1
4
9
90+8'

Co za mecz bramkarza Lecha! Znów znakomicie zatrzymał piłkę po strzale Sancheza!

14
7
4
7
4
90+7'

Z 20 metrów strzelał Jordi Sanchez, ale Mrozek nie dał się zaskoczyć. Kapitalna końcówka spotkania. Akcja za akcję.

11
4
1
3
4
90+6'

Szansa dla Lecha zakończona niecelny strzałem Velde z kilkunastu metrów!

10
5
1
7
3
90+6'

Dawid Tkacz strzelał w polu karnym, ale został zablokowany. W odpowiedzi do ataku ruszył Lech.

6
2
1
2
1
90+4'

Nie ma rzutu karnego. Gramy dalej.

27
16
4
8
10
90+3'

Trwa analiza VAR. Sędziowie sprawdzają, czy przez Mato Milosa faulowany był Velde.

9
3
2
4
6
90+2'

Kristoffer Velde znów padł w polu karnym. Sędzia nakazał grać dalej.

10
8
2
5
9
90+2'
90+1'

Co za mecz! Po dośrodkowaniu i zgraniu piłki z bliska w słupek główkował Jordi Sanchez! To powinien być gol!

6
6
1
4
3
90'

Doliczone osiem minut.

4
2
1
1
2
90'

Wybili piłkę piłkarze Lecha po dośrodkowaniu z rzutu rożnego.

2
2
2
2
8
90'

Uciekł rywalom Jordi Sanchez, wpadł w pole karne, oddał strzał. Z problemami obronił Mrozek. Jeszcze będzie rzut rożny dla gospodarzy.

7
5
2
89'

Teraz to Lech prowadzi grę i wymienia podania na połowie gospodarzy.

2
3
1
2
6
86'

Po dośrodkowaniu z bliska główkował Mikael Ishak, a świetnie obronił Rafał Gikiewicz!

11
4
1
4
4
84'

Strzelał z bliska Imad Rondić, a po chwili swoją szansę miał jeszcze Cybulski. Piłkę z linii bramkowej wybił Bartosz Salamon.

6
1
3
2
84'
11
2
1
83'

Widzew rozgrywa piłkę w okolicy linii środkowej boiska.

3
1
82'
81'

Na spalonym złapany Mikael Ishak. Zanosiło się na groźną akcję Lecha.

5
2
2
3
2
80'
11
5
1
1
1
79'

Dośrodkowanie w pole karne Lecha, gdzie dobrze piłkę wybił Bartosz Mrozek.

2
2
1
1
2
78'

Andrejs Ciganiks oddał strzał z dystansu. Bardzo mocne, ale jednak niecelne uderzenie.

1
2
1
1
78'

Gra wznowiona.

2
1
1
75'
75'

I zarazem przerwa w grze spowodowana odpaleniem środków pirotechnicznych.

2
4
3
4
74'

Przerwa w grze. Pomocy medycznej potrzebuje jeden z zawodników Lecha.

2
3
4
72'

Ostatnie minuty nieco spokojniejsze. Więcej gry w środkowej strefie boiska.

1
1
1
70'
68'

Efetkowny drybling Frana Alvareza przed polem karnym Lecha zakończony jednak mocno niecelnym strzałem.

2
5
3
65'

6
1
2
1
1
64'
62'

Chwilowa przerwa w grze. Kibice odpalili środki pirotechniczne.

2
2
3
2
4
60'

Co wyprawia Bartosz Mrozek! Bramkarz Lecha efektownie obronił strzał Kamila Cybulskiego. Piłkarzowi Widzewa też należą się słowa uznania. Jest bardzo aktywny i sprawia spore problemy zawodnikom Lecha, a ma dopiero 18 lat.

6
1
1
57'

Marek Hanousek oddał niecelny strzał z dystansu. Dobre minuty Widzewa.

1
1
55'

Powinien być gol dla Widzewa! Cybulski odebrał piłkę Bartoszowi Salamonowi i pobiegł na bramkę. W decydującym momencie oddał strzał, który został wyblokowany. Po dobitce kapitalnie obronił Bartosz Mrozek! Bramkarz trzyma Lecha w grze w drugiej połowie.

5
1
1
Czy to spotkanie zakończy się remisem?
1
52'

Ofensywna akcja Lecha, ale zabrakło celnego uderzenia na bramkę. Oba zespoły w tym meczu starają się atakować.

2
2
48'

Ależ okazja dla Widzewa! Po dośrodkowaniu strzał głową oddał jeden z gospodarzy i kapitalnie obronił Bartosz Mrozek. Po chwili dobitka i znów świetna interwencja bramkarza Lecha.

3
1
6
5
46'

Fabio Nunes wpadł w pole karne Lecha, oddał strzał. W ostatniej chwili piłkę wybił Bartosz Salamon.

2
1
2
5
6
czas Druga połowa
45+2'

Widzew szuka swojej szansy na połowie Lecha.

4
5
1
2
45'

Doliczone cztery minuty.

1
1
1
45'

Groźne dośrodkowanie Joela Pereiry. Gikiewicz wolał wybić piłkę poza boisko.

1
1
1
43'

Imad Rondić pewnie wykorzystał rzut karny. 1:1 w Łodzi!

Widzew Łódź
32
24
3
11
11
42'

Jest rzut karny dla Widzewa! Bartosz Mrozek faulował Cybulskiego.

16
8
3
3
11
41'
20
11
2
8
4
41'
2
1
1
2
2
41'

Trwa analiza VAR, czy przyznać Widzewowi rzut karny.

6
1
3
9
40'

Po starciu z bramkarzem przed bramką Lecha padł Kamil Cybulski. Potrzebna pomoc medyczna.

3
3
38'

Kolejorz spokojnie wymienia teraz podania w okolicy linii środkowej boiska.

1
35'

Dośrodkowanie Mikaela Ishaka w pole karne Widzewa. Piłkę pewnie złapał Rafał Gikiewicz.

3
1
1
1
33'

Dobrze interweniował Mrozek. Po dośrodkowaniu strzelał Imad Rondić. Sędzia i tak jednak odgwizdał spalonego.

1
31'

Ładne dośrodkowanie Fabio Nunesa w pole karne Lecha. Dobrze piłkę wybić Miha Blazić.

1
1
30'

Teraz nieco spokojniejszy fragment spotkania.

1
1
27'

Elias Andersson zagrywał w pole karne Widzewa. Obrońcy zdołali wybić piłkę.

24'

Ależ aktywny jest Kristoffer Velde! Po jego pieknym strzale z dystansu poprzeczka uratowała Widzew przed stratą gola!

3
1
3
2
22'

Jak na razie bardzo ciekawy mecz w Łodzi. Obie drużyny atakują i szukają swojej szansy na gola. Lech przetrwał ataki gospodarzy i po chwili strzelił gola.

2
1
1
21'

Gol! Strzelił Kristoffer Velde. Asystował mu Filip Szymczak.

1:0 dla Lecha Poznań! Świetne dośrodkowanie Szymczaka, a niepilnowany Kristoffer Velde z czterech metrów oddał cely strzał głową.

21
9
3
21
23
19'

Kristoffer Velde znów padł w polu karnym. Sędzia ukarał zawodnika Lecha za próbę wymuszenia rzutu karnego.

4
3
1
4
5
18'
13
11
1
1
18'

Lech oddalił grę od własnego pola karnego i ruszył do ataku.

1
1
1
1
14'

Seria dośrodkowań w pole karne Lecha. Goście wybijają piłkę, a każda kolejna wrzutka jest coraz groźniejsza. Kolejorz zepchnięty do defensywy.

2
2
1
13'

Dynamiczny początek meczu. W polu karnym Lecha strzelał Marek Hanousek. Uderzenie wyblokowane i piłka poza boiskiem.

11'

Rzut wolny dla Lecha. Do bramki Widzewa około 30 metrów. Strzelał Kristoffer Velde, ale to było uderzenie niecelne - piłka trafiła w mur.

9'

Kristoffer Velde padł w polu karnym Widzewa po starciu z obrońcami gospodarzy. Sędzia nakazał jednak grać dalej.

1
2
10'
Widzew Łódź
2
1
1
12
7'

Tym razem w dobrej sytuacji znalazł się Imad Rondić, ale jego uderzenie z kilku metrów zostało zablokowane. Sędzia i tak jednak odgwizdał faul na zawodniku Lecha.

7'
Widzew Łódź
2
1
3
11
4'

Odpowiedź gospodarzy. Dwa strzały na bramkę Lecha, dwa zablokowane. Zwłąszcza uderzenie Kamila Cybulskiego wydawało się groźne.

1
1
3'

Lekkie zamieszanie przed bramką łodzian, ale ostatecznie piłkę złapał Gikiewicz.

1
3'

Lech stara się rozgrywać piłkę na połowie Widzewa. Kolejorz szuka swojej szansy na gola.

2
1
1
1'

Dośrodkowanie w pole karne Widzewa. Zabrakło już jednak celnego strzału na bramkę.

1
1
czas Start meczu
17:28

Piłkarze już na boisku. Za chwilę początek spotkania.

2
1
2
16:57

- Gdybym wyczuł, że ktoś odpuszcza, to byłaby informacja, że w przyszłym sezonie nie powinien grać w Widzewie - deklaruje trener łódzkiej drużyny Daniel Myśliwiec przed meczem 33. kolejki PKO Ekstraklasy z Lechem Poznań.

1
1
2
1
1
16:56

To już ostatnia szansa Lecha, by uratować miejsce na podium i podtrzymać nadzieję na udział w europejskich pucharach. Przed starciem z Widzewem trener Mariusz Rumak miał utrudnione zadanie.