Bundesliga: 31. kolejka
27 kwi 2024 15:30
komentarz

Coraz bliżej zapewnienia sobie wicemistrzostwa Niemiec są piłkarze Bayernu Monachium. Drużyna prowadzona przez Thomasa Tuchela pokonał Eintracht Frankfurt 2:1.

2
2
90+3'

Najpierw uderzał Kane, Trapp wypuścił piłkę. Poprawiał Mueller, ale wysoko ponad bramką.

90+2'

Jeszcze szukają goście szansy na remis. Wciąż jednak ataki Eintrachtu bez większej wiary w powodzenie.

90'

Pogramy jeszcze przez 5 minut.

1
87'

Bayern długo rozgrywa piłkę w okolicach środka pola. Eintracht bezradny.

84'

Bayern oddalił grę od własnej bramki. Eintracht nie jest w stanie przedostać się pod bramkę gospodarzy.

81'
wchodzi Wchodzi
Lovro Zvonarek #34
schodzi Schodzi
80'

Eintracht w końcu zaczął atakować. Jednak cały czas goście po przerwie bez klarownej szansy.

77'
Hugo Larsson #16
77'
Aurelio Buta #24
75'

Kwadrans do końca. Eintracht wciąż bezradny. Pamiętamy jednak, co działo się w 1. połowie.

73'

Bayern ma mecz pod kontrolą. Eintracht nie jest w stanie przejąć inicjatywy.

2
70'
Niels Nkounkou #29
Eric Ebimbe #26
69'
Jean Bahoya #19
69'
69'

Obrońca gości omal nie wbił piłki do własnej bramki. Sędzia nakazał wznowić grę... Eintrachtowi.

66'

Zderzenie kolanami pod polem karnym Bayernu. Ucierpiał Kane, ale wygląda na to, że Anglik pozbiera się z boiska.

2
1
64'

Bayern wciąż w ataku, Eintracht nie potrafi odpowiedzieć gospodarzom.

3
2
62'
Eintracht Frankfurt
2
1
1
2
1
62'
2
1
1
1
1
61'

Gol! Strzelił Harry Kane. Bramkarz wyczuł intencje strzelca, ale przy precyzyjnej próbie nie miał szans! 2:1!

Bayern Monachium
7
3
1
2
6
60'
2
2
2
2
2
60'

Koch uderzył rywala łokciem i sędzia po analizie podyktował rzut karny.

2
1
1
1
2
60'

I godzina gry za nami. Sędzia biegnie do wozu VAR! Rzut karny dla Bayernu?

2
1
1
1
1
57'

Obu drużynom brakuje spokoju pod bramką rywala. Częściej atakuje Bayern, jednak cały czas bez szans na gola.

1
1
1
1
1
55'

Bayern stara się atakować, ale wszystko dość ślamazarnie. Bez okazji po przerwie.

1
1
1
1
1
52'

Hugo Ekitike dogrywał z prawej strony. Tym razem autor gola na 1:1 nie popisał się. Bardzo złe dośrodkowanie.

1
1
1
1
1
50'

Dość ospały początek 2. połowy meczu. Czekamy na większe emocje.

1
47'

Sporo czasu i miejsca miał Knauff. Strzał był bardzo niecelny.

czas Druga połowa
46'
komentarz

Bayern prowadził, miał mecz pod kontrolą. Jednak Eintracht dość niespodziewanie wyrównał.

4
1
1
1
1
45+1'

Mueller dograł do Guerreiro, a ten z trzech metrów uderzył w poprzeczkę! Piłka odbiła się od barku bramkarza i pofrunęła w kierunku obramowania bramki.

2
9
1
45'

Pogramy jeszcze przez 3 minuty.

1
43'

Knauf nie podawał w okolicach pola karnego do partnera, ale uderzył. W zasięgu rąk Neuera! Powinno być 1:2!

2
2
42'

Zbliżamy się do przerwy. Teraz to Eintracht trochę odważniej, ostatecznie bez uderzenia.

2
1
40'

Dość pewnie broni się w ostatnich minutach Eintracht. Ataki Bayernu są bardzo przewidywalne.

2
37'

W pole karne dogrywał Kimmich. Podanie było zbyt głębokie i nie sprawiło zagrożenia Trappowi i defensywie Eintrachtu.

1
34'

Mamy kolejny strzał w wykonaniu miejscowych. Próba Goretzki była jednak niecelna.

1
1
33'

Bayern cały czas w ataku, Eintracht wciąż w dość głębokiej defensywie.

1
30'

Po dwóch kwadransach Bayern ponownie w ataku. Po rzucie rożnym uderzał Dier, ale trafił wprost w Trappa.

1
1
28'

Bayern Monachium. Schodzi: Konrad Laimer. Wchodzi: Aleksandar Pavlovic. Laimer doznał urazu kostki i musiał zejść z placu gry.

Aleksandar Pavlovic #45
1
1
1
26'

Laimer do Muellera, ale Trapp trącił uderzenie zawodnika Bayernu!

1
23'

Gol! Strzelił Hugo Ekitike. Asystował mu Willian Pacho. Tymczasem niespodziewanie mamy remis! Pacho do Ekitike, który wypracował sobie miejsce do uderzenia i technicznie strzelił z ok. 17 metrów przy słupku do bramki! 1:1!

Asysta:
Willian Pacho #3
5
4
6
22'

Mogło być 2:0, graczom Bayernu zabrakło jednak spokoju w polu karnym.

1
2
1
1
21'

Eintracht ma problemy z przejściem z piłką na połowę Bayernu. Gospodarze pozamykali strefy i niewiele wychodzi gościom.

3
1
1
18'

Omar Marmoush uderzył z dystansu, ale dokładnie w to miejsce, w którym stał Manuel Neuer.

1
15'

Kwadrans za nami. Wciąż bezradni są goście. Bayern szuka drugiego gola.

3
1
12'

Bayern zadał cios po błędzie rywala i wciąż ma mecz pod kontrolą. Eintracht ma problemy z przejęciem pilki.

3
9'

Gol! Strzelił Harry Kane. Asystował mu Konrad Laimer. Laimer przejął piłkę w środku pola, przebiegł z nią kilkadziesiąt metrów i wyłożył Kane'owi. Anglik z bliska uderzył na 1:0!

10
3
1
5
11
9'

Problemy miał Matthijs de Ligt. Gracz Bayernu przebywał poza boiskiem, ale wrócił do gry.

1
6'

Wymiana podań w polu karnym Eintrachtu. Zagranie na prawo do Muellera, ale ten przymierzył ponad bramką! Nie ma 150. trafienia tego gracza w Bundeslidze.

2
5'

W ataku od początku Bayern. Goście muszą być skoncentrowani od pierwszych minut.

1
1
1
3'

Kane niespodziewanie uderzył z pola karnego. Trafił w obrońcę.