(1:1)
Zakończony

FC Barcelona

komentarz

C Barcelona zwycięstwem zakończyła sezon. Ustępujący mistrz Hiszpanii 2:1 pokonał na wyjeździe Sevillę. Wynik gry po kwadransie otworzył Robert Lewandowski.

47
18
4
2
2
90+6'

Strzał Ramosa poszybował ponad bramką.

10
6
1
2
3
90+6'

Jeszcze piłka meczowa dla Sevilli. Rzut wolny z ok. 20 metrów.

3
3
1
4
9
90+4'

Rwana końcówka. Taki przebieg gry odpowiada Barcelonie.

16
8
6
3
3
90+3'
ŻÓŁTA KARTKA
7
7
4
3
2
90+3'

Gospodarze jeszcze szukają remisu. Denerwują się miejscowi fani.

3
5
3
1
7
90'

Zagramy jeszcze przez 5 minut.

11
4
4
4
4
90'
1
88'

Sevilla stara się atakować, zamknąć mecz stara się także Barcelona. Zapowiada się ciekawa końcówka potyczki.

14
8
6
4
5
85'

En-Nesyri otrzymał podanie od Mariano, strzał był już jednak niecelny.

8
7
8
8
7
84'
5
83'

Gospodarze domagali się podyktowania rzutu karnego. Inne zdania jest sędzia.

5
3
3
82'

Z trudnej pozycji uderzył Diaz. Piłka frunęła na aut, ale ter Stegen zdołał ją odbić.

3
2
1
1
4
79'
ZMIANA
Loic Bade #22
1
2
4
1
78'
ZMIANA
78'
1
77'

Krótka przerwa na uzupełnienie płynów.

7
2
2
3
3
75'
ZMIANA
5
3
4
5
7
73'

Groźny strzał oddał Pedrosa. Ter Stegen jest skoncentrowany i zdołał sparować uderzenie.

7
7
5
6
9
73'

Sevilla nie jest w stanie zagrozić Barcelonie, a czas płynie.

11
5
4
6
7
70'

Barcelona nie zamierza opuszczać połowy gospodarzy. Coraz bliżej końca sezonu La Ligi.

13
7
5
7
7
67'

Barcelona ma mecz pod kontrolą. Nie pozwala na zbyt wiele rywalom. Poza tym wysoka temperatura daje się we znaki drużynom.

10
7
4
5
11
64'

Pierwszy strzał po wejściu na boisko Felixa. Nyland nogą odbił piłkę.

8
9
8
6
4
62'
ZMIANA
13
9
8
10
12
62'
ZMIANA
22
15
14
36
69
61'

To mogła być szybka odpowiedź gospodarzy. Niepewnie ter Stegen, ale bez konsekwencji.

4
4
4
2
4
59'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Fermin Lopez. A tymczasem na 1:2 trafił Fermin Lopez. Nadzieja Barcelony uderzyła prawą nogą z okolic linii pola karnego. Nyland nie był w stanie odbić strzału tuż przy słupku! 1:2!

64
31
11
7
11
59'

Uaktywniła się Sevilla. Barcelona przyczajona, niewidoczny Lewandowski. Czy to jest ten moment, kiedy "Lewy" wkrótce z niego zejdzie?

8
9
4
10
9
56'

Rzut wolny dla gospodarzy. Po dośrodkowaniu doszło do niewielkie zamieszania. Bez uderzenia na bramkę ter Stegena.

8
3
5
3
8
55'

Kolejny faul Cancelo, ale drugiej kartki w meczu dla Portugalczyka jeszcze nie ma.

4
3
7
3
9
53'

Lopez w sytuacji sam na sam w bramkarza, wcześniej i tak był spalony, ale to był błąd! VAR by decyzję zmienił.

6
5
6
3
4
52'

Niewiele dzieje się na boisku. Mamy nadzieję, że drużyny jeszcze się rozpędzą.

3
6
2
1
4
49'
12
1
2
10
11
47'

Po zmianie stron Barcelona w ataku pozycyjnym. Goście jeszcze bez okazji bramkowej.