(0:0)
Zakończony
RCD Mallorca
komentarz

Piłkarze Realu Madryt w domowej potyczce z Mallorką mieli spore problemy. Królewskich ratowały poprzeczka i słupek. W końcówce gola na wagę wygranej gospodarzy (1:0) zdobył Antonio Ruediger.

4
2
90+2'

Mallorca nie jest w stanie przedostać się pod bramkę Łunina. Real coraz bliżej wygranej.

12
3
1
90'

Sędzia do 2. połowy doliczył 3 minuty.

4
2
1
90'

Ceballos z rzutu wolnego w mur. Po chwili kontra Mallorki, ale kolejny raz zabrakło dokładności.

89'

Costa pobawił się w piłkarza ręcznego i dłonią wybił piłkę rywalowi. Tuż przed polem karnym.

1
6
88'

Real ma mecz pod kontrolą, nie zamierza oddawać rywalom piłki.

13
7
1
1
85'
85'
85'

A teraz Bellingham kropnął z ok. 22 metrów. Kilka metrów ponad poprzeczką.

2
84'

Rodrygo uderzył z rzutu wolnego. Jednak trafił w mur i piłka minęła bramkę.

83'
wchodzi Wchodzi
Amath Ndiaye #23
schodzi Schodzi
Antonio Sanchez #18
81'

Mallorca stara się atakować. Gospodarze szukają wyrównania.

78'

Gol! Strzelił Antonio Ruediger. Asystował mu Luka Modrić. Kolejny raz stały fragment gry ratuje Real! Modrić na siódmy metr z rzutu rożnego, a Ruediger strzałem głową uderzył nie do obrony! 1:0!

31
13
4
1
3
78'

Atak pozycyjny wybrańców Carlo Ancelottiego. W końcówce na pewno będzie ciekawie.

1
75'

Bellingham na przedpolu. Dogranie wybili obrońcy. Real w ataku!

1
73'
Dani Rodriguez #14
73'
Abdon Prats #9
Cyle Larin #17
73'
Manu Morlanes #8
72'

Z dystansu mocno, ale wyraźnie niecelnie uderzył Aurelien Tchouameni.

72'

Real stara się wrzucić wyższe przełożenie. Jak na to wszystko zareaguje Mallorca, której postawa może się podobać.

1
70'
69'

Jak to nie wpadło! Rodrygo sam na sam z bramkarzem, który instynktownie odbił piłkę. Do pustej bramki głową dobijał Diaz i trafił w słupek! NIEBYWAŁE!

1
4
69'

Kontra gości zamieniła się w atak pozycyjny. W końcu piłkę złapał Łunin.

67'
67'

Dość nieudolna próba ataku Realu. W końcu sędzia dopatrzył się przewinienia w ataku.

64'

Minuty płyną. Pierwsze gwizdy na trybunach. Real Madryt dość bezradny.

1
61'
1
60'
59'

W końcu Real. Strzał Rodrygo gościom nie zagroził.

1
57'

Mallorca bardzo odważnie po przerwie. Goście na połowie Realu i do tego z kolejnym strzałem. Tym razem niecelnie uderzył z woleja Sanchez!

54'

Kolejna okazja Mallorki! Costa z dystansu, płasko uderzona piłka trafiła w słupek!

1
53'

Kroos uderzył z rzutu wolnego z ok. 20 metrów. Kilka metrów ponad bramką Mallorki.

51'

Po rzucie rożnym błąd na przedpolu popełnił Łunin. Po chwili strzał z ok. 15 metrów był niecelny.