(1:0)
Zakończony

Real Sociedad

komentarz

FC Barcelona ponownie wiceliderem La Ligi. W meczu kończącym 35. kolejkę ustępujący mistrz Hiszpanii 2:0 pokonał Real Sociedad po golach Lamina Yamala i Raphinhi.

13
7
1
2
1
90+4'
9
5
5
1
2
90+4'
5
8
4
1
2
90+3'

Gol! Strzelił Raphinha. Mocny strzał oddał Raphinha! Bramkarz rzucił się w dobrą stronę, ale szans na odbicie piłki nie miał! 2:0!

29
11
3
3
6
90+2'

Odriozola zagrywał ręką i po kilku minutach sędzia sytuację sprawdził.

4
4
4
1
5
90+2'
17
7
3
2
90+1'

Sędzia przy monitorze. Sprawdzamy czy gospodarzom należy się rzut karny.

10
6
2
1
90+2'
3
90'

Pogramy jeszcze przez 4 minuty.

4
3
2
1
2
89'

Gospodarze zamarzyli o rzucie karnym za zagranie ręką. Sędzia uznał, że za takie coś "jedenastek" nie gwiżdże się.

3
6
9
3
4
88'

Goście przy piłce. Wszystko dzieje się na ich połowie. Barcelona dobrze się broni.

10
7
1
3
4
85'

To powinna być kontra zamykająca mecz. Zawodnikom Barcelony zabrakło spokoju pod bramką gości.

7
9
7
7
4
82'

Arsen Zacharian uderzył z rzutu wolnego nad murem. Ter Stegen pewnie złapał piłkę.

12
4
2
5
5
79'
79'
77'

To mogło być wejście smoka! Ferran Torres uderzał, bramkarz sparował strzał z ok. 16 metrów!

9
4
7
6
5
76'
14
13
7
23
20
75'

Kwadrans do końca. Barcelona nie zamierza tylko się bronić, ale szans szuka po szybkich wyjściach.

3
1
1
2
73'

Kubo wypracował sobie miejsce do strzału. Próba była celna, ter Stegen pewnie obronił.

9
4
2
3
72'

Ożywili się goście, którzy zaczynają szukać wyrównania.

4
2
2
3
5
69'
3
69'
Ander Barrenetxea #7
3
5
194
1
2
69'
Jon Pacheco #20
2
2
10
1
1
69'
6
43
1
1
69'
67'

Powinien być remis! Brais Mendez znalazł miejsce do strzału. Próba z ok. 12 metrów minęła dalszy słupek!

12
8
11
5
8
65'

Kolejny raz w meczu huknął z dystansu Raphinha. Remiro popisał się bardzo dobrą interwencją!

14
9
7
8
10
64'
11
7
3
3
3
63'

Barcelona częściej utrzymuje się przy piłce. Gospodarze nie kwapią się do zdecydowanego natarcia.

7
4
5
4
8
60'

Dwa kwadranse do końca. Barcelona mecz ma pod kontrolą i nie pozwala rywalom na wiele.

15
6
2
4
10
57'
10
7
3
1
1
54'

Niewiele emocji na Stadionie Olimpijskim. Czekamy na groźniejsze uderzenia. Real Sociedad nie jest w stanie zaatakować.

8
3
3
3
51'
4
3
4
8
5
50'

Ter Stegen wybiegł kilka metrów przed pole karne i przerwał akcję gości. Szarżować starał się Becker.

4
3
3
1
1
48'

Potężny strzał z ok. 22 metrów oddał Raphinha. Piłka poszybowała tuż ponad bramką gości.

6
5
3
4
5
46'

Yamal ruszył lewą stroną. Nie dobiegł do pola karnego. Szybszy tym razem był obrońca.