exposito z bliska celnie główkował Jehor Macenko! Ruch prowadzi już tylko 3:2!

8
7
1
4
31
90+1'
14
12
1
4
3
90'

Doliczone cztery minuty.

4
6
8
88'

Śląsk znów zdecydowanie ruszył do ataku.

4
5
2
1
12
86'

Gol! Strzelił Erik Exposito. Asystował mu Patryk Klimala.

Jeszcze we Wrocławiu odżywają nadzieje u kubiców Śląska. Klimala zagrał do Erika Exposito, a ten z dwunastu metrów strzelił nie do obrony.

13
7
2
7
26
85'

Chorzowianie się nie śpieszą i starają się spokojnie rozgrywać piłkę na połowie Śląska.

7
2
81'

Wrocławianie wymieniają podania na połowie Ruchu. Do bramki chorzowian jednak daleko.

6
6
4
2
79'
79'
79'
78'

Kolejna ciekawa akcja Ruchu Chorzów. Tym razem zabrakło jednak ciekawego dogrania w pole karne WKS-u.

4
2
1
75'

Gol! Strzelił Michał Feliks. Asystował mu Soma Novothny.

3:0 dla Ruchu! W polu karnym Śląska Soma Novothny dograł do Feliksa, a ten z kilku metrów skierował piłkę do bramki gospodarzy!

39
20
3
4
6
73'

Znów świetnie spisał się Dante Stipica, który obronił strzał Żukowskiego z pola karnego.

7
5
1
72'
72'
1
1
1
Czy Śląsk Wrocław strzeli w tym meczu przynajmniej jednego gola?
2
2
71'

Atakują wrocławianie, groźnie jest w polu karnym Ruchu, ale Niebiescy wciąż nie dali sobie strzelić gola.

3
4
2
67'
84'

Znów dobrze z bramki wyszedł Dante Stipica i wybił piłkę.

7
1
1
63'

Gra już wznowiona.

2
2
63'

Mamy chwilową przerwę w grze. Pomocy medycznej potrzebuje Erik Exposito.

2
2
3
62'

W polu karnym Ruchu w dobrej pozycji znalazł się Patryk Klimala. Przed sobą miał tylko bramkarza, ale ten nie dał się zaskoczyć.

7
4
1
1
61'
60'

Piłka w bramce Śląska Wrocław po strzale Somy Novothny'ego z kilkunastu metrów. Był jednak spalony i gol nie został uznany.

2
3
2
3
6
58'

W polu karnym Ruchu strzelał Patrick Olsen. Uderzenie wyblokowany i rzut rożny dla WKS-u.

2
1
3
59'

Niesamowite! To powinien być gol! Po zamieszaniiu w polu karnym Ruchu z czterech metrów nad poprzeczką strzelił Jehor Macenko!

1
2
2
55'

Wrocławianie starają się atakować, szukają strzałów, ale Ruch cały czas solidnie i pewnie prezentuje się w defensywie.

3
3
3
52'

W pole karne Ruchu zagrywał Peter Pokorny. Pewnie piłkę złapał Dante Stipica.

6
3
2
1
49'

Dobrze w defensywie spisał się Jehor Macenko, którzy wybił piłkę rozpędzonemu Kozakowi.

2
1
2
2
3
46'

Z ostrego kąta strzelał Miłosz Kozak. Dobrze obronił Rafał Leszczyński.

1
2
3
czas Druga połowa
46'
45+1'

Spore zamieszanie w polu karnym Ruchu. Strzelał Mateusz Żukowski, ale to uderzenie w ostatniej chwili zostało zablokowane.

9
5
1
1
3
45'

Doliczona jedna minuta.

5
3
2
9
11
44'

Dogranie w pole karne Ruchu. Dobrze z bramki wyszedł Dante Stipica i pewnie przejął piłkę.

6
3
1
2
3
42'

Wrocławianie domagali się przed chwilą rzutu karnego za zagranie piłki ręką. Sędzia nakazał jednak grać dalej.

11
8
6
3
6
40'

Kapitalną okazję miał Śląsk! Wrocławianie przejęli piłkę, Erik Exposito dograł do Mateusza Żukowskiego, który znalazł się w sytuacji sam na sam z bramkarzem Ruchu. Dante Stipica nie dał się zaskoczyć!

7
7
2
1
5
40'

Ruch dobrze oddala grę od własnego pola karnego. Niebiescy wymieniają podania na połowie Śląska.

5
4
2
2
3
37'

Zagranie z rzutu wolnego w pole karne Ruchu. Piłkę pewnie złapał Dante Stipica.

6
3
2
36'

Rzut wolny dla Śląska. Dobra okazja na dośrodkowanie w pole karne rywala.

2
2
4
36'
4
3
1
2
7
33'

Miłosz Kozak dryblował w polu karnym Śląska. Został jednak zatrzymany, a po chwili faulował rywala.

3
2
2
32'
7
8
1
1
Czy Śląsk Wrocław strzeli w pierwszej połowie przynajmniej jednego gola?
7
5
2
2
29'

Bardzo dobrze gra w tym meczu Ruch. Solidnie i pewnie w defensywie, a w akcjach ofensywnych Niebiescy sprawiają wrocławianom spore problemy. Śląsk dziś niepewny w obronie.

8
4
1
5
27'

Ruch prowadzi już 2:0! Spore zamieszanie w polu karnym WKS-u. Najpierw zablokowany został strzał Filipa Starzyńskiego, a po chwili piłka trafiła do Wójtowicza, który uderzył celnie po długim słupku z około 10 metrów.

28
21
3
5
12
26'

Chorzowianie przy piłce. W ostatnich minutach sporo gry w środkowej strefie boiska.

6
2
3
1
2
22'
23
15
4
2
8
20'

W polu karnym Śląska strzelał Miłosz Kozak. Rafał Leszczyński nie dał się zaskoczyć.

9
4
4
2
2
20'

Śląsk po dobrym początku spotkania teraz nie gości zbyt często w polu karnym rywala.

7
9
3
2
17'

Na uderzenie zza pola karnego zdecydował Erik Exposito. Lekki strzał, po którym pewnie interweniował Dante Stipica.

8
5
3
3
16'

Ruch przy piłce. Goście rozgrywają ją w okolicy linii środkowej boiska.

4
3
2
2
13'

Znów groźne dośrodkowanie Kozaka w pole karne Śląska. Niebiescy tym razem wywalczyli rzut rożny.

6
3
1
3
11'

Gol! Strzelił Soma Novothny. Asystował mu Miłosz Kozak.

Niespodzianka we Wrocławiu! Dobre, mocne dośrodkowanie Miłosza Kozaka w pole karne, gdzie z około sześciu metrów celnie pod poprzeczkę główkował Soma Novothny! Ruch prowadzi 1:0!

34
20
5
7
15
7'

Zanosiło się na dobrą okazję dla Śląska po dograniu ze skrzydła Żukowskiego. W polu karnym Ruchu zabrakło jednak celnego uderzenia na bramkę.

3
2
1
1
1
5'

Zagranie z rzutu rożnego w pole karne Ruchu. Piłka wybita, po chwili z dystansu strzelał Nahuel Leiva, ale uderzenie zostało zablokowane.

1
1
2'

Wrocławianie rozgrywają piłkę na połowie Ruchu.

3
1
czas Start meczu
17:27

Piłkarze już na boisku. Za chwilę początek spotkania.

3
16:42

Ruch Chorzów już pogodził się ze spadkiem z PKO Ekstraklasy. Przed zakończeniem rozgrywek podopieczni Janusza Niedźwiedzia będą chcieli poprawić kilka statystyk.