(0:1)
Zakończony
Villarreal CF
komentarz

Kiedy FC Barcelona przegrywała na własnym stadionie z Villarrealem 0:2, niewielu wierzyło, że mistrzowie Hiszpanii będą w stanie odwrócić losy gry. Drużyna Xaviego zdobyła trzy gole, ale meczu nie wygrała. To Goście zwyciężyli 5:3!

53
34
10
11
14
90+11'

Gol! Strzelił Jose Luis Morales. Kontra Villarrealu i Morales dobił Barcelonę! 3:5!

101
84
22
21
31
90+11'

Jeszcze przed szansą Araujo, ale gola nie ma!

14
10
6
5
9
90+9'

Gol! Strzelił Alexander Sorloth. To jest niemożliwe! Zamieszanie w polu karnym gospodarzy, do piłki dopadł Sorloth i wpakował ją do bramki! 3:4!

146
97
27
35
56
90+8'

Kolejne zagranie ręką w polu karnym. Tym razem karnego dla Barcelony nie ma.

32
22
11
22
45
90+6'

Strzał z ok. 16 metrów oddał Yamal. Piłkę złapał bramkarz.

31
17
10
21
16
90+5'

Nikt nie kalkuluje. Akcja za akcję, ale brakuje uderzeń. Coraz bliżej końca potyczki.

34
16
16
8
14
90+4'
Jorge Cuenca #5
29
17
6
12
15
90+2'

No penalty! Kibice Barcelony załamani.

68
46
13
19
52
90'

Mamy doliczonych 8 minut, a sędzia już "varuje".

69
25
13
9
13
90'

Sędzia podyktował rzut karny dla Barcelony za zagranie ręką!

74
25
11
12
20
89'

Po rzucie rożnym błąd bramkarza gości, ale gracze Villarrealu wyratowiali się.

13
7
10
6
11
89'
12
8
3
7
6
89'
Yerson Mosquera #2
16
10
3
6
9
88'

Barcelona szuka czwartego gola. Czasu ma już niewiele.

27
16
6
2
4
87'

Końcówka meczu. Strach się bać, czego tutaj jeszcze będziemy świadkami.

21
18
11
6
8
84'

Gol! Strzelił Goncalo Guedes. Niesamowite! Znowu remis! Guedes wpadł w pole karne i mocnym strzałem pokonał Penę! 3:3!

60
44
18
20
47
83'

Strzal z dystansu Cancelo zdołał odbić, rozgrzany już, bramkarz gości.

18
10
8
10
9
82'

Roque sam na sam z bramkarzem. Rezerwowy chciał uderzyć między nogami bramkarza. Jorgensem odbił piłkę!

23
19
8
11
17
80'

Groźnie w polu karnym gospodarzy. Zabrakło uderzenia. Nerwowo Barcelona w defensywie.

6
6
11
6
16
79'

Yamal z piłką w polu karnym, ale czwartej bramki nie ma.

11
9
6
13
19
78'

Szczęśliwi nie będziemy. Robert poszedł sobie do domu. Dobrze, że piłkę zostawił.

28
49
9
19
29
77'
77'
6
77'
62
39
8
38
61
77'

Strzał Gerarda Moreno, piłka poszybowała tam, gdzie stał Pena.

8
6
2
2
2
76'

Do szczęścia brakuje nam jeszcze gola Roberta.

54
23
9
10
17
74'

Barcelona nie zamierza oddawać inicjatywy rywalowi, tylko szuka czwartego trafienia.

35
8
2
3
8
71'
GOL SAMOBÓJCZY!!!

Gol samobójczy! Aissa Mandi. Gundogan dośrodkował z rzutu wolnego, a Mandi strzałem z kilku metrów wbił piłkę do własnej bramki! 3:2!

121
73
16
16
28
70'
3
2
3
3
3
70'
69'

Ukarany Xavi, który miał uwagi do sędziego.

7
7
3
2
3
68'
21
7
4
4
8
68'

Przepychanki Polaka z agresywnym rywalem.

45
29
16
13
42
68'

Gol! Strzelił Pedri. Asystował mu Ilkay Gundogan. Remis! Yamal do Gundogana, ten tak szczęśliwie skiksował, że piłka spadła pod nogi Pedriego. Mocny strzał przy słupku i 2:2!

100
47
5
6
15
66'

Gol wyraźnie obudził Barcelonę. Gospodarze szukają wyrównującego trafienia.

17
8
4
4
2
64'

Gundogan zgrał głową do Torresa, a ten z sześciu metrów spudłował!

9
10
3
5
13
63'

Barcelona ruszyła po remis. Goście za moment mogą być w dużych opałach.

17
12
6
6
9
60'

Gol! Strzelił Ilkay Gundogan. Asystował mu Robert Lewandowski. Barcelona złapała kontakt. Lewandowski przypadkowo piętą do Gundogana, a ten wpakował piłkę do bramki! 1:2!

118
70
24
28
43
59'

Strzał Torresa pewnie obronił bramkarz. Bezradna jest Barcelona.

18
18
21
22
20
58'
15
16
14
14
15
57'

Barcelona w wyraźnym szoku. Zespół nie jest w stanie poderwać się do ataku.

11
14
6
10
8
58'
54'

Gol! Strzelił Ilias Akhomach. Tragicznie w defensywie zachował się Cancelo, który skiksował. Piłkę przejął Akhomach, w sytuacji sam na sam minął bramkarza i pewnie uderzył do pustej bramki! 0:2!

44
37
8
9
35
52'

Yamal padł w polu karnym. Sędzia uznał, że faulu nie było, co nie podoba się miejscowym kibicom.