(1:0)
Zakończony
Atletico Madryt
komentarz

Wypożyczony z Ateltico Madryt do FC Barcelony Joao Felix zdobył dla mistrzów Hiszpanii jedynego gola. Kilka świetnych okazji do zdobycia gola w meczu zmarnował Robert Lewandowski.

18
24
5
11
10
90+4'

Piłka meczowa! Z pola karnego wprost w Penę uderzył Correa!

6
5
1
1
2
90+3'
17
13
9
11
29
90+1'

Depay w polu karnym, do dogrania nie doszedł żaden z jego partnerów.

20
19
4
6
6
90'

Sędzia doliczył 4 minuty do 2. połowy meczu.

14
10
7
6
8
89'

W polu karnym gospodarzy leży Heromoso. Sędzia faulu nie widział.

24
16
10
15
17
89'
8
6
6
1
4
87'
18
9
6
8
18
86'

Lewandowski wpadł w pole karne, znalazł miejsce do uderzenia, ale po raz kolejny spudłował!

25
32
14
31
57
83'

Strzał Griezmanna zatrzymał się na murze. Zapowiada się nerwowa końcówka.

33
20
9
11
14
82'

Nerwowo na boisku i na ławkach. Niemal z tego samego miejsca goście wykonywać będą kolejny rzut wolny!

9
8
11
13
21
80'

Depay uderzył z rzutu wolnego, bramkarz zdołał zbić piłkę na poprzeczkę!

23
10
8
6
10
79'

Kounde faulował przed polem karnym. Atletico przed szansą na remis.

9
9
9
10
22
79'
8
8
3
7
10
78'
4
11
5
8
15
77'
11
6
2
4
5
76'
7
2
8
3
2
76'

Kontra Atletico zatrzymana. Dodatkowo na spalonym był Griezmann.

7
5
2
2
2
75'

Kounde zagrywał z pola bramkowego. Nadbiegającego Lewandowskiego uprzedzili wracający obrońcy.

8
10
8
7
11
72'

Barcelona długo rozgrywa piłkę. Minuty płyną. Wydaje się, że o to chodzi gospodarzom.

9
3
8
6
14
70'

Młody kibic wbiegł na murawę i... przytulił Roberta Lewandowskiego.

118
48
11
6
6
69'

Mocny strzał oddał Felix. Piłka uderzona z ok. 16 metrów minęła bramkę o metr.

10
3
9
5
7
67'

Barcelona w ataku. Wszystko trwa jednak dość długo. Atletico dobrze się broni.

7
6
7
7
6
65'
5
4
4
2
3
65'
3
4
4
2
1
61'

Ponownie groźnie pod bramką Barcelony. Uderzać starał się Morata. Gola jednak nie ma.

9
5
8
5
7
59'

Odpowiedź Atletico, Griezmann trafił jednak w boczną siatkę!

7
8
8
4
7
58'

Powinno być 2:0! Płaski strzał z pola karnego i piłka zatrzymała się na słupku!

10
6
17
17
10
57'

Barcelona wciąż w ataku, gospodarze jednak nie stwarzają zbyt wielu okazji.

3
3
3
6
54'

Barcelona szuka drugiej bramki. Dobry początek 2. połowy w wykonaniu mistrzów Hiszpanii.

22
27
5
6
7
51'

Dogranie w pole karne Barcelony. Piłkę wybili gospodarze, dodatkowo był spalony.

8
5
3
5
3
50'
6
3
4
10
13
49'

Ostro na boisku na początku 2. połowy. Najpierw faulowany był Felix, a później Portugalczyk sam faulował.

2
2
3
5
3
47'
9
9
3
3
4
czas Druga połowa
46'
2
46'
Rodrigo Riquelme #25
1
1
1
1
1
46'
2
2
2
2
2
komentarz

Barcelona prowadzi 1:0, ale powinna wyżej. Gdyby tylko w formie był Robert Lewandowski.

24
41
9
20
12
45+2'

Strzał głową Lewandowskiego. Piłka poszybowała ponad bramką.

27
21
16
28
40
45'

Sędzia doliczył 3 minuty.

6
4
7
6
2
44'

Do uderzenia z kilku metrów doszedł Felix. Strzał zdołał obronić Oblak!

15
7
10
12
16
42'

Zagranie do Lewandowskiego. Polaka bez problemów zatrzymał Witsel.

12
22
16
21
40
41'

Powoli zbliżamy się do przerwy. Barcelona oddała inicjatywę gościom, którzy jednak nie są w stanie poważniej zagrozić mistrzom Hiszpanii.

15
7
5
7
10
38'
24
17
6
10
7
36'

Szybkie wyjście Atletico. Piłka w polu karnym dotarła do Griezmanna, którego strzał zablokował wracający de Jong!

19
11
3
2
4
34'
33
15
10
11
10
33'

Po stracie gola Atletico zaatakowało. Z pola karnego płasko, ale niecelnie uderzył Hermoso.

9
9
4
8
2
31'
37
16
7
11
9
28'

Gol! Strzelił Joao Felix. Asystował mu Raphinha. Tymczasem Barcelona zadała cios! Wypożyczony z Atletico do Barcelony Felix, po podaniu Raphinhy, w sytuacji sam na sam uderzył ponad Oblakiem do bramki! 1:0!

153
61
16
16
16
28'

Barcelona ma problemy z przedostaniem się pod bramkę Atletico. Z coraz lepszej strony pokazują się gracze gości.

13
11
7
7
16
25'

Miejsca po prawej stronie poszukał Kounde, ale nie udało mu się przedostać w pole karne.

12
11
6
8
14
23'

Mistrzowie Hiszpanii w ataku. Swoje szanse Barcelona już miała, ale zmarnował jest Lewandowski. Tempo gry spadło.

23
18
12
11
26
20'

Barcelona w polu karnym gości. Tym razem zabrakło uderzenia. Piłkę na przedpolu przejął Jan Oblak.

10
14
7
6
17
18'

Barcelona wciąż przeważa, ale Atletico nie zamierza bronić się, tylko szuka swojej szansy na premierowego gola.

16
11
11
6
10
15'

Ostro rywala potraktował Cancelo. Obyło się bez kartki. Wydaje się, że sędzia popełnił błąd.

11
16
19
10
10
13'

Jak to nie wpadło? Kounde z prawej strony wprost na nogę Lewandowskiego. Polak spudłował z siedmiu metrów...

48
116
26
64
99
12'

Akcja Atletico, Griezmann w polu karnym, piłka jednak po chwili padła łupem bramkarza.

19
11
3
7
8
11'

Sporo walki w środku pola. Mniej dzieje się w polach karnych.

7
10
9
10
6
8'

Z pola karnego niecelnie uderzył Pedri. Wcześniej na spalonym był Lewandowski.

14
21
7
10
17
6'

Dogranie Raphinhy do Lewandowskiego, Polak spudłował głową z pięciu metrów!

21
50
16
22
48
5'

Pierwsza próba gości. Z prawej strony dogrywał Llorente, ale nie miał kto wbić piłki do bramki Barcelony!

15
9
2
7
6
2'

A teraz przed szansą Lewandowski! Strzał w ostatnim momencie zablokował obrońca.

46
25
8
21
20
2'

Raphinha sam na sam z bramkarzem, ale strzał prawą nogą zawodnikowi Barcelony nie wyszedł! Sytuacja była wymarzona!