4
2
2
komentarz

Piłkarze FC Barcelony w dramatycznych okolicznościach pokonali w potyczce wyjazdowej Celtę Vigo 2:1. Dwie bramki dla gości zdobył Robert Lewandowski, drugą w doliczonym czasie z powtórzonego rzutu karnego.

86
37
7
6
10
90+11'

Strzał rozpaczy oddał Tapia, ale daleko od celu.

28
25
4
8
6
90+11'
18
11
10
12
21
90+7'

Gol! Strzelił Robert Lewandowski. Tym razem Polak na cztery tempa, precyzyjnie przy słupku i 1:2!

458
204
50
40
60
90+7'

Lewandowski do karnego podejdzie raz jeszcze!

150
76
28
24
40
90+6'

Nie ma gola! Bramkarz odbił strzał Polaka, ale opuścił linię!

79
71
27
19
39
90+4'
21
25
11
20
43
90+4'
17
16
13
18
34
90+5'

Jeszcze trwają przepychanki. Za moment z karnego uderzy nasz Robert!

73
43
16
11
16
90+3'

Yamal powalczył o piłkę i Beltran go przewrócił! Rzut karny dla Barcelony!

175
77
28
22
40
90+2'

De La Torre uderzał z ostrego kąta. Ter Stegen nie miał problemów ze złapaniem piłki.

15
9
4
3
5
90'

Pogramy jeszcze przez przez 6 minut.

32
11
6
4
10
89'

Wyjście Barcelony, Raphinha zagrywał w pole karne, ale niedokładnie i piłkę przejęli gospodarze.

9
9
9
12
21
86'

Drużyna Xaviego stara się zaatakować, ale w 2. połowie oddała JEDEN celny strzał. To stanowczo zbyt mało, aby wygrać.

20
19
13
18
27
84'
4
84'
Kevin Vazquez #20
3
3
1
2
2
82'

Cancelo dośrodkował z lewej strony, Lewandowski starał się dojść do piłki, ale skuteczniejszy obrońca.

14
11
9
16
20
79'

Decydujący fragment meczu, a na boisku niewiele się dzieje. Czyżby kolejny zawód w wykonaniu Barcelony?

14
14
14
14
17
77'
Tadeo Allende #9
3
2
2
2
21
75'
9
9
9
9
5
75'

Kwadrans do końca. Barcelona uzyskała przewagę, wciąż jednak nie jest w stanie zagrozić poważniej Celcie.

6
6
6
9
11
72'

Prawą nogą z pola karnego uderzył Aspas, piłka w bezpiecznej odległości minęła bramkę.

6
7
7
6
7
70'

Szarpane momenty gry. Taka sytuacja bardzo odpowiada gospodarzom, gościom niekoniecznie.

7
7
6
6
8
68'

Lewandowski starał się uderzać, ale okazało się, że Polak był na spalonym.

20
18
10
21
17
67'

Barcelona nie jest w stanie zagrozić Celcie. To gospodarze przed momentem dobrze rozegrali akcję, ale w końcowej fazie zabrakło spokoju i piłka w rękach ter Stegena.

6
6
7
7
4
64'

Raphinha groźnie uderzył z rzutu wolnego z ok. 22 metrów. Bramkarz sparował piłkę na korner!

19
11
10
7
9
63'

Barcelona szuka dziury w obronie Celty. Grając w dość wolnym tempie nie jest w stanie jej znaleźć.

11
11
10
12
14
60'

Techniczny strzał oddał Yamal. Próba z ok. 14 metrów minęła dalszy słupek bramki Celty.

11
11
11
13
12
59'

Tapia ruszył z piłką, ale niepotrzebnie zagrywał na lewo. Zbyt lekko i dogranie przeciął obrońca.

6
4
4
4
4
58'
2
58'
14
8
15
23
14
58'
57'

W pole karne Celty dogrywał Yamal. Kolejny raz zabrakło dokładności mistrzom Hiszpanii.

6
3
3
4
3
54'

Atak pozycyjny Barcelony, z którego jednak niewiele wynika. Piłka w środku pola.

7
7
5
7
10
52'

Celta po wyrównującym golu uwierzyła w swoją siłę i nie zamierza dopuszczać rywala pod swoją bramkę.

7
7
7
7
8
49'

Próba odpowiedzi Barcelony, zagranie do Lewandowskiego, ale szybszy obrońca Celty.

10
10
7
13
21
47'

Gol! Strzelił Iago Aspas. Asystował mu Oscar Mingueza. Jak się śpi, to się gola traci. Koszmarny początek 2. połowy w wykonaniu Barcelony. Mingueza, zagrał do Aspasa, a ten uderzył z ok. 16 metrów. Piłka odbiła się jeszcze od Kounde i myląc bramkarza wpadła do siatki!