Korner dla gospodarzy, ale Rodin strzelał niecelnie.

4
2
3
90+2'

Minimalnie niecelny strzał Buraka Ince. Świetny kontratak wyprowadził Śląsk, ale i tak okazało się, że był spalony Nahuela Leivy po podaniu Exposito.

4
4
3
6
3
90+1'
Raków Częstochowa
9
5
5
4
2
90'

Sędzia dolicza minimum 3 minuty.

5
6
3
3
3
90'

Zamieszanie w polu karnym Śląska, ale ostatecznie Leszczyński odnalazł się w tym najlepiej i złapał piłkę.

5
3
3
1
2
90'
87'

Śląsk kontroluje wydarzenia na boisku. Raków nie potrafi zbliżyć się pod pole karne rywali.

7
9
2
1
1
84'
84'
83'

Schwarz z rzutu rożnego. Na krótko to zagrali, ale finalnie nad bramką strzelał Żukowski.

1
1
3
82'

Jezierski odebrał piłkę, natychmiast zagrał w kierunku Exposito, ale ten został zablokowany w polu karnym, gdy już składał się do strzału.

2
2
2
81'

Dziesięć minut do końca. Raków próbuje atakować, ale niewiele z tego wynika.

4
2
2
2
2
79'

Gospodarze domagają się rzutu karnego. Petkow przy próbie interwencji uderzył ręką w głowę Baratha. Sędzia Marciniak nie zakwalifikował tego jako faul.

6
6
4
5
6
79'

Lepszy fragment Rakowa.

4
3
2
1
2
79'

Dośrodkowanie Tudora z rzutu wolnego. Zwoliński czekał na piłkę na piątym metrze, ale kapitalnie interweniował Macenko.

5
5
2
1
2
78'
Śląsk Wrocław
4
2
2
3
3
78'
2
2
2
1
1
77'

Mamy jeszcze jakieś niepotrzebne przepychanki między zawodnikami.

2
4
2
1
77'

Teraz jednak Pokorny faulował Tudora. Będzie rzut wolny dla gospodarzy kilka metrów przed polem karnym.

1
1
4
2
2
76'

Kwadrans do końca. Można powiedzieć, że Raków nie wyszedł na drugą połowę. Śląsk jest zdecydowanie lepszy.

6
2
1
1
1
75'

Exposito zachował się po koleżeńsku i oddał piłkę. Nahuel Leiva uderzył bardzo pewnie i dał Śląskowi prowadzenie!

22
7
4
3
7
73'

Rzut karny dla Śląska! Tudor faulował Exposito!

24
11
5
4
11
71'
71'
1
1
1
1
1
68'

Bardzo niecelny strzał Koczerhina z dystansu.

1
1
1
2
1
67'

Yeboah szczęśliwie wyprowadził kontratak, niemal od początku był faulowany, ale utrzymywał się przy piłce. W końcu ją oddał, koledzy stracili, a sędzia wrócił do przewinienia.

1
1
66'

Strzały 6-6. Strzały celne 2-2. Idealny remis.

2
2
1
2
1
65'

Blisko Śląsk! Pokorny zagrał do Macenki, ten był już w polu karnym i huknął z ostrego kąta, ale nie trafił w bramkę.

1
2
1
2
64'
64'

Kompletnie nieudane dośrodkowanie Koczerhina. Częstochowianie psują kolejne akcje.

2
2
2
1
1
61'

Nahuel Leiva koncertowo popsuł kontratak gości. Miał dobry pomysł, zagrywał na skrzydło w kierunku Exposito, lecz włożył w to za dużo siły, piłka zrobiła kozioł i uciekła za linię boczną.

2
2
3
2
60'

Co za błąd Pestki. Lekceważąco podawał w kierunku Racovitana i prawie wykorzystał to Nahuel Leiva. Tylko przytomność Racovitana sprawiła, że nie było stuprocentowej sytuacji dla Śląska.

3
3
2
60'

Po przerwie Śląsk ma sporą przewagę. Raków sporadycznie przechodzi na połowę przeciwnika.

8
2
1
1
3
59'

Schwarz, daleki wyrzut piłki z autu, przedłużenie Petkowa, ale po chwili pewnie interweniował Kovacević.

1
1
1
1
57'

Jean Carlos... ruszył lewą stroną, ale skończyło się niezbyt udanym centrostrzałem.

1
5
3
2
2
55'
54'

Raków nie potrafi zbyt wiele zrobić w drugiej połowie.

9
7
2
3
3
52'

Murawa jest trochę lepsza w drugiej połowie. W przerwie organizatorzy solidnie popracowali i usunęli duże ilości wody.

9
6
5
3
2
49'

Ależ gol! Erik Exposito! Fenomenalne uderzenie zza pola karnego, po którym Kovacević nawet nie drgnął. 1:1! Inna sprawa, że wszystko wzięło się od błędu bramkarza Rakowa, który źle wybijał futbolówkę.

36
11
5
7
15
49'

Mecz w Białymstoku już się zakończył. Jagiellonia wygrała 3:0 z Wartą Poznań i przypieczętowała mistrzostwo Polski. W Częstochowie gramy więc o pietruszkę.