(2:0)
Zakończony
FC Augsburg
komentarz

Koniec meczu! Bayern Monachium wygrał 3:1 z Augsburgiem po gorszej pierwszej połowie.

1
1
90+1'

Sędzia doliczył cztery minuty.

86'
GOOOOOOL!!!

Augsburg ma upragnioną bramkę! W sytuacji sam na sam kapitalnie zachował się Beljo, który po podaniu Demirovicia zmniejszył straty.

#0
FC Augsburg
3
1
1
2
85'

Dośrodkowanie Laimera z prawej strony i niecelny strzał głową Kane'a! Bliski hat-tricka Anglik.

1
2
2
2
83'
ŻÓŁTA KARTKA
2
3
1
83'
1
81'
ZMIANA
81'
ZMIANA
79'
1
76'

Składna akcja Augsburga zakończona niecelną próbą Demirovicia.

1
1
75'

Spokojne ostatnie minuty. Ciekawe, jak zaprezentują się rezerwowi Bayernu.

71'
ZMIANA
71'
ZMIANA
69'
GOOOOOOL!!!

Pograli na lewej stronie piłkarze Bayernu! Szybkie podania pomiędzy Daviesem i Comanem. Ten drugi dograł do Kane'a i reprezentant Anglii podwyższył prowadzenie Bawarczyków.

8
4
68'

Śmiała próba Leroya Sane, który miał trochę przestrzeni i oddał niesygnalizowany strzał. Uderzenie wylądowało na słupku bramki Augsburga!

66'
ZMIANA
Tim Breithaupt #13
#0
66'
ZMIANA
#0
Dion Beljo #12
66'
ZMIANA
Sven Michel #10
67'
ZMIANA
64'

Dośrodkowanie na głowę Gnabry'ego, który wygrał walkę o pozycję z dwoma obrońcami i uderzył na bramkę. Świetna interwencja na refleks Dahmena.

1
61'

Druga połowa wygląda już nieco inaczej od pierwszej. Znacznie częściej przy piłce utrzymuje się Bayern Monachium, który próbuje swoich sił strzałami z dystansu.

58'

Za mało konkretny był Davies, który wbiegł z piłką w pole karne Augsburga i oddał ją... rywalowi.

1
56'
3
1
1
54'

Dobre zachowanie Goretzki, który najpierw odebrał piłkę, a chwilę później oddał strzał - mimo wszystko niecelny.

1
52'

Sprint Sane, który znalazł się przed polem karnym rywali. Reprezentant Niemiec uderzył daleko obok bramki.

1
1
49'

W dogodnej sytuacji znalazł się Harry Kane, który wygrał walkę o pozycję z defensorem rywali. Kapitan reprezentacji Anglii uderzył jednak ponad bramką.

1
1
47'

Początek drugiej połowy i szybka akcja Bayernu. Z kontrą wyszedł Kingsley Coman. Później wszystko nieco zwolniło, a najgorsze było niedokładne podanie Mazraouiego.

1
czas Druga połowa
45+1'

Sędzia doliczył trzy minuty.

2
42'

Rzut wolny dla Augsburga, z którego nic nie wyniknęło. Złe dośrodkowanie jednego z zawodników gości.

2
40'
GOOOOOOL!!!

Pewnie wykonany rzut karny przez Kane'a! Anglik strzelił w środek, a bramkarz rzucił się w lewą stronę.

8
1
1
1
1
40'

Sędzia obejrzał całą sytuację i podyktował "jedenastkę"!

1
1
2
37'

Uderzenie Kimmicha zza pola karnego zostało zablokowane. Piłkarze Bayernu domagają się rzutu karnego, ponieważ ich zdaniem interweniujący defensor dotknął piłki ręką.

1
2
35'

Augsburg próbuje odpowiedzieć. Wymieniają podania piłkarze gości.

1
1
32'
GOL SAMOBÓJCZY!!!

Bayern w końcu się doczekał! Świetne podanie Gnabry'ego do Sane, który z ostrego kąta oddał płaski strzał. Wybronił go ostatecznie Dahmen, natomiast kolega z drużyny golkipera wbił futbolówkę do własnej bramki.

7
3
3
1
2
31'

Naprawdę zaskakujący obraz tego meczu. Przez ponad pół godziny zawodnicy Bayernu nie mieli jeszcze dogodnej sytuacji, aby strzelić gola. W przeciwieństwie do drużyny gości.

28'

I mógł odpowiedzieć Bayern! Sporo zamieszania w defensywie Augsburga, które wykorzystać chciał Goretzka. Niemiecki pomocnik huknął zza pola karnego, ale w środek bramki. Przez to bramkarz rywali nie miał większych problemów z interwencją.

1
1
1
27'

Ależ kapitalna szansa dla Augsburga! Michel znalazł prostopadłym podaniem Demirovicia, a ten w sytuacji sam na sam uderzył obok bramki.

24'

Sporo niedokładności w akcjach Bayernu, który niewątpliwie zawodzi kibiców. Piłkarze Bawarczyków mieli okazję, aby przynajmniej oddać strzał. Nic z tego jednak nie wyszło.

1
22'

Świetnie wyszedł spod pressingu Augsburg, a konkretnie Pedersen. Później akcja przeszła na prawą stronę, ale zamiary gości ugasił Davies.

1
2
1
19'

Taktycznie rozegrany rzut rożny przez zawodników Augsburga zakończony bardzo niecelnym strzałem.

1
1
17'

Przyspieszyła nieco gra. Na początku z akcją wychodził Bayern, którą zatrzymali obrońcy rywala. Goście sami chcieli wyjść z kontrą, ale piłka znów trafiła do zawodników Bawarczyków. Wszystko wykończył Gnabry bombą wysoko nad bramką.

1
1
15'

Wychodzili z kontrą piłkarze Augsburga. Ostatnie podanie przeciął Mazraoui.

1
13'

Mocne dośrodkowanie Sane z rzutu rożnego. Problemy z interwencją miał bramkarz Augsburga, któremu piłka zsunęła się po rękawicy.

1
1
10'

Zimną krwią wykazał się Elvis Rexhbecaj, który na własnej połowie wyszedł spod presji rywala bez większych problemów.

8'

Ładna wymiana podań zawodników Bayernu. Natomiast jeden z defensorów Augsburga zakończył akcję zgraniem piłki głową do swojego golkipera.

1
6'

Zszedł na lewą nogę Kimmich i oddał strzał, który został zablokowany.

1
4'

Dobre wejście Daviesa z lewej strony. Kanadyjczyk szukał podaniem Gnabry'ego, ale defensywa rywali wybija piłkę.

2'

Co ciekawe to Augsburg rozpoczął mecz od rozgrywania piłki.