(1:1)
Zakończony
Granada CF
komentarz

Sześć bramek padło na Stadionie Olimpijskim w Barcelonie. Mistrzowie Hiszpanii sensacyjnie 3:3 zremisowali z walczącą o utrzymanie Granadą. W potyczce zagrali Robert Lewandowski i Kamil Jóźwiak.

40
31
12
14
18
90+8'

Kontra Granady, zagranie do Jóźwiaka jednak nie dotarło.

38
14
21
20
21
90+6'

Lewandowski prostopadłym zagraniem szukał partnera. We wszystkim połapali się obrońcy.

83
55
27
52
63
90+5'
21
90+4'

Jóźwiak na prawo do partnera, zabrakło zrozumienia. Od bramki Barcelona.

40
24
17
20
20
90+2'

Guiu uderzył głową z sześciu metrów. Ponad bramką!

46
27
24
36
34
90'

Jeszcze 8 minut emocji przed nami.

70
31
16
13
15
90'

Yamal z ok. 30 metrów tak uderzył, że omal nie wrzucił piłki za kołnierz bramkarza! Zabrakło niewiele.

45
16
17
13
11
89'
34
20
13
7
10
87'

Gracze Granady wyraźnie zmęczeni, ale czują, że są w stanie przywieźć do domu punkt.

38
20
13
10
25
85'

Gundogan uderzał głową, ale wprost w bramkarza gości!

39
31
27
33
42
84'
84'
6
83'

Po rzucie rożnym zgranie piłki i Rubio omal nie wbił piłki do siatki Barcelony!

19
18
16
14
25
82'

I znowu Granada! Uzuni uderzył z pola karnego. Ter Stegen uratował gospodarzy!

42
19
17
13
19
81'

Gol! Strzelił Lamine Yamal. Barcelona wyrównała! Yamal odebrał piłkę rywalowi i po chwili uderzył z ok. 22 metrów lewą nogą w kierunku bliższego słupka! 3:3!

197
63
24
22
36
79'

Piłka w bramce Granady, ale trafienie Lopeza nie zostało uznane. Sędzia dostrzegł spalonego.

27
26
14
23
55
79'
30
26
16
17
21
78'
13
76'

Strzał Lewandowskiego z ok. 16 metrów. Polaka zablokował obrońca.

47
21
16
27
27
75'
91
21
6
5
5
75'
Oscar Melendo #15
9
5
4
2
3
74'

Goście zaczynają kraść cenne sekundy. Skurcze, problemy, Dzieje się.

7
7
10
5
10
72'

Cubarsi ucierpiał w polu karnym Granady. Wydaje się, że trochę teatru w wykonaniu młodzieńca.

6
10
13
10
7
72'

Gospodarze w końcu ruszyli. Granada broni się jednak dzielnie.

29
11
6
6
9
70'

Gospodarze w szoku. Barcelona zbiera się po ciosie Granady i nie jest w stanie zaatakować.

16
10
10
18
25
67'
66'

Gol! Strzelił Ignasi Miquel. Asystował mu Faitout Maouassa. To się nie dzieje! Granada ponownie prowadzi! Maouassa dośrodkowal, strzał głową Miquela na słupek sparował ter Stegen. Piłka jednak odbiła się od niego, a po chwili od bramkarza i znalazła się w bramce. 2:3!

Granada CF
62
64
45
48
97
65'

Częsty obrazek, Xavi został ukarany za komentarze.

22
22
9
9
18
63'

Gol! Strzelił Robert Lewandowski. Asystował mu Ilkay Gundogan. Błyskawiczna odpowiedź Barcelony po złym zachowaniu obrony Granady. Zagranie do Lewandowskiego, a Polak uderzył z linii pola karnego obok wybiegającego z bramki Batalli! 2:2!

428
145
46
32
61
61'

Gol! Strzelił Facundo Pellistri. Asystował mu Myrto Uzuni. Robi się jeszcze ciekawiej! Błąd obrony Barcelony, nieporozumienie pomiędzy Cubarsim i Kounde. Uzuni z boku pola bramkowego zagrał do Pellistriego, a ten wpakował piłkę do siatki! 1:2!

63
60'

Po dograniu z rzutu rożnego Martinez głową uderzył wyraźnie niecelnie.

4
9
2
2
7
57'

Kontra Granady, sam na sam z bramkarzem znalazł się Pellistri, ale uderzył w ter Stegena!

17
21
17
20
27
56'

Barcelona na połowie Granady, ale wszystko dzieje się w tempie jednostajnym i absolutnie niezbyt przyspieszonym.

11
9
5
8
16
Czy Robert Lewandowski zdobędzie w meczu gola?
5
53'

Lewandowski uderzał z ostrego kąta. Mocno i piłka pofrunęła w okolice La Rambli.

27
33
17
17
21
52'

Chaotyczna próba Granady, piłka poszybowała daleko od bramki gospodarzy.

10
8
7
6
4
50'

Yamal w walce z obrońcami. Górą defensywa Granady. Barcelona stara się atakować, ale wciąż remisuje.