(0:0)
Zakończony
Sevilla FC
komentarz

Piłkarze Realu Madryt długo męczyli się na Santiago Bernabeu z Sevillą. Królewskim trzy punkty zapewnił w 81. minucie rezerwowy Luka Modrić.

9
2
90+8'

Sevilla stara się grać "na chaos". Nic to nie daje gościom.

10
3
4
1
1
90+8'
7
5
1
1
90+6'

Bezradna w końcówce jest Sevilla. Real umiejętnie broni się.

8
5
2
3
1
90+3'
wchodzi Wchodzi
Alvaro Rodriguez #29
schodzi Schodzi
6
2
1
90+3'

Atak pozycyjny Sevilli. Wszystko dzieje się przed polem karnym Realu Madryt.

4
1
2
6
90+1'
7
4
2
90+1'
Kike Salas #27
1
90+1'
90'

Pogramy jeszcze przez 8 minut.

1
1
3
2
5
89'
89'

To mogła być dobra akcja Sevilli, ale Modrić skutecznie wrócił i piłkę wybił.

4
1
2
87'

Goście z Sewilli nie są w stanie przejąć piłki. Real długo ją rozgrywa i nie zamierza jej oddawać.

5
4
2
2
84'

Sevilla ma jeszcze ok. kwadrans na wyrównanie. Goście jednak nie są w stanie przejąć piłki.

4
3
2
3
3
82'

Gracze Sevilli jeszcze protestują, twierdząc, że Ruediger był na spalonym. Sędzia ma inne zdanie.

6
5
2
2
4
81'

Gol! Strzelił Luka Modrić. Wejście smoka uratowało Real! Potężny strzał Chorwata z ok. 20 metrów. Bramkarz bez szans! 1:0!

Real Madryt
25
12
4
2
8
80'

Vazquez już był z piłką w polu karnym. Dogranie z okolic linii końcowej wybił Ramos.

1
2
3
78'

Minuty płyną, a Real nie jest w stanie złamać obrony Sevilli.

4
1
3
3
2
75'
3
1
1
3
75'
Alejo Veliz #10
Isaac Romero #20
2
2
1
2
75'
Juanlu Sanchez #26
3
3
1
1
1
74'

Diaz zagrywał w pole karne. Blisko przejęcia piłki był Vinicius. Nie udało się.

2
4
2
2
74'
4
5
71'

Kroos dogrywał z rzutu wolnego, czujny Ramos wybił piłkę z okolic przedpola.

4
5
1
1
70'

Próba Rodrygo, Nyland bez większych problemów zatrzymał strzał.

4
6
1
3
2
70'
5
2
1
1
67'

Sporo minut będzie doliczonych do 2. połowy. Przerwa trwała pięć minut. Dojdą jeszcze przerwy przy zmianach.

3
1
2
1
1
65'

Od 65. minuty mecz prowadzi Carlos Fernandez Buergo, dla którego jest to debiut w La Lidze.

4
4
4
64'

Będzie zmiana sędziego. Arbitrzy przekazują sobie sprzęt.

5
5
62'

Coś chrupnęło arbitrowi w łydce. Masażyści pracują.

1
1
3
1
61'

Przerwa w grze. Sędzia doznał kontuzji. Konieczna będzie zmiana?

2
2
1
2
2
60'

Torres zagrywał na przedpolu, dobrze ustawiony obrońca gospodarzy wybił piłkę głową z okolic przedpola.

2
1
1
57'

Szturm Realu na bramkę Sevilli. Wydaje się, że gol dla Królewskich wisi na włosku.

6
3
2
55'

Uderzenie Viniciusa z pola karnego, końcami palców odbił Nyland! Dużo się dzieje w 2. połowie!

3
2
1
3
2
54'

Rodrygo wypracował sobie miejsce do uderzenia. Próba z ok. 17 metrów była jednak wyraźnie niecelna!

1
2
1
1
2
52'

Kontra Sevilli, zagranie z lewej strony do Romero, strzał z kilku metrów trącił bramkarz i tym samym uratował Real!

4
1
1
52'

Płaski strzał oddał Rodrygo, Nyland zachował czujność i piłkę złapał.

1
1
1
1
1
50'

Próba odpowiedzi ze strony Sevilli. Piłka w rękach Łunina. Bez zagrożenia.

1
1
1
49'

Zagranie do Valverde, który uderzył z dziesięciu metrów. Piłka trafiła w słupek!

1
2
2
3
1
47'

Real stara się grać wysokim pressingiem, co utrudnia zawodnikom gości konstruowanie akcji zaczepnych.