1
3
2
87'

4:2! Popis Kramaricia. Zabawił się z defensywą Bayernu w polu karnym, a wszystko zaczęło się od rozgrywania piłki przez gości. Neuer podał do Laimera, a ten zanotował stratę na szesnastym metrze.

8
6
1
3
5
86'

W swoim meczu VfB Stuttgart prowadzi 4:0, więc jeśli Bayern dziś przegra, to straci nawet wicemistrzostwo.

3
2
1
85'

Kramarić! Precyzyjny strzał z szesnastu metrów przy samym słupku i szał radości wśród kibiców Hoffenheim. Dziwny brak interwencji Neuera. Rozłożył ręce, jakby myślał, że piłka leci obok bramki.

7
7
1
1
3
83'

Akcja rezerwowych. Szarżował Zaragoza, ale w dziecinny sposób odebrał mu piłkę Bischof.

1
1
1
1
1
81'
Anton Stach #16
1
1
1
1
1
81'
1
1
1
1
1
77'

Davies przekombinował w polu karnym Hoffenheim. Szukał jakiegoś dziwnego odegrania piłki piętą zamiast po prostu strzelić lewą nogą.

1
1
1
2
1
76'

Kwadrans do końca. Zawodnicy Bayernu sprawiają wrażenie, jakby chcieli, żeby ten mecz (i cały sezon) już teraz się skończył.

1
1
1
1
1
73'

Upamecano wybił piłkę przed pole karne. Jurasek momentalnie oddał strzał, ale nie zaskoczył Neuera. To była zbyt lekka próba.

1
1
1
1
1
72'

Gospodarze nie zamierzają wyhamowywać. Kolejny rzut rożny.

1
1
1
1
1
71'

Bayern stanął. Hoffenheim ma sporą przewagę w ostatnich minutach.

1
1
1
1
2
68'

Gol! Strzelił Andrej Kramarić. Asystował mu Ihlas Bebou.

Gospodarze mieli przewagę w ostatnich minutach i przyniosło to efekty. Defensywa Bayernu zaspała po szybkim rozegraniu autu. Bebou wystawił piłkę do Kramaricia, a ten trafił do siatki z kilku metrów. Remis!

6
67'

Ładna akcja Hoffenheim. Beier opanował piłkę w polu karnym po podaniu z lewej strony, jednak następnie strzelił wyraźnie nad bramką.

1
1
1
1
1
65'

W końcu! Potężne uderzenie Kramaricia z dystansu, ale jeszcze lepiej w bramce spisał się Neuer! Co za interwencja.

1
1
2
1
1
64'

Kapitalne dośrodkowanie Juraska. Piłka przeleciała przez całe pole karne, bo nie trafił w nią na piątym metrze Bebou.

1
1
1
1
1
64'

Bramkarze po przerwie nie mają kompletnie nic do roboty.

1
1
1
1
1
61'
1
61'
Umut Tohumcu #40
1
1
1
1
1
60'

Bayern jest przy piłce, ale oglądamy podania głównie w poprzek boiska.

1
1
1
1
1
58'

Cały czas czekamy aż ten mecz się rozkręci. Jedni i drudzy nie potrafią nawiązać do początku spotkania, gdy działo się dużo szalonych rzeczy.

1
1
1
1
1
55'

Kimmich strzelał nad poprzeczką. Bardzo złe wykonanie tego rzutu wolnego.

1
1
1
2
1
54'

Rzut wolny dla Bayernu z około 25 metrów.

2
1
2
1
1
54'
4
2
1
2
2
51'

Proemel dostał kartkę, bo nie pozwolił, by Goretzka szybko wykonał rzut wolny.

1
1
1
1
1
51'
1
1
1
2
2
49'

Na razie niewiele się dzieje. Bayern długo utrzymuje się przy piłce.

1
1
1
1
1
46'

1
45+3'

Świetna kontra Hoffenheim. Beier przebiegł kilkadziesiąt metrów, w końcu podał do Kramaricia, ale ten strzelił za lekko i nie pokonał Neