10
7
11
87'

FC Barcelona szanuje piłkę i przybliża się do odniesienia zwycięstwa. Osłabieni goście czekają na jeszcze jedną szansę na wyrównanie.

33
9
5
3
8
85'

Było uderzenie do siatki Roberta Lewandowskiego, ale radość została wcześnie poskromiona z powodu spalonego.

38
34
21
39
54
83'

Osasuna Pampeluna. Schodzi: Lucas Torro. Wchodzi: Pablo Ibanez.

1
83'
4
2
2
2
1
80'

Raul Garcia miał możliwość pójścia śladem Vitora Roque i zdobycia gola po wejściu na boisko z ławki rezerwowych. Jego płaskie uderzenie nieznacznie ominęło bramkę Inakiego Peni.

10
5
3
3
4
76'

FC Barcelona. Schodzi: Pedri. Wchodzi: Oriol Romeu.

5
3
5
2
7
75'

Pozostał tylko kwadrans podstawowego czasu!

10
6
7
5
8
72'

Vitor Roque szuka możliwości strzelania drugiego gola osłabionemu przeciwnikowi. Jego ostatnie uderzenie zostało zablokowane.

18
11
14
7
9
70'

Goście sami zadali sobie drugi cios, ponieważ w 67. minucie Unai Garcia zobaczył drugą żółtą, a w konsekwencji czerwoną kartkę, co dodatkowo skomplikowało ratowanie wyniku.

30
9
4
11
8
68'

Osasuna Pampeluna. Schodzi: Jose Arnaiz. Wchodzi: Ruben Garcia.

Jose Arnaiz #20
6
2
3
4
1
67'
2
2
5
1
1
67'

Osasuna Pampeluna. Schodzi: Aimar Oroz. Wchodzi: Raul Garcia.

Aimar Oroz #10
3
1
6
2
2
67'
DRUGA ŻÓŁTA KARTKA

Druga żółtą kartkę i w konsekwencji czerwoną otrzymał Unai Garcia za ostre przewinienie.

35
19
8
7
8
63'

Gol! Strzelił Vitor Roque. Asystował mu Joao Cancelo.

W 62. minucie Vitor Roque zastąpił na boisku Fermina Lopeza, a FC Barcelona przeszła na ustawienie z dwoma klasycznymi napastnikami. Vitor Roque potrzebował minuty na strzelenie gola na 1:0. Akcja została rozegrana przez Frenkiego De Jonga oraz Joao Cancelo, a zmiennik wpakował piłkę z bliska do siatki po wrzutce reprezentanta Portugalii. W ten sposób gospodarze dobrali się do bramki zamurowanej przez Osasunę Pampeluna.

138
59
15
16
26
76'
9
10
6
4
5
62'
34
16
9
5
9
62'

W 62. minucie Robert Lewandowski spóźnił się minimalnie do piłki po głebokiej wrzutce Ilkaya Guendogana. Niewiele zabrakło do wpakowania futbolówki z bliska do siatki.

25
25
14
20
19
60'

Niebawem druga zmiana w FC Barcelonie.

16
5
10
3
5
58'

Wymiana podań na małej przestrzeni w wykonaniu podopiecznych Xaviego. Robertowi Lewandowskiemu nie udało się wypracować miejsca do oddania strzału po dograniu Frenkiego De Jonga.

11
11
9
14
13
56'

Johan Mohica poszedł śladem Joao Cancelo i również wykonał dośrodkowanie absolutnie do nikogo. Osasuna Pampeluna próbuje od czasu do czasu coś zdziałać w ofensywie, ale na próbowaniu się kończy.

10
9
7
6
9
53'

Żółtą kartkę otrzymał Pedri za przewinienie w centrum boiska.

20
10
10
10
10
52'

Podobnie jak na początku pierwszej połowy wyraźna przewaga Dumy Katalonii pod względem posiadania piłki. Akcja Joao Cancelo zakończyła się przeciągniętym dośrodkowaniem w kierunku Roberta Lewandowskiego.

14
8
4
4
5
48'

Robert Lewandowski strącił piłkę z ostrego kąta w boczną siatkę. Akurat w tej sytuacji trudno było zdziałać coś ciekawszego, ponieważ futbolówka uciekała poza boisko.

12
11
9
11
6
47'

Optymistycznym znakiem w 47. minucie jest soczyste uderzenie celne Lamine'a Yamala, jednak trafił nim prosto w Aitora Fernandeza.

komentarz

Czekamy na wznowienie meczu po przerwie.

8
3
2
1
1
komentarz

Podobno był jeden strzał celny. To optymistyczna wersja wydarzeń. Kibice z zapałkami w oczach, ponieważ można było posnąć w pierwszej połowie. Raczej nie będzie gorzej po przerwie.

5
11
2
3
2
45'

Doliczone dwie minuty.

13
2
8
1
1
43'

Jeszcze korner, a całe zamieszanie zakończyło się strzałem Fermina Lopeza. Postraszył gołębie na stadionie.

6
14
6
2
3
42'

Przyblokowany wewnątrz pola karnego został Lamine Yamal, który przymierzał się do oddania uderzenia po dośrodkowaniu.

8
4
5
5
13
39'

Ante Budimir także miał szansę na wykorzystanie rzutu rożnego. Oddał on jednak bardzo przypadkowe i niecelne uderzenie po dośrodkowaniu przedłużonym przez Lucasa Torro. To była najlepsza okazja do zdobycia prowadzenia dla Osasuny Pampeluna.

8
7
7
3
5
37'

Podanie w pole karne przyjezdnych do Roberta Lewandowskiego, ale ten zastanawiał się tak długo nad sposobem kontynuowania ataku, że wszyscy obrońcy Osasuny Pampeluna wrócili na swoje pozycje i zdążyli jeszcze rozejrzeć się dookoła siebie.

17
44
8
11
22
35'

W 35. minucie ożywiła się publiczność w Barcelonie, ponieważ Jules Kounde nieznacznie przestrzelił po dośrodkowaniu z rzutu rożnego. Poradził sobie w walce o dojście do piłki z Lucasem Torro, ale strzelił nad poprzeczką.

8
5
8
5
2
34'

Podniosła się wrzawa na trybunach, ale to tylko domaganie się żółtego kartonika dla zawodnika Osasuny Pampeluna, a nie oklaskiwanie spektakularnego ataku podopiecznych Xaviego.

7
4
5
2
6
32'

Szansa na zagrożenie gospodarzom z rzutu wolnego. Inna sprawa, że wrzutka poszybowała w miejsce zajmowane przez dwóch przeciwników i ani jednego zawodnika gotowego do oddania strzału.

5
2
5
3
4
30'

Dwa bezbramkowe kwadranse za zespołami.

2
6
14
5
11
29'

Johan Mohica podłączył się do akcji Osasuny Pampeluna i po wtargnięciu w pole karne, dostał podanie zwrotne od kompana z zespołu. Południowiec miał odrobinę miejsca do oddania uderzenia i nawet to zrobił, ale na wiwat.

9
4
4
3
2
27'

Ponownie dośrodkowanie po zdobyciu przestrzeni na boku boiska. Fermin Lopez nie zachowuje się najlepiej, kiedy otwiera się przed nim szansa na zdobycie prowadzenia dla Dumy Katalonii.

4
5
6
4
4
25'

FC Barcelona najwyraźniej znudziła się wymienianiem podań i pozwoliła na rozegranie piłki gościom. Osasuna Pampeluna miała problem z uruchomieniem ustawionego daleko na desancie Antego Budimira.

5
1
9
2
2
22'

Zaczyna nużyć widowisko pozbawione strzałów celnych. Była szansa na stoczenie pojedynku z bramkarzem Osasuny Pampeluna, jednak Fermin Lopez nie popisał się perfekcyjnym przyjęciem po podaniu przez dwie linie Pedriego.

7
8
9
5
5
20'

Ciekawie wyglądała akcja na lewej stronie boiska rozegrana przez Lamine'a Yamala i Joao Cancelo. Zakończyła się ona dośrodkowaniem, które mógł zakończyć strzałem Robert Lewandowski. Niewiele do tego brakowało.

20
16
9
6
7
16'

Żółtą kartkę otrzymał Unai Garcia za przewinienie na Robercie Lewandowskim.

23
12
4
4
7
15'

W ostatnich minutach w roli głównej sędzia. Najpierw poczekał aż Robert Lewandowski zawiąże obuwie, a następnie wmieszał się w rozegranie przyjezdnych z powodu spalonego.

9
11
2
1
4
11'

Pokazał się Robert Lewandowski. Polak próbował strzelić gola głową po wrzutce z rzutu wolnego. Piłka przetoczyła się obok bramki strzeżonej przez Aitora Fernandeza.

21
13
13
13
4
9'

Osasuna Pampeluna zaczyna wychodzić z głębokich okopów, ale jak dotąd nie sprawdziła niebezpiecznym strzałem zawodnego Inakiego Penę.

1
1
5
1
2
7'
4
2
13
4
2
7'

Prawdziwa rozpacz żegnanego brawami zawodnika.

4
4
4
5
4
6'

Będzie zmiana po zaledwie kilku minutach za kontuzjowanego Ferrana Torresa.

7
6
7
6
14
4'

Osasuna Pampeluna gra w składzie mocno różniącym się od tego, który zapowiadały hiszpańskie media. Goście ustawili się pięcioma obrońcami w linii i czekają na rozegrania przeciwnika. Po blisko czterech minutach wymieniania podań FC Barcelona oddała pierwsze uderzenie, ale próba zza pola karnego Joao Cancelo pozostawiała dużo do życzenia.

2
4
3
3
1
2'

FC Barcelona przystąpiła do meczu w klasycznych, granatowo-bordowych strojach. Z kolei Osasuna Pampeluna mniej tradycyjnie i w całości na jasnoniebiesko.