1
1
3
90+4'

I mamy jeszcze jeden rzut karny dla gospodarzy. Tym razem bezmyślnie faulował Mueller.

2
1
1
2
90+2'

Dahmen wyszedł spod pressingu ruletką we własnym polu karnym. Ma chłop stalowe nerwy.

90'

Sędzia dolicza minimum 7 minut.

89'
88'
NIESTRZELONY KARNY

Neuer broni rzut karny wykonywany przez Michela! Ależ to wyjął.

Sven Michel #20
FC Augsburg
4
1
2
3
88'

Karny!

87'

Sędzia biegnie do monitora. Wygląda to na oczywisty rzut karny.

86'

Uduokhai oberwał w tył głowy od Neuera. Gra przerwana.

86'

Neuer znokautował przeciwnika w polu karnym. Protestują kibice, ale sędzia nie odgwizdał faulu.

83'

Nieśmiałe gwizdy na trybunach, bo Bayern cały czas utrzymuje się przy piłce.

1
2
2
1
2
82'

Musiala w boczną siatkę. Bayern przycisnął.

1
81'

Świetna kontra Bayernu. Sane idealnie podał do rozpędzonego Tela. Był sam na sam z bramkarzem, lecz strzelił w słupek!

2
80'
1
2
1
79'

Musiala wystawił piłkę do Tela, ale ten niepotrzebnie szukał przyjęcia. Trzeba było uderzać od razu, a tak został zablokowany.

80'
1
1
78'

Nudy. Bayern gra na utrzymanie wyniku.

76'

Aktywny Vargas oddał kolejny strzał zza pola karnego, jednak ponownie nie trafił w bramkę.

75'
Iago #22
1
1
1
75'

Strasznie chaotyczna gra z obu stron.

74'

Musiala indywidualnie środkiem. I strata. Ale Augsburg rewanżuje się tym samym. Mało jest płynności w grze.

71'

Bayern nie pozwala gospodarzom na rozwinięcie skrzydeł. Długo utrzymuje się przy piłce na połowie przeciwnika.

69'
Iago #22
FC Augsburg
1
67'

Niebezpieczny wślizg Pavlovicia.

1
67'

Neuer znakomicie broni na refleks. Dier w niekontrolowany sposób podał piłkę do Beljo, ale ten nie potrafił strzelić gola z kilku metrów. Uderzył prosto w niemieckiego bramkarza Bayernu.

67'
1
65'

I znowu trochę opadły emocje. Bayern wrócił na dwubramkowe prowadzenie i kontroluje wydarzenia na boisku.

1
62'
Mads Pedersen #3
1
1
1
62'
Arne Engels #27
1
62'
Dion Beljo #7
Phillip Tietz #21
1
61'

Gol zaliczony!

4
2
1
60'

Sędzia pobiegł do monitora.

3
1
59'

VAR w akcji, bo do Anglika mógł podawać rywal, a nie Jamal Musiala.

2
1
58'

Kane strzelił do pustej bramki, ale sędziowie odgwizdali spalonego.

2
1
58'

3:1 dla Bayernu! Po podaniu Sane zrobiło się zamieszanie na piątym metrze. Jakić chciał wybić piłkę, ale wyłożył ją idealnie do Kane'a, który po prostu nie mógł pomylić się z pięciu metrów.

6
3
1
2
4
57'

Akcja Sane, ale zabrakło dobrego strzału! Miał opcje do podania, a decydował się na uderzenie z osiemnastu metrów. Za blisko środka bramki, Dahmen odbija piłkę.

56'

Nic z tego. Zbyt wysoko leciała piłka i Neuer nie pozwolił, by rywal oddał strzał.

55'

Dośrodkowanie Iago zablokowane i rzut rożny dla Augsburga.

1
1
1
1
1
54'

Krótki drybling Tela w polu karnym. Łatwo ograł Mbabu, ale strzelił bardzo niecelnie.

54'

Od razu zrobiło się głośniej na trybunach. Gospodarze uwierzyli.

1
52'

Gol! Strzelił Ermedin Demirović. Asystował mu Kevin Mbabu.

Szaleństwo w Augsburgu, bo gospodarze strzelają gola kontaktowego! Znakomite dośrodkowanie Mbabu i Demirović strzela idealnie przy dalszym słupku! Neuer nie sięgnął tej piłki.

FC Augsburg
2
2
1
2
3
52'

Vargas huknął z narożnika pola karnego, ale Neuer nie musiał interweniować. Wyręczył go jeden z kolegów i zablokował ten strzał.

50'

Tel zagrywał bardzo mocno niemal z zerowego kąta. Dahmen wyciągnął rękę i został w nią trafiony.

1
1
1
48'

Bez szaleństwa na początku drugiej połowy. Augsburg nie rzucił się wszystkimi siłami do odrabiania strat.

46'

Iago faulowany przy linii bocznej. Sędzia wrócił do tego przewinienia, bo Neuer przejął piłkę poza polem karnym.