(1:0)
Zakończony

Rayo Vallecano

komentarz

To już jest pewne. FC Barcelona zakończy sezon La Ligi tuż za Realem Madryt. Podopieczni Xaviego pokonali Rayo Vallecano 3:0. Wynik gry otworzył w 3. minucie Robert Lewandowski.

25
13
5
2
4
90+2'

Gramy w chodzonego. Niepotrzebnie sędzia doliczał aż tyle minut. Po co to komu?

8
6
2
4
4
90+2'
ŻÓŁTA KARTKA
3
3
1
3
90'

Sędzia doliczył do 2. połowy 4 minuty.

4
3
5
1
1
88'

FC Barcelona długo rozgrywa swoje akcje. Rayo już wie, że w lidze się utrzymało i nie zamierza odbierać piłki gospodarzom.

4
6
4
6
4
85'

Niewiele dzieje się na placu gry. Dogrywamy mecz.

7
5
3
3
3
82'

Barcelona przy piłce, nie zamierza oddawać piłki gościom.

10
4
1
1
3
79'
ZMIANA
wchodzi Wchodzi
schodzi Schodzi
Isi Palazon #7
1
1
79'
ZMIANA
Sergio Camello #34
1
2
2
79'
ZMIANA
15
10
12
21
49
79'

Graczom Rayo już się nie chce grać. Oni marzą o powrocie do domu.

8
9
4
1
2
77'
ZMIANA
Pep Chavarria #3
Alvaro Garcia #18
1
1
1
75'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Pedri. Asystował mu Ronald Araujo. Mogło być 2:1. Alvaro Garcia w bramkę nie trafił. Po chwili szybka akcja gospodarzy, Pedri w sytuacji sam na sam na 3:0!

65
36
8
3
72'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Pedri. Barcelona zamknęła mecz! Indywidualna akcja Felixa, strzał odbił bramkarz. Po chwili dopadł Pedri i potężnym strzałem od poprzeczki trafił na 2:0!

77
45
6
4
8
71'

Sprytna próba w wykonaniu Joao Felixa. Piłka minęła bramkę Rayo.

5
4
6
6
4
70'

Palazon powinien wyrównać, ter Stegen na spółkę z Christensem uratowali Barcelonę!

17
7
4
2
4
67'

Martinez najpierw uratował Barcelonę, a po chwili mógł doprowadzić do straty gola. Cało z opresji wyszli gospodarze.

7
4
5
3
64'

Rayo jeszcze stara się coś zdziałać. Barcelona czuje się trochę zbyt pewnie. Czy nie zbyt szybko?

9
3
2
1
61'
2
62'
ZMIANA
19
11
5
10
5
62'
ZMIANA
12
6
1
1
62'
ZMIANA
12
7
2
1
61'
ZMIANA
Oscar Valentin #23
1
3
60'

Agresja Lewandowskiego, który niemal rzucił rywalem o ziemię. Valentina coś zabolało i płacze.

5
21
9
10
9
59'

Potężnie z ok. 16 metrów uderzył Fermin Lopez. Bramkarz wystawił dłoń i wybił piłkę.

2
2
5
1
4
57'

Garcia urwał się Martinezowi, strzał z pola karnego złapał bramkarz.

4
2
2
2
4
56'

Barcelona szuka zamknięcia meczu. Rayo skupione na własnej połowie.

14
3
1
4
53'

Cancelo do bramki. Trafienie nie zostało uznane, wcześniej sędzia zatrzymał grę.