(1:2)
Zakończony
Bayern Monachium
90+2'

Potężne uderzenie Arnolda z dystansu! Co prawda w środek bramki, ale Neuer nie decydował się na łapanie piłki.

90+1'
1
1
1
90+1'
Rogerio #13
1
1
90'

Sędzia dolicza minimum 4 minuty.

88'

Strzał Laimera z ostrego kąta zablokowany. Nie miał co zrobić z piłką, więc po prostu uderzał.

1
1
87'

Bayern trochę odzyskał równowagę i oddalił grę od własnego pola karnego.

1
2
2
84'
wchodzi Wchodzi
schodzi Schodzi
Ridle Baku #20
83'

Bayern szanuje piłkę i nie stara się każdej akcji kończyć strzałem.

1
1
81'

Sane z rzutu wolnego. Strzał celny, ale Casteels broni bez problemu.

1
1
81'

Kane faulowany 30 metrów od bramki.

1
1
1
80'

Był rzut wolny dla VfL, wrzucał Arnold, ale żaden z partnerów nie zaatakował agresywniej piłki. Spokojna interwencja Neuera.

1
1
77'

Kibice Bayernu już świętują, choć druga połowa raczej nie może napawać ich optymizmem.

1
1
76'

Davies doznał jakiegoś urazu i potrzebuje pomocy medycznej.

74'

Kane przed szansą na drugiego gola, ale jego sytuacyjny strzał z powietrza broni na linii Casteels. Był tam jednak dość wyraźny spalony Anglika.

1
73'

Pewne piąstkowanie Casteelsa po rzucie rożnym. Po chwili uderzał z dystansu Davies, ale piłka poszybowała wysoko nad bramką.

72'

Kolejna zmiana w zespole gospodarzy. Jakub Kamiński w dalszym ciągu nie podniósł się z ławki.

72'
Kevin Paredes #40
70'

Jeden wielki chaos na boisku. Wolfsburg ma optyczną przewagę, jednak nie przekłada się to na stwarzane sytuacje.

67'

Arnold popisał się znakomitym podaniem do Rogerio, ale zabrakło dobrej kiwki w polu karnym. Doskonale przeczytał go Laimer i nie pozwolił na oddanie strzału.

1
1
65'

Po wejściu de Ligta Bayern przeszedł na system z trójką stoperów.

1
1
1
64'

Bayern wyprowadzał kontrę, ale Musiala podawał trochę za mocno w kierunku Kane'a i ten nie miał szans być pierwszy przy piłce.

63'
62'

Svanberg przewrócił się w polu karnym po wejściu Kima. Sędzia nie ocenił tego jako faul, a walkę bark w bark.

61'

Pół godziny do końca. Trochę niepokoju wkradło się w poczynania Bayernu. Nie da się stwierdzić, że goście mają ten mecz pod kontrolą.

1
1
1
59'
58'

Odważna akcja Rogerio! Z łatwością wbiegł w pole karne, uderzał z ostrego kąta i nogami broni Neuer.

56'

Wolfsburg wygląda po przerwie lepiej niż w pierwszej połowie. Częściej potrafi przedostać się na połowę przeciwnika.

1
54'

Bayern miał kontratak w proporcjach trzech na trzech, ale koszmarnie popsuł go Mueller. Zawahał się przed polem karnym, nie strzelał, tylko podał... niecelnie. Prosto pod nogi rywala.

52'
Tiago Tomas #11
51'

W drugiej połowie zespół z Wolfsburga jeszcze nie gościł w okolicach pola karnego Bayernu. Goście kontynuują dobrą grą z pierwszej części, jakby stracony gol w ogóle na nich nie wpłynął.

1
1
1
48'

Szybka akcja Bayernu. Mogło być groźnie, ale po dośrodkowaniu Laimera piłka nie dotarła ani do Kane'a, ani do Musiali. Niewiele tam zabrakło.

1
1
1
46'

Majer się nie zgadza z decyzją. Jego zdaniem wybił piłkę, ale po chwili dość ostro zaatakował nogę Laimera.

46'
1
1
46'

Gramy!

czas Druga połowa
46'
Rogerio #13
Cedric Zesiger #5
komentarz

Zawodnicy wracają na boisko.

45+1'

A jednak, VfL łapie kontakt! Maximilian Arnold chyba pozazdrościł tego gola, którego strzelił Harry Kane i sam też popisał się doskonałym strzałem z 25 metrów. Neuer zaskoczony, dostał strzał przy bliższym słupku!

2
1
2
5
45'

Sędzia dolicza minimum jedną minutę.

1
1
1
45'

Korner po akcji Laimera. Bayern chce iść po kolejne gole.

