2
2
2
90+8'

Dioudis faulowany we własnym polu karnym. Było dośrodkowanie z rzutu wolnego, ale pewnie interweniował bramkarz Zagłębia.

10
4
2
3
90+5'
ŻÓŁTA KARTKA
13
6
5
90+4'
GOOOOOOL!!!

Hoti strzelał z rzutu wolnego, ale Dioudis nie dał się zaskoczyć. ŁKS kontynuował jednak akcję i z kilku metrów do siatki trafił debiutujący Iwańczyk!

9
3
5
11
14
90+4'
ZMIANA
90+1'

Jednak rzut wolny! Faul miał miejsce tuż przed linią.

5
2
1
2
3
90+1'

I mamy interwencję VAR.

8
2
1
1
2
90'

Sędzia doliczył minimum 5 minut.

3
1
1
1
1
90'

Przewinienie Nalepy niemalże na linii szesnastego metra.

3
1
1
2
2
87'

ŁKS gra w przewadze i jest w posiadaniu piłki. Tylko... co z tego?

4
4
2
1
85'
ZMIANA
3
3
1
10
83'

Absurdalne zachowanie Chodyny. Kopnął piłkę po gwizdku i został za to ukarany drugą żółtą kartką.

3
3
1
1
6
83'
6
83'

Bezradność Tutyskinasa. Ratował się faulem taktycznym, co bardzo nie spodobało się Chodynie.

1
3
1
82'
1
1
2
3
81'

Niewiele dzieje się na boisku. ŁKS utrzymuje się przy piłce, ale nic z tego wynika.

1
1
78'
ZMIANA
78'
ZMIANA
78'

Po faulu Młynarczyka ucierpiał Kopacz. Potrzebował chwili przerwy.

4
1
1
77'
3
2
75'

Zagłębie uspokoiło grę, wymienia podania w środku boiska. Spotkanie trochę straciło na intensywności.

1
1
73'
ZMIANA
73'

Ramirez chyba będzie zmieniony. Doznał jakiegoś urazu.

1
2
71'

Tejan ambitnie powalczył o piłkę z Kopaczem. Pomogła mu chorągiewka, ale następnie napastnik ŁKS-u faulował swojego rywala.

2
1
69'

Tejan przed szansą. Mocny strzał z ostrego kąta i Dioudis z trudem odbił piłkę. Po chwili obok słupka zza pola karnego uderzył Ramirez.

2
68'

Chodyna miał sporo miejsca przed polem karnym, ale oddał niecelny strzał.

1
1
66'

Grzybek przed okazją na dublet! Idealnie wystawił mu piłkę Kurminowski, ale obrońca Zagłębia strzelił zbyt blisko środka bramki. Bobek znowu broni.

2
1
63'

Pieńko zwieńczył celnym strzałem akcję Zagłębia, natomiast raz jeszcze zabrakło tu siły. Bobek broni.

3
1
61'
ZMIANA
58'
GOOOOOOL!!!

2:0! Było tu trochę przypadku, bo Chodyna chciał strzelać, ale nie trafił dobrze w piłkę lewą nogą. Futbolówka szczęśliwie trafiła pod nogi Grzybka i ten nie dał żadnych szans Bobkowi na skuteczną interwencję.

10
5
2
2
4
57'

ŁKS miał parę sytuacji, nie wykorzystał ich i ponownie do ofensywy przeszło Zagłębie.

3
2
1
1
2
54'

Tymczasem... mogło być 2:0. Kurminowski dostał dobre podanie, wystarczyło tylko celnie zagrać do Wdowiaka, który czekał na piłkę na piątym metrze. No właśnie, zabrakło tu precyzji.

2
1
1
3
5
53'

ŁKS się obudził. Pirulo strzelał z 20 metrów i piłka przeleciała minimalnie obok słupka.

1
1
1
1
52'

Ładna kontra ŁKS-u. Co prawda najpierw popsuł ją Tejan, bo zamiast podawać do Szeligi, to oddał dziwny strzał z dystansu i został zablokowany. Po chwili uderzał jeszcze z narożnika pola karnego Głowacki, ale Dioudis nie miał problemów z obroną.

1
51'

Szansa dla gości. Ramirez pokusił się o uderzenie zza pola karnego. Celnie, dość mocno, ale pewnie interweniował Dioudis.

2
50'

Po dośrodkowaniu z rzutu rożnego strzelał głową Nalepa, ale zbyt lekko i Bobek nie dał się zaskoczyć.

2
49'

Kurminowski nie opanował piłki w polu karnym po podaniu Chodyny. Chciał to zrobić zbyt ładnie.

1
1
48'

Dankowski ruszył prawym skrzydłem, ale nie miał wsparcia. Szukał desperackiego dośrodkowania i bez problemu złapał piłkę Dioudis.

1
46'

Blisko gola na 2:0. Po strzale Wdowiaka piłkę z linii bramkowej wybił Tutyskinas!