(1:2)
Zakończony
FC Barcelona
komentarz

To było niezwykle ważne spotkanie dla FC Barcelony. Wciąż panujący mistrz Hiszpanii do 65. minuty prowadził z Gironą 2:1, ale 2:4 przegrał i stracił 2. miejsce w La Lidze.

16
7
4
5
7
90+4'

Ter Stegen kapitalną interwencją uratował gości po strzale Hernandeza!

8
3
4
4
7
90+3'

Dowbyk uderzał niemal do pustej bramki, trafił w nogę stojącego na linii Kounde!

6
3
4
7
9
90'

Pogramy jeszcze przez 6 minut.

10
4
4
5
5
89'

Araujo uderzał po dograniu z kornera. Nie trafił w bramkę.

2
2
5
6
8
88'

Nic nie wychodzi Barcelonie. Girona pomurowała strefy i czeka na koniec.

8
5
3
6
7
86'
wchodzi Wchodzi
Valery Fernandez #11
schodzi Schodzi
3
1
83'
6
6
4
5
8
81'

Gospodarze już fetują awans do Ligi Mistrzów. Barcelona bezradna, ale jeszcze trochę czasu jej pozostało.

8
5
5
5
6
79'
13
6
5
26
28
79'
1
2
2
2
3
77'

Yamal dogrywał z kornera, ale bardzo źle. Piłka poszybowała na aut.

4
2
2
5
9
75'

Gol! Strzelił Portu. Czy to już po emocjach? Kapitalnym strzałem popisał się Portu! 4:2!

36
72'

Herrera uderzył z pola karnego i trafił w wystawioną rękę bramkarza! Powinno być 4:2!

19
14
5
14
23
70'

Rzut wolny dla Barcelony. Złe dogranie i grę wznowi bramkarz Girony.

14
11
4
11
13
69'
13
3
3
69'
16
4
3
3
4
67'

Gol! Strzelił Miguel Gutierrez. Asystował mu Portu. Barcelona w szoku! Kolejna akcja Girony i jest 3:2! Portu ruszył prawą stroną, w polu karnym zagrał do Gutierreza. Piłka po drodze odbiła się od nogi Kounde i myląc bramkarza wpadła do siatki! 3:2!

48
65'

Gol! Strzelił Portu. Asystował mu Artem Dowbyk. A jednak mamy remis! Dowbyk w polu karnym zwiódł obrońcę i zagrał do Portu! Rezerwowy chwilę po wejściu na boisko wyrównał! 2:2!

46
65'
3
11
4
12
4
64'
Portu #24
3
2
2
64'

Barcelona przejęła piłkę i nie zamierza jej oddawać Gironie.

10
5
2
2
FC Barcelona utrzyma prowadzenie do końca?
23
11
4
5
6
61'

Niebezpiecznie w polu karnym gości. Araujo zachował czujność i wybił mocne dogranie z lewej strony.

18
10
3
5
6
59'

Barcelona stara się długo rozgrywać swoje akcje. Girona nie jest już tak dynamiczna jak w 1. połowie.

29
10
7
6
8
56'

Cancelo wpadł z piłką w pole karne. Strzał odbił przed siebie bramkarz.

8
9
8
9
12
55'

I kolejny raz Yamalowi w polu karnym gospodarzy zabrakło spokoju i podanie w kierunku środka pola karnego zostało zablokowane.

6
3
8
10
16
53'

Szarżował Lewandowski. Zamiast uderzenia Polak zgubił piłkę po dość ostrym ataku rywala. Faulu nie ma. Czyżby?

11
11
14
13
39
52'

Zamieszanie pod bramką Barcelony. Zabrakło uderzenia, a dodatkowo sędzia dostrzegł spalonego.

14
8
5
2
9
51'

Yamal na przedpolu do Lewandowskiego, sprytniejszy bramkarz, który złapał piłkę.

17
3
6
10
16
48'

Błąd w obronie gospodarzy, Lopez z okazji nie skorzystał. Uderzył słabo i wprost w bramkarza.