(0:0)
Zakończony
Werder Brema
komentarz

KONIEC! Sensacja w Monachium. Po ponad 14 latach Werder Brema znów wygrywa z Bayernem. To największa niespodzianka tego sezonu w Bundeslidze.

15
5
90+3'

To już niemal koniec szans dla Bayernu Monachium. Sędzia odgwizdał rzut wolny na połowie Bawarczyków. Coraz mniej czasu

17
9
89'
1
89'
ZMIANA
Justin Njinmah #17
1
87'

Świetne wyjście Zetterera. Mathys Tel znalazł się w stuprocentowej sytuacji, ale powstrzymuje go 28-letni bramkarz. Dwukrotnie zbił piłkę na słupek golkiper Werderu Brema

3
1
84'

Chwila oddechu dla Werderu Brema. Strzał Leroya Sane z rzutu wolnego wysoko ponad bramką.

1
1
1
1
84'
ZMIANA
Romano Schmid #20
2
1
83'

Przygotowuje się do wejścia na boisko Dawid Kownacki. Polak będzie miał szansę pomóc Werderowi jeszcze raz zaskoczyć defensywę Bayernu.

80'

Dwie przytomne interwencje Zetterera chronią Werder Brema przed utratą bramki.

77'

Szybko przeprowadzona akcja na jeden-dwa kontakty i w ostatniej chwili zabrakło idealnie przygotowanego podania do Leroya Sane, by skrzydłowy znalazł się tuż przed bramką Zetterera.

73'

ZNAKOMITA OKAZJA! Powinien to zamknąć Harry Kane. Niemożliwe, że w takiej sytuacji pomylił się napastnik Bayernu. Próbował jeszcze zza pola karnego uderzyć Musiala, ale jego strzał po ziemi łatwo wyłapał bramkarz gości.

2
1
1
1
1
74'
ŻÓŁTA KARTKA
2
1
1
72'

Płaskie zagranie w pole karne do Harry'ego Kane'a i w ostatniej chwili dość ofiarnie wybita piłka przez jednego z defensorów Werderu.

1
1
1
1
71'
1
2
1
67'

Na spalonym teraz Thomas Muller. Bayern wciąż nie potrafi znaleźć sposobu na dokładne przeprowadzenie akcji ofensywnej.

2
1
1
1
1
64'
ZMIANA
65'
ZMIANA
Nick Woltemade #29
64'
ZMIANA
59'
GOOOOOOL!!!

Ależ huknął pod poprzeczkę Mitchell Weiser! Zasłużył dzisiaj na tego gola wahadłowy Werderu Brema. Świetne wejście prawą stroną i uderzenie słabszą nogą w kierunku bramki opłaciło się.

7
4
2
1
3
54'

Ciekawa akcja Werderu Brema, ponownie odważnie wyszli do przodu podopieczni Ole Wernera i znaleźli miejsce do oddania strzału. Samo uderzenie było bardzo niedokładne, ale drużynę gości warto pochwalić za to, że po raz kolejny są w stanie zepchnąć Bayern do defensywy.

1
1
1
51'

Świetne zagranie za linię obrony Werderu i Jamal Musiala miał sporo miejsca w polu karnym. Jego zagranie wzdłuż bramki wybite nerwowo poza szesnastkę.

1
1
1
46'

To będzie dla Bayernu Monachium dość długie 45 minut. Werder Brema na pewno spróbuje nie stracić koncentracji w defensywie.

1
1
1
czas Druga połowa
komentarz

Pierwsza połowa spotkania zdecydowanie do zapomnienia dla Bayernu Monachium. Zero klarownych i stuprocentowych sytuacji, słaba organizacja gry w defensywie i sporo szczęścia. Thomas Tuchel musi znaleźć sposób, by jego drużyna zagrała tak, jak przed tygodniem z Hoffenheim.

1
1
1
1
1
43'

Znów piłka spadła pod nogi Nicka Woltemade i napastnikowi Werderu Brema zdecydowanie brakuje decyzyjności. Za długo zbierał się do uderzenia na bramkę i ostatecznie został przyblokowany.

1
1
2
38'

Dośrodkowanie Kimmicha wprost na głowę Jamala Musiali. W ostatniej chwili zablokował ten strzał Niklas Stark.

1
1
1
2
36'

Może imponować to, jak z każdą kolejną minutą więcej pewności siebie zyskują goście. Próbują doskoczyć wyżej, bo zdają sobie sprawę, że są w stanie dziś zaskoczyć Bayern Monachium.

1
1
1
1
1
30'

Bardzo dobre dośrodkowanie z prawej strony. Przepuścił piłkę Harry Kane, wiedząc, że za jego plecami jest jeszcze Guerreiro. Portugalczyk miał świetną szansę, by uderzyć z woleja, ale źle ustawił się do tego dogrania.

1
1
1
27'

Bramka anulowana. Faulowany w poprzedniej sytuacji był Jamal Musiala, więc trafienie Justina Njinmaha po fantastycznym rozegraniu nie zostaje uznane. Rzut wolny dla Bawarczyków.

2
2
2
24'

CO ZA INTERWENCJA! Niesamowite, jak obronił to Manuel Neuer. To była dobrze zapowiadająca się akcja Werderu Brema, strzał Weisera po rykoszecie już frunął pod poprzeczkę bramki Bayernu, ale wyciągnął się jak struna bramkarz.

1
1
2
3
23'

Niezła próba zza pola karnego Leroya Sane. Miał sporo miejsca i chciał to wykorzystać. Strzał niemieckiego skrzydłowego był jednak za mocny, piłka za wysoko podniesiona.

1
1
20'

Monotonny fragment tego spotkania. Bayern Monachium usilnie próbuje przedrzeć się prawą stroną boiska.

2
2
2
17'

Żółta kartka dla Kimmicha, który musiał ratować się faulem, by powstrzymać wychodzącego z kontrą przeciwnika.

2
2
1
1
1
12'

Mitchell Weiser ośmieszył defensywę Bayernu Monachium. Wahadłowy Werderu minął trzech rywali i znalazł się pod polem karnym gospodarzy. Zabrakło dokładniejszego podania do Justina Njinmaha, którego piłka trafiła przypadkowo w stopę i akcja została zatrzymana.

1
1
1
10'

W ostatniej chwili Upamecano zatrzymuje Woltemade! Świetna akcja prawą stroną Mitchella Weisera, piłka szczęśliwie trafiła do napastnika Werderu i zabrakło jedynie czasu na oddanie uderzenia.

1
1
1
1
8'

Bayern Monachium już od 28 spotkań nie przegrał z Werderem Brema. Ostatnia taka sytuacja miała miejsce we wrześniu 2008 roku! A przed momentem goście mogli prowadzić, bo świetną sytuację miał Nick Woltemade, ale jego uderzenie nie sprawiło żadnych problemów Manuelowi Neuerowi.

6'

Nieźle wyglądała ta akcja Bayernu Monachium, jednak piłka zagrana z prawej strony w pole karne nie znalazła adresata, który odpowiednio skierowałby ją w kierunku bramki. Piłka jedynie zgrana na środek pola karnego, ale zdołali się wybronić gracze Werderu Brema. Taktyką drużyny Ole Wernera wydaje się być szybkie wyjście z kontrataku i uruchomienie szybkiego Justina Njinmaha.

1
1
1
3'

Rozpoczęli zawodnicy Werderu Brema, ale inicjatywę od razu przejęli podopieczni Thomasa Tuchela. Gospodarze całą drużyną teraz na połowie rywali. Jamal Musiala próbował przedrzeć się przez pole karne tuż przy linii końcowej, ale Niemiec został łatwo zablokowany.

1
1
1
1
czas Start meczu
15:28

Bayern Monachium już za kilka minut rozpocznie batalię o komplet punktów z Werderem Brema. Zwycięstwo dla Bawarczyków to konieczność, by nie dać rywalom z Leverkusen odskoczyć jeszcze bardziej w ligowej tabeli. Werder ponownie bez Dawida Kownackiego w składzie, raczej w zestawieniu, które nie ma zbyt wielu szans na Allianz Arena. Ale o tym, kto zdobędzie dziś trzy punkty, dowiemy się po końcowym gwizdku.