Sędzia dolicza minimum 4 minuty.

1
1
89'

Kraetzig mógł mieć wejście smoka, strzelał płasko z 20 metrów, jednak trafił idealnie tam, gdzie ustawiony był bramkarz gości.

3
2
88'

Bayern Monachium. Schodzi: Joshua Kimmich. Wchodzi: Frans Kraetzig.

wchodzi Wchodzi
Frans Kraetzig #41
schodzi Schodzi
87'

Kapitalnie złożył się do strzału głową Sildillia, trafił idealnie w okienko, ale w momencie dośrodkowania z rzutu wolnego był na ewidentnym spalonym. Gol nie mógł być uznany.

85'

Coman na 3:0! Kolejne podanie za linię obrony, Francuz wykonał prosty zwód w polu karnym, uderzył technicznie lewą nogą, piłka odbiła się jeszcze od pleców Lienharta i wpadła do bramki.

7
1
84'

SC Freiburg. Schodzi: Maximilian Eggestein. Wchodzi: Fabian Ruedlin.

#0
84'

SC Freiburg. Schodzi: Roland Sallai. Wchodzi: Maximilian Breunig.

Maximilian Breunig #44
83'

Potężny strzał Goretzki z szesnastu metrów i słupek ratuje Freiburg!

1
1
81'

Długie podanie w kierunku Sane, byłaby dobra sytuacja, gdyby nie spalony.

1
80'

Musiala popracował w odbiorze i skasował w zarodku kontrę Freiburga. Bezradność wypisana na twarzach zawodników gości.

1
77'

Jest gol na 3:0, ale nie mógł być uznany. Coman miał przed sobą tylko bramkarza, jednak podał jeszcze piłkę do Mathysa Tela, który był na wyraźnym spalonym.

76'

Strzały: 18-1 na korzyść Bayernu. xG zespołu gości to 0,04. Trochę mało.

3
2
74'

Tryb ekonomiczny Bayernu w drugiej połowie, ale to i tak wystarcza na fatalnie dysponowanego przeciwnika.

2
1
1
72'
72'
71'

Akcja Bayernu środkiem boiska. Sane ruszył dynamicznie, tuż przed polem karnym podał do Comana, a ten strzelił za lekko. Broni Atubolu.

69'

SC Freiburg. Schodzi: Lucas Hoeler. Wchodzi: Junior Adamu.

#0
#0
68'

SC Freiburg. Schodzi: Ritsu Doan. Wchodzi: Noah Weisshaupt.

Noah Weisshaupt #7
68'

Coman miał teraz mnóstwo wolnej przestrzeni w polu karnym, lecz strzelił tuż nad poprzeczką.

67'

Kimmich niedokładnie wrzucał w pole karne. Dziwne, że nie decydował się na strzał, bo miał bardzo dużo miejsca przed polem karnym.

64'

Po wrzutce Comana strzelał z powietrza Kane, ale trafił w stojącego przed nim Goretzkę.

63'

Atubolu zaczynał akcję dalekim wykopem. I posłał piłkę w aut. W ten sposób Freiburg nic nie zrobi w Monachium.

61'

Pół godziny do końca. Bayern trochę zwolnił tempo.

59'

Kontratak Freiburga, Doan holował piłkę, nie miał wsparcia i został łatwo skasowany przez Bayern. Nieprawdopodobne wręcz, z jaką łatwością.

1
1
57'

Davies miał dużo miejsca na skrzydle, podał w pole karne, ale tym razem nie zrozumieli się Kane i Sane. Zabrakło tam dokładności i ostatecznie wyjaśnił sytuację Freiburg.

55'

Momentami można zapomnieć, że w tym meczu uczestniczy Sven Ulreich. Jest kompletnie bezrobotny, rzadko kiedy ma w ogóle kontakt z piłką.

1
53'

Prostopadłe podanie w kierunku Hoelera. Niedokładne, a i tak napastnik Freiburga prawdopodobnie był na spalonym.

51'

I wracamy do scenariusza z pierwszej połowy. Bayern uspokoił grę i spokojnie utrzymuje się przy piłce.

49'

Trochę odważniej zaatakowali goście, Philipp próbował kiwać w polu karnym Bayernu, ale znakomicie przeczytał i zablokował go Kim. Świetna interwencja.