2
1
1
44'

Sytuacja Wolfsburga zrobiła się dramatyczna. Na boisku jest przepaść.

2
1
43'

Harry Kane! Wydawało się, że Bayern zdjął nogę z gazu, ale jednak nic z tych rzeczy. Anglik popisał się rewelacyjnym strzałem zza pola karnego i trafił niemal w samo okienko.

7
3
1
2
40'

Wreszcie ominęli pressing gospodarze, Baku miał trochę przestrzeni na prawym skrzydle, jednak zabrakło dokładnego podania. Znowu bardzo szybko nastąpiła strata piłki.

1
1
1
1
2
38'

Musiala w kolejnej indywidualnej akcji, choć tym razem został powstrzymany przez przeciwnika. Nie maleje przewaga Bayernu.

2
1
1
35'

VfL kompletnie nie radzi sobie z pressingiem Bayernu. Nie ma mowy o próbie wyprowadzenia kontrataku. Bawarczycy momentalnie odbierają piłkę i porządkują sytuację na boisku.

2
1
1
33'

Gol! Strzelił Jamal Musiala. Asystował mu Thomas Mueller.

To się musiało tak skończyć! Świetne dośrodkowanie Muellera i wbiegający w pole karne z drugiej linii Musiala strzałem głową zaskoczył bramkarza Wolfsburga!

7
1
1
1
32'

Zaskakujące uderzenie Sane zza pola karnego i broni Casteels! Po chwili jeszcze mieliśmy strzał głową Muellera z kilku metrów i poprzeczka ratuje gospodarzy!

1
30'

Na razie obraz gry pozostaje taki sam. Gra toczy się w zasadzie cały czas na połowie VfL.

1
1
1
27'

Powinno być 0:1! Kapitalna akcja Sane na skrzydle. Wbiegł w pole karne, zagrał płasko na piąty metr, ale fatalnie skiksował Mueller! Po chwili jeszcze uderzał Guerreiro i nie trafił w bramkę!

2
1
1
1
1
26'

Kane popisał się genialnym podaniem w pole karne, ale ten został zablokowany przy próbie strzału. Była jeszcze dobitka Pavlovicia z dystansu - również zablokowana.

1
1
25'

Posiadanie piłki: 31-69. Strzały: 1-5.

1
1
1
1
23'

Niezła próba Sane, ale idealnie tam, gdzie ustawiony był Casteels. Pewna interwencja bramkarza Wolfsburga.

22'

Kane faulowany 30 metrów od bramki. Rzut wolny dla Bayernu i dobra pozycja, żeby oddać strzał bezpośredni.

21'

Nie ma dziś kompletu kibiców na trybunach. Widzimy sporo wolnych miejsc.

20'

Kartka dla Pavlovicia za przerwanie kontrataku.

20'
Aleksandar Pavlović #45
1
1
1
1
18'

Mało się dzieje na boisku. Bayern nie potrafi udokumentować optycznej przewagi, natomiast VfL ma problemy z finalizacją nielicznych kontrataków.

1
1
1
1
15'

Wyszli z kontrą gospodarze, Maehle zagrał na obieg do Majera, ale następnie zabrakło precyzyjnego dogrania w pole karne.

14'

Bayern nie schodzi z połowy Wolfsburga. Na razie brakuje jednak konkretów.

1
1
1
13'

Guerreiro miał trochę miejsca przed polem karnym, od razu decyzja o strzale, ale ponownie w porę doskoczyli do bloku rywale.

11'

Sane ograł rywala na skrzydle i ten ratował się faulem taktycznym.

1
1
11'
1
1
1
1
10'

Gospodarze przeżywają słabszy moment. Bayern ma przewagę.

1
1
1
8'

Kiepska wrzutka Pavlovicia z rzutu wolnego, ale piłkę podbił jeden zawodnik VfL i zrobiło się groźnie. Kane przestawił rywala w polu karnym i oddał sytuacyjny strzał z powietrza, jednak broni Casteels.

6'

Strzał Musiali zza pola karnego zablokowany.

1
6'

Bardzo mocna centra Pavlovicia na piąty metr, lecz Kim strzelał nad bramką.

1
5'

Musiala faulowany niemal na linii bocznej pola karnego. Sędzia pokazuje, że będzie rzut wolny.

1
1
1
4'

Kolejna dynamiczna akcja Wolfsburga! Svanberg ruszył odważnie środkiem, nie dogonił go żaden obrońca Bayernu i wystarczyło tylko strzelić. No właśnie... zbyt lekko kopnął piłkę zawodnik VfL i Neuer bez problemu broni.