Fares Chaibi #8
2
2
83'

Świetna była to szansa do zdobycia szóstego gola, ale zbyt samolubnie poprowadził tę akcję Niels Nkonkou, oddając ostatecznie bardzo niedokładny strzał ponad bramką.

1
2
1
81'
Jens Hauge #23
Ansgar Knauff #36
1
1
1
81'
Omar Marmoush #7
1
1
1
77'

Tempo gry znacznie zwolniło, inicjatywę przejmują gracze Bayernu Monachium, którzy chcieliby za wszelką cenę zmniejszyć rozmiary tej porażki. Brakuje jednak dokładności, odpowiedniego wykończenia.

1
1
2
1
76'

Żegnany oklaskami zdecydowanie jeden z najlepszych zawodników tego pojedynku, zdobywca dwóch bramek w dzisiejszym spotkaniu.

Niels Nkounkou #29
Eric Ebimbe #26
71'
71'
Bayern Monachium
2
1
1
69'

Bayern zdaje się już oczekiwać w spokoju na koniec spotkania, nie są w stanie nawet goście przedostać się pod pole karne swoich rywali.

2
1
1
1
67'
Eintracht Frankfurt
1
1
1
1
66'
66'
60'

Piąty gol staje się faktem! To już jest koniec Bayernu Monachium w tym spotkaniu.

7
3
1
1
1
60'

Czekamy na decyzję w sprawie bramki dla Eintrachtu. Kapitalną akcję wykończył Ansgar Knauff, ale sędzia liniowy od razu wskazał na pozycję spaloną Niemca. Ustawienie Konrada Laimera może jednak mieć tu spore znaczenie.

59'

Świetne przyjęcie Leroya Sane w narożniku pola karnego pozwoliło Niemcowi na szybkie wejście pod bramkę Eintrachtu, ale próba zagrania do napastników skutecznie zablokowana.

1
55'

To powinien być gol dla Bayernu! Świetnie rozegrana akcja, Kingsley Coman płaskim podaniem znalazł w polu karnym Choupo-Motinga. Wystarczyło tylko dołożyć stopę, a mimo to, Kameruńczyk przenosi piłkę nad poprzeczką.

54'

Eintracht bardzo spokojnie, w niskim pressingu, oczekuje na swojego rywala w obrębie własnego pola karnego. Pilnują gospodarze każdego sektora boiska, tak by w odpowiednim momencie ruszyć z kolejną kontrą.

50'

Francuz jest dzisiaj nie-sa-mo-wi-ty! Kapitalni są gracze Eintrachtu w wyjściach z kontratakiem. Mnóstwo wolnej przestrzeni zostawiają zawodnicy Bayernu po stracie piłki i po raz drugi wpisuje się na listę strzelców Junior Dina Ebimbe.

6
3
1
2
48'

Wymiana strzałów z obu stron, najpierw dośrodkowywał groźnie Buta, a następnie po stronie gości strzału z dystansu spróbował Coman

47'

Zaczynają bardzo dobrze gracze Bayernu, świetna okazja do złapania kontaktu, ale zablokowany został ten strzał Choupo-Motinga.

czas Druga połowa
komentarz

Fantastyczna pierwsza połowa w wykonaniu Eintrachtu Frankfurt przybliża zespół do pierwszej wygranej w Bundeslidze od 4 listopada. Bayern potrzebuje zmian w drugiej połowie, które pozwolą jeszcze myśleć o dogonieniu rywala.

1
1
45+2'

Mokra nawierzchnia wielokrotnie utrudnia swobodne rozgrywanie piłki, widać to w wielu zagraniach przyspieszających po stronie Eintrachtu. Także zawodnicy mają problem z zachowaniem koordynacji na takim boisku.

45'

To może być jakakolwiek deska ratunku dla Bayernu Monachium, by w drugiej połowie spróbować odwrócić wynik tego spotkania.

1
1
1
1
44'

GOOOL! Kapitalne uderzenie Joshuy Kimmicha. Wepchnęli teraz całą defensywę Eintrachtu do własnego pola karnego piłkarze Bayernu i znalazło się miejsce dla środkowego pomocnika gości, który pięknym, technicznym uderzeniem nie dał Trappowi żadnych szans.

4
2
1
4
40'

Świetnie broni się przed atakami przeciwników Eintracht, stwarzając sobie kolejne okazje do szybkiego wyjścia z kontrą. Zawodnicy Thomasa Tuchela są za wolni, nie mają kompletnie pojęcia, co się dzieje.

1
36'

Niebywałe rzeczy dzieją się dziś we Frankfurcie! Kolejny kontratak Eintrachtu, znakomite zagranie do Hugo Larssona i z dużym spokojem przełożył sobie Dayota Upamecano szwedzki pomocnik, zdobywając drugiego gola w sezonie.

Hugo Larsson #16
11
5
2
4
5
33'

Szał radości kibiców na trybunach, Bayern pogrążony... uderzenie Goretzki przed momentem doskonale opisuje bezradność Bawarczyków. Thomas Tuchel będzie miał o czym myśleć w przerwie meczu.

1
31'

Co tutaj się wydarzyło! Junior Dina Ebimbe jest dzisiaj niesamowity. Poważny błąd defensywy Bayernu, wszedł Francuz w drybling z trzema (!) zawodnikami i zmieścił piłkę tuż obok Manuela Neuera, w sytuacji, w której wydawało się, że zostanie wyblokowany.

5
2
1
3
29'

Okazja dla Bayernu Monachium po rzucie wolnym! Udało się oszukać obronę Eintrachtu, Kimmich posłał piłkę po ziemi obok muru do Choupo-Motinga, natomiast Kameruńczyk nie złożył się odpowiednio do tego strzału.

1
27'

Bardzo dobrze przygotowani są piłkarze Eintrachtu do tego spotkania, dobrze zmotywowani. Nie jest to drużyna, po której widać, że zmaga się z lekkim kryzysem. Eintracht przypomina w tym momencie zespół, jaki do tej pory znaliśmy w poprzednich sezonach, potrafiący rywalizować z Bayernem Monachium.

25'

Doskonałą sytuację miał Harry Kane, który powinien umieścić piłkę w bramce. Znakomite zagranie do Anglika, przyjęcie piłki i... futbolówka zmierza jedynie obok słupka.

1
1
1
23'

Sprytnie rozgrywają to gracze Eintrachtu, wpuszczając Bayern na własną połowę, po to, by w błyskawiczny sposób po odbiorze ruszyć z kontratakiem przy wykorzystaniu wahadłowych.

24'

Brzydki faul Koreańczyka, który nie zdążył z odbiorem. Poszkodowany Ansgar Knauff

1
1
18'

Ruszyli z kontratakiem gracze Bayernu, długo prowadził piłkę Kingsley Coman. Ostatecznie Francuz sam podjął decyzję o strzale, który był bardzo nieudany i poszybował w trybuny.

16'

Wzmagają się gwizdy na trybunach, Bayern wyjątkowo z piłką w polu karnym Eintrachtu. To była niezła sytuacja do wyrównania, ale obrońcy gospodarzy nie dali się zaskoczyć po tym dośrodkowaniu.

1
14'

Jaka będzie reakcja Bawarczyków? Ani jednego strzału nie oddali goście, a tymczasem Eintracht rusza z kolejnym atakiem. Znakomicie rozmontowywana jest drużyna Bayernu poprzez ataki skrzydłami.

12'

Ależ to zagrali piłkarze Eintrachtu! Najpierw pomylił się Mazraoui, uderzył w poprzeczkę Chaibi, ale dobitka Omara Marmousha wylądowała w siatce. Ileż miejsca zostawili Egipcjanowi obrońcy Bayernu.

8
4
2
4
10'

Bardzo pewni siebie są gracze trenera Dino Toppmoellera. Dwukrotnie piłka znalazła się w polu karnym Bayernu, ale czujnie wybijają ją stoperzy gości.

1
1
7'

Ciężko jest Bayernowi w tym momencie opuścić własną połowę, często widzimy przy piłce Manuela Neuera, który pomaga swoim obrońcom rozegrać piłkę w okolicach własnego pola karnego.

1
1
4'

Energiczny początek w wykonaniu Eintrachtu! Czwórką w polu karnym przed momentem atakowali gospodarze i zabrakło lepszego wykończenia po stronie Diny Ebimbe.

3'

Rywalizacja w środku pola, wysoko ustawiona drużyna Eintrachtu próbuje przeszkadzać Bayernowi w wejściu na połowę gospodarzy.

1'

Szybkie wyjście Eintrachtu Frankfurt i pierwsza sytuacja. Błąd Alphonso Daviesa i przed pierwszą szansą oddania strzału stanął Ansgar Knauff.