Bundesliga: 27. kolejka
30 mar 2024 18:30
90+4'

Są jakieś dośrodkowania w pole karne, natomiast każda piłka jest wybijana przez gości.

59
25
2
3
3
90+3'

Patrzy na zegarek trener Terzić, ale nie musi się nie niepokoić, bo Borussia wydaje się mieć wszystko pod kontrolą.

34
17
4
4
5
90'

Sędzia dolicza minimum 5 minut.

18
7
7
11
24
90'

Nie ma gola. Spalony!

128
69
7
5
7
89'

Gol! Strzelił Harry Kane. Asystował mu Noussair Mazraoui.

Będą jeszcze emocje? Na to wychodzi. Mazraoui zacentrował lewą nogą na dalszy słupek, urwał się defensywie Harry Kane i w końcu trafił do siatki.

VAR jeszcze sprawdza ewentualnego spalonego Anglika.

57
28
8
8
12
88'

Jeszcze atakują gospodarze, ale nic z tego nie wynika.

6
9
2
1
2
86'

Kibice Bayernu masowo wychodzą ze stadionu.

16
12
2
2
1
84'
84'
wchodzi Wchodzi
Jamie Bynoe-Gittens #43
schodzi Schodzi
2
3
1
84'
83'

Gol! Strzelił Julian Ryerson. Asystował mu Sebastien Haller.

0:2! Kolejny cios zadany przez Borussię! Haller miał dużo miejsca na 16. metrze, podał jeszcze do niepilnowanego Ryersona, a ten uderzył nie do obrony przy dalszym słupku!

36
24
3
1
81'

Dziesięć minut do końca. Prawdę mówiąc bramkarz Borussii nie ma dziś najtrudniejszego meczu w karierze.

6
5
80'

Bayern miał rzut wolny, wrzucał Kimmich, ale Meyer uprzedził Kane'a na przedpolu i nie pozwolił na oddanie strzału.

5
3
77'

Akcja gości. Adeyemi szukał niekonwencjonalnego dośrodkowania, ale zabrakło precyzji. Przeczytał to Ulreich i złapał piłkę na piątym metrze.

3
2
2
75'

Kimmich sprytnie zagrał z rzutu rożnego w okolice szesnastego metra. Był tam niepilnowany Coman, uderzył mocno prawą nogą, ale Meyer był czujny.

5
4
73'
72'

Jeśli taki wynik się utrzyma do ostatniego gwizdka, to Bayern będzie tracił do Bayeru Leverkusen już 13 punktów. Mistrzostwo odjeżdża.

12
4
1
71'

Obraz gry się nie zmienia. Bayern ma przewagę, długo buduje swoje akcje, natomiast niewiele z tego wynika.

3
5
68'

Składna akcja Bayernu. Coman miał dużo miejsca z prawej strony, zagrywał płasko wzdłuż piątego metra, ale Kane nie doszedł do strzału, bo raz jeszcze fantastycznie interweniował Hummels. Co on gra dzisiaj za mecz.

5
1
2
67'
Felix Nmecha #8
2
67'
67'

Kane pudłuje z siedmiu metrów po centrze z rzutu rożnego.

2
4
66'

Hummels po raz kolejny wybija piłkę. Wrzucał Gnabry, który wcześniej wkręcił w ziemię Ryersona.

1
1
65'

Znakomita kontra BVB. Maatsen przebiegł pół boiska, był już w polu karnym, ale strzelił obok słupka.

1
1
64'

Powoli zaczyna to przypominać bicie głową w mur przez Bayern.

3
1
63'
63'
63'
61'

Będą aż trzy zmiany w Bayernie.

1
61'

Pół godziny do końca. I ciężko powiedzieć, by Borussia uciekała się do rozpaczliwej obrony.

2
60'

Tymczasem w Bayernie kolejne nieporozumienia, niedokładność. Jęk zawodu na trybunach, bo ten mecz ewidentnie nie układa się po myśli gospodarzy.

1
58'

Hummels podłączył się do akcji ofensywnej i chyba był zaskoczony, że nikt go nie atakował. W końcu postanowił oddać strzał z dwudziestu metrów, jednak Ulreich był na to przygotowany.

1
57'

Zabrakło strzału po dośrodkowaniu Brandta.

2
1
57'

Sancho zakręcił Kimmichem i Laimerem. Kiwał, kiwał, trochę było tego za dużo, choć ostatecznie wywalczył rzut rożny.

3
1
55'

Borussia broni się dość głęboko, ale Bayern nie potrafi nic wykreować. Można odnieść wrażenie, że taka gra odpowiada ekipie trenera Terzicia.

2
52'

Ależ szansa dla BVB! Co oni zagrali. Kosmiczna akcja. Bayern został rozklepany, ale Nmecha nie wykorzystał stuprocentowej szansy! Ulreich popisał się doskonałą paradą po uderzeniu z kilku metrów.

1
1
7
4
51'

Adeyemi przed szansą. Był w polu karnym, strzelał lewą nogą, ale rzucił mu się pod nogi Dier i zdołał to zablokować.

3
50'

Ładna akcja Bayernu, ale to wykończenie... o rany! Kane podał do Daviesa, ten miał dużo miejsca, lecz złożył się do strzału swoją słabszą prawą nogą i wyszło dość komicznie.