(0:0)
Zakończony
RCD Mallorca
komentarz

Długo FC Barcelona męczyła się u siebie w meczu La Ligi z Mallorcą. Gospodarze w 73. minucie zdobyli jedynego gola w potyczce za sprawą Lamine'a Yamala.

41
27
3
4
2
90+3'

Niewielkie zamieszanie pod bramką Barcelony. Gościom kolejny raz zabrakło dobrego uderzenia.

28
18
5
7
8
90'

Pogramy jeszcze przez 5 minut.

42
19
13
8
11
88'

Lewandowski minął rywala, już wychodził naprzeciwko bramkarza i padł. Sędzia stał niedaleko i nakazał grać dalej.

22
22
16
31
74
87'
ZMIANA
12
9
2
1
4
86'
2
86'

Mallorca dotarła do pola karnego Barcelony, tam jednak gościom zabrakło spokoju.

14
9
2
4
5
84'

Yamal wycofał do Lopeza, ten jednak uderzył bardzo źle i w efekcie niecelnie.

2
5
8
12
19
82'
2
82'
1
81'

Mistrzowie Hiszpanii bez większych problemów utrzymują przewagę. Rywale bezradni.

22
12
2
3
2
79'

Na kolejnym spalonym goście. Mallorca nie ma pomysłu na zagrożenie Barcelonie.

14
12
2
5
3
79'

Gospodarze po przejęciu piłki starają się ją długo rozgrywać. Oni swoje w końcu zrobili.

18
13
7
4
5
76'

Larin uderzył obok bramki, wcześniej był jednak na spalonym.

15
12
6
5
8
76'

Barcelona cofnęła się, Mallorca stara się coś zdziałać.

7
8
9
3
10
73'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Lamine Yamal. Asystował mu Robert Lewandowski. Yamal kolejny raz ratuje Barcelonę? Młodzian otrzymał podanie od Lewandowskiego, wszedł w pole karne i przymierzył w okienko! 1:0!

244
94
17
14
17
73'

Lewandowski runął w polu karnym, gramy dalej.

36
27
18
20
34
71'
ZMIANA
Antonio Sanchez #18
1
1
1
70'
ZMIANA
5
4
1
1
69'

Yamal prawą stroną wszedł w pole karne, bez efektu. Po chwili dogrywał Lewandowski, Roque nie zdołał dobrze uderzyć głową.

9
6
6
6
15
66'

Barcelona w ataku, Mallorca swoich szans zamierza szukać w kontrach.

29
15
2
1
3
63'

Jak na razie dwa zagrania Roberta i dwa zagrania złe. Do trzech razy sztuka.

29
27
19
20
25
61'
ZMIANA
95
28
4
3
6
62'
ZMIANA
18
8
1
61'
ZMIANA
Dani Rodriguez #14
Manu Morlanes #8
2
2
4
60'

Zły na siebie jest Gungodan. Strzał z pola karnego powinien być lepszy.

1
3
1
5
6
59'

Muriqi kropnął z dystansu, piłka poszybowała wprost w bramkarza.

2
7
3
3
1
57'

W okolicach narożnika pola karnego piłkę przejął Yamal. Strzał  po palcach bramkarza wylądowała na poprzeczce!

8
7
3
4
6
55'

Xavi nie może przebywać na ławce Barcelony ze względu na kartki. Trener przy okazji... obserwuje trwającą potyczkę Napoli. My trenera zapraszamy na nasze łamy. Relacja TUTAJ! Pan Xavi musi kliknąć obok.

9
12
3
54'

Piłka wylądowała na poprzeczce bramki gospodarzy. Jednak Muriqi był na spalonym i gola by nie było.

5
7
3
3
1
53'
4
7
4
9
13
51'

Goście coraz groźniejsi. Niepewne zachowanie obrony Barcelony, czego omal nie wykorzystali gracze Mallorki.

10
5
6
1
4
48'

Już jesteśmy pod drugiej stronie, Rajković musiał interweniować. Po chwili próba z dystansu Kounde została zablokowana.

4
3
7
6
12
48'

Dogranie na przedpole, uderzał Muriqi, ale górą ter Stegen.

13
6
2
2
3
47'

Szarża Joao Felixa jak szybko się zaczęła, tak szybko zakończyła. Piłka w rękach bramkarza.