Lovro Zvonarek #34
1
1
87'

Pewnie nikt nie miałby nic przeciwko, gdyby sędzia już zakończył ten mecz. Jedni i drudzy czekają na gwizdek.

2
2
83'

Była szansa dla gości, natomiast Tiago Tomas źle trafił w piłkę w polu karnym i wyszedł z tego koślawy i niecelny strzał.

81'

Bardzo powolne tempo rozgrywania akcji przez Bayern. VfL Wolfsburg się przygląda jak rywale wymieniają kolejne podania.

2
79'
ZMIANA
Ridle Baku #20
1
79'
ZMIANA
Tiago Tomas #11
Kevin Paredes #40
1
76'

Kwadrans do końca. Nie zanosi się na emocje. Bayern kontroluje wydarzenia na boisku.

3
74'
ZMIANA
74'
ZMIANA
Matteo Perez Vinlof #41
74'
ZMIANA
71'

Bayern zmieni bramkarza. Daniel Peretz jest już praktycznie gotowy do wejścia.

70'

Mathys Tel strzelał niecelnie z kilkunastu metrów. Źle trafił w piłkę.

2
69'

Kamiński raz jeszcze. Znowu spróbował strzału z osiemnastu metrów, ale w bliskiej odległości krył go Kimmich i zablokował tę próbę Polaka.

2
68'

Płaskie podanie Kamińskiego w pole karne, ale nie było tam żadnego z partnerów. Słabiutko.

66'

Kolejny rzut rożny dla Bayernu. Spore zamieszanie w polu bramkowym po dośrodkowaniu Kimmicha, jednak gospodarze nie oddali strzału.

1
63'

Kamiński... ograny Upamecano przed polem karnym, jednak następnie zabrakło precyzji przy strzale z około 20 metrów.

2
62'

Oj, zdecydowanie nie. Źle uderzył Kimmich i posłał piłkę nad bramką.

1
1
1
61'

Tel faulowany kilka metrów przed polem karnym. Może ze stałego fragmentu?

60'

Cóż, zrobiło się trochę wakacyjne tempo tego spotkania.

1
58'

Akcja Bayernu, Mueller podawał technicznie do Zvonarka, ale ten nie opanował piłki w polu karnym i zabrakło strzału.

1
56'

Niesygnalizowany strzał oddał Bryan Zaragoza. Był spory tłok w polu karnym, ale zabrakło odpowiedniej siły i precyzji. Uderzenie w sam środek i pewnie broni Casteels.

1
53'

Faul taktyczny Majera. Nie zgadza się Mueller, bo jego zdaniem sędzia niepotrzebnie przerywał grę zamiast zastosować korzyść.

1
53'
1
1
51'

Na razie nic się nie zmieniło w porównaniu z pierwszą połową. Bayern gra w trybie ekonomicznym, spokojnie wymienia kolejne podania.

2
49'

Kamiński chciał wyprowadzić kontrę, ale nie przebiegł nawet kilku metrów. Stracił piłkę na rzecz Upamecano, który wyglądał w tej sytuacji niczym skała.

1
46'

czas Druga połowa
46'
ZMIANA
Cedric Zesiger #5
Moritz Jenz #25
1
46'

2
45'

Wimmer był już w polu karnym Bayernu, ale nie wyszedł mu drybling. Wycofanie piłki do Arnolda i tu zabrakło lepszego przyjęcia. Nie udało się oddać strzału.

43'

Kimmich z rzutu rożnego, ale i tym razem dobrze w defensywie zachowali się zawodnicy VfL.

1
42'

Bayern przez kilkadziesiąt sekund nie wychodził z pola karnego rywala. Brakowało jednak strzału. Przekombinowali gospodarze.

1
1
39'

Niestety niewiele się dzieje. Bayern wygląda na zespół zadowolony z dwubramkowego prowadzenia. Widzi, że przeciwnik nie jest w stanie mu zagrozić.

3
36'

Nieudane dośrodkowanie Zaragozy. Był w polu karnym Tel, zamykał jeszcze akcję na dalszym słupku Kimmich, ale nikt nie doszedł do piłki.

3
34'

Wolfsburg broni się bardzo głęboko, gdy Bayern jest w posiadaniu piłki. Z tego raczej nic dobrego dla tej drużyny nie wyniknie.

33'

Trochę spadło tempo. Bayern delikatnie wyhamował po tym nieuznanym trzecim golu.

1
2
30'

Goście próbują coś zrobić, ale niewiele wynika z ich ataków. Choć są to raczej podania w poprzek boiska, w dodatku na własnej połowie.

1
1
1
1
1
28'

Rzut rożny dla Bayernu, ale nie było to udane dośrodkowanie Kimmicha. Goretzka ledwo zdołał trącić piłkę głową, natomiast o oddaniu strzału nie było mowy.

2
1
1
3
1
25'

Cóż, na razie nie mamy w tym meczu zbyt wiele emocji. Bayern ma pełną kontrolę nad tym, co dzieje się na boisku.

4
1
1
1
1
22'

Pierwsza szansa VfL. Wimmer pokusił się o uderzenie z dystansu, ale Neuer nie miał żadnych problemów ze złapaniem piłki.

1
1
20'

Jednak spalony Muellera! Gol nie został uznany.

3
3
18'

Bawi się Bayern. Mueller uciekł defensywie gości, zachował stoicki spokój w polu karnym, poczekał, wystawił piłkę w okolice 11. metra do Bryana Zaragozy, a ten pewnym strzałem podwyższył prowadzenie.

VAR jeszcze sprawdza ewentualnego spalonego Muellera.

1
5
16'

Arnold zagrał krótko do prawej strony, ale następnie nie popisał się Baku. Fatalne dośrodkowanie.

16'

Kwadrans za nami. Goście mają rzut wolny jakieś 40 metrów od bramki. Pierwsza tego typu sytuacja w tym meczu.

13'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Leon Goretzka. Asystował mu Thomas Mueller.

2:0! Leon Goretzka! Co prawda dośrodkowanie Zaragozy było raczej średnie, ale goście nie potrafili oddalić zagrożenia. Mueller przytomnie odegrał piłkę do Goretzki, a ten oddał precyzyjny strzał prawą nogą i nie było czego zbierać. Wszystko zaczęło się od prostej straty gości na własnej połowie.

5
1
1
11'

Mocna wrzutka Daviesa w "szesnastkę", ale kolejny raz brakuje precyzji.

1
1
10'

Akcja gospodarzy. Zaragoza podał do Daviesa, jednak następnie zabrakło celnego dogrania w pole karne. Tel nie doczekał się na piłkę.

8'

Posiadanie piłki 70-30 na korzyść Bayernu. Spora przewaga.

2
5'

VfL Wolfsburg ma olbrzymie problemy z utrzymaniem się przy piłce, nie mówiąc o wydostaniu się z własnej połowy.

3
4'
GOOOOOOL!!!

Ależ początek w wykonaniu Bayernu. Gospodarze mieli zdecydowaną przewagę i bardzo szybko dali konkret. Davies ruszył odważnie środkiem, podał w pole karne do Zvonarka, a ten strzelił idealnie przy dalszym słupku. 1:0!