(0:0)
Zakończony
Cadiz CF
komentarz

Real Madryt coraz bliżej świętowania odzyskania mistrzostwa Hiszpanii. W 34. kolejce Królewscy pokonali na własnym stadionie Cadiz 3:0.

4
3
90+3'

Gol! Strzelił Joselu. Asystował mu Nacho. Kontra gospodarzy! Nacho do Joselu, a ten z bliska na 3:0!

Real Madryt
Asysta:
7
4
90+3'

Jeszcze goście, strzał oddał Alcaraz, Courtois obronił.

1
1
90+2'

Z bliska uderzał Joselu, piłka odbiła się od słupka!

1
90+2'

Real przy piłce w okolicach środka pola i nie zamierza jej oddawać gościom.

1
90'

Pogramy jeszcze przez 4 minuty.

90'

Dogranie z kornera, Gomez uderzał, ale ponad bramką.

88'

Groźnie uderzał Modrić, Ledesma dobrze interweniował.

1
87'

Fani Realu już świętują tytuł. Matematyka wciąż mówi jeszcze coś innego. Wiadomo, do czasu.

2
84'
wchodzi Wchodzi
schodzi Schodzi
Robert Navarro #27
83'

Krzyżakiem dośrodkował Vinicius, główkował Militao, Ledesma wyciągnął się i piłkę odbił!

1
81'

Carvajal uderzał sytuacyjnie z trzech metrów. Piłka poszybowała ponad poprzeczką!

1
2
80'

Ostro Escalante, jednak bez kary w postaci żółtej kartki.

78'

Goście wciąż nie są w stanie zagrozić Realowi. To Królewscy częściej atakują i szukają bramki numer trzy.

1
2
75'
Chris Ramos #16
73'
73'

Zagranie do Joselu, który nie zdołał dołożyć nogi, a był kilka metrów przed bramką!

1
71'

Real ma wszystko pod kontrolą, chociaż przed momentem Escalante runął w polu karnym. Bez reakcji arbitra.

1
1
68'

Gol! Strzelił Jude Bellingham. Asystował mu Brahim Diaz. Cóż za wejście Bellinghama! Anglik wykończył dogranie z prawej strony pola karnego Diaza! 2:0!

7
3
2
3
66'
Isaac Carcelen #20
66'
Lucas Pires #33
Alex Fernandez #8
65'
64'

Starają się skontrować goście gospodarzy. Wciąż mają jednak problemy z wyjściem z piłką z własnej połowy.

1
61'

Real wciąż w ataku. Cadiz bezradny. Kolejne bramki dla gospodarzy wydają się kwestią czasu.

3
2
59'

Joselu w polu karnym gości, w ostatnim momencie napastnika zablokował obrońca.

1
57'

Rozpędzają się gospodarze. Akcje Realu są coraz szybsze, Cadiz nie potrafi przedostać się pod bramkę miejscowych.

1
1
54'

Piłkarze Cadizu odsłonili się, co stara się wykorzystać Real Madryt. Królewscy chcą zamknąć mecz.

1
1
51'

Gol! Strzelił Brahim Diaz. Asystował mu Luka Modrić. Mógł prowadzić zespół Cadizu, trafił Real! Modrić do Diaza, który z okolic linii pola karnego uderzył! W samo okienko! 1:0!