1
88'
88'
87'

Wisła blisko drugiego gola. Ładnie rozegrana akcja, Krzyżanowski podawał płasko, ale Sobczak nie trafia z kilku metrów!

7
1
2
8
4
85'

W odpowiedzi goście. Ze skrzydła wrzucał Baena... na idealnej wysokości dla Lenarcika.

1
1
1
84'

Ależ huknął teraz zza pola karnego Gaprindaszwili. Piłka miała ciekawy tor lotu, ale ostatecznie przeleciała obok bramki.

2
1
1
2
2
82'

Akcja Arki lewą stroną, jednak Kobackiego zawiodła precyzja przy dośrodkowaniu. Klasyczne zagranie do nikogo w pole karne.

2
5
1
1
4
80'
9
2
2
4
79'

Kiepsko to rozegrali gospodarze. Zero zagrożenia.

6
2
1
1
79'

Arka przedostała się pod pole karne Wisły. Będzie rzut rożny.

1
2
1
5
76'

Kwadrans do końca. Wisła ruszyła w drugiej połowie. Arka zepchnięta do defensywy.

11
7
1
2
75'

Gol! Strzelił Szymon Sobczak. Asystował mu Jesus Alfaro.

Remis w Gdyni! Rezerwowy Sobczak z bliska trafia do siatki po płaskim podaniu Alfaro!

34
25
3
9
74'
73'

Ależ szansa dla Arki. Po płaskim podaniu Czubaka pięć metrów przed bramką był Gojny, ale fantastycznie interweniował Baena. To powinien być gol!

2
1
1
3
70'

Stolc ponownie ma jakiś problem ze zdrowiem. Konieczna była zmiana.

69'

Niecelny strzał Carbo z 16 metrów. Wcześniej powalczył o piłkę Jaroch.

66'

Laga na Rodado. Hiszpan utrzymał się przy piłce, ale za moment ją stracił, gdy próbował kiwać przed polem karnym.

1
1
64'
64'
62'

Zablokowany strzał Szota z 20 metrów.

3
2
3
61'

Pół godziny do końca. W drugiej połowie coraz lepiej wygląda Wisła.

5
3
1
59'

Milewski wystartował wściekle do Ratona i bramkarz Wisły trafił w niego piłką. Odrobina precyzji i mogła być kuriozalna bramka w Gdyni.

1
1
2
57'

Z rzutu rożnego wrzucał Kobacki, ale Stolc przegrał pojedynek powietrzny na 11. metrze.

2
2
55'

Stolc ma problemy i potrzebuje pomocy medycznej.

1
54'

Świetna akcja Wisły. Szot zagrał piętką do Dudy, ten miał sporo miejsca w polu karnym, ale strzelił tylko w boczną siatkę! Budzą się goście.

8
7
1
53'

Alfaro w polu karnym, szukał strzału lewą nogą, ale został zablokowany. Przekombinowali goście.

3
1
51'

Jeśli Wisła miała w przerwie pogadankę z trenerem, to nie wyciągnęła wniosków. Nie widzimy szturmu na bramkę Arki.

1
1
49'

Bardzo dyskretny pressing Wisły. Lenarcik ma mnóstwo miejsca i czasu, żeby wznowić grę z pola karnego.

1
1
47'

Gol strzelał lewą nogą z dalszej odległości, ale piłka leciała w sam środek bramki. Raton nie popełnił błędu.

3
1
1
czas Druga połowa
45'

Arka się lekko cofnęła, ale Wisła nie potrafi nic zrobić w ataku pozycyjnym.

6
1
1
5
1
42'

Stolc z odważną próbą woleja zza pola karnego. Cóż, trochę zabrakło.

3
2
2
1
41'

Nie ma chwili spokoju Raton. Za każdym razem jest pressing, gdy tylko bramkarz Wisły jest przy piłce. I to przynosi efekty, bo wykopuje ją w aut.

2
39'

Niebezpieczna strata Arki na własnej połowie. Alfaro ruszył środkiem, zagrywał w pole karne, ale Joan Roman nie opanował piłki. Wisła nie istnieje w ofensywie.

1
3
1
37'
Arka Gdynia
6
3
1
3
36'

Adamczyk miał sytuację w polu karnym, lecz za długo składał się do strzału i ostatecznie nic z tego nie wyszło.

3
1
1
1
34'
4
6
1
4
3
33'

VAR podpowiedział sędziemu, że decyzja była prawidłowa. Wciąż 1:0.

5
2
1
4
33'

Arka strzela gola. Gojny zagrał z rzutu wolnego i Kobacki trafił z kilku metrów, ale sędzia asystent pokazał spalonego.

8
3
1
2
2
32'

Rzut wolny dla gdynian z około 30 metrów po faulu Colleya na Kobackim.

1
2
31'

Pół godziny za nami. Arka wydaje się mieć wszystko pod kontrolą.

1
1
3
29'
Arka Gdynia
6
1
2
3
28'

Milewski wcielił się w skrzydłowego i przeprowadził świetną akcję ze Stolcem. Dośrodkowanie na bliższy słupek, ale Raton w ostatniej chwili uprzedził Kobackiego, który już składał się do strzału.

26'

Był rzut wolny dla Wisły, ale ponownie doszło do faulu w ataku. Marcjanik poturbowany, sędzia przerwał grę.

1
1
25'

Wisła ma przewagę w posiadaniu piłki, jednak kompletnie nic z tego nie wynika.

2
3
23'

Kolejny raz krótko rozegrali rzut wolny gospodarze. Po dośrodkowaniu Gojnego strzelał głową Marcjanik, ale tym razem bardzo dobrze na linii spisał się Raton!

2
3
20'

Wisła na razie ma olbrzymie problemy z grą do przodu.

2
1
1
2
1
18'

Wrzucał Bregu, ale w polu karnym doszło do faulu w ofensywie. Carbo nieprzepisowo walczył o piłkę.

1
2
1
1
2
17'

Szybka akcja Wisly, Alfaro podał na obieg, ale dośrodkowanie Szota zablokowane. Korner.

1
1
16'

Carbo popracował w defensywie i wślizgiem powstrzymał biegnącego skrzydłem Stolca.

1
14'

Raton pod presją wybija piłkę w aut. Wisła w rozsypce.

1
2
1
1
2
13'

1:0 dla Arki. Koszmarny błąd Szota przy linii bocznej. Kobacki ruszył na bramkę i mocnym strzałem z dwudziestu metrów zaskoczył Ratona. Nie przypilnował bliższego słupka golkiper gości.

Arka Gdynia
9
3
3
2
14
11'

Wisła delikatnie przejęła inicjatywę po początkowej dominacji Arki.

4
1
1
1
1
10'

Strzał Bregu prosto w mur, a dobitka Krzyżanowskiego okazała się bardzo niecelna.

2
1
1
9'

Fatalne podanie Gojnego w poprzek boiska. Bregu był faulowany przez Stolca. Rzut wolny dla Wisły z około 25 metrów.

1
1
6'

Ależ teraz ruszył środkiem pola Skóra. Rozrzucił akcję do lewej strony, jednak kolejny raz popsuł wszystko Kobacki. Piłkę łapie Raton.

3
5'

Arka zagrała to na krótko, ale Kobacki nie popisał się przy dośrodkowaniu.

2
2
1
4'

Strata Wisły niedaleko pola karnego. Rzut wolny dla Arki z bocznego sektora. To pierwsza groźna szansa w tym meczu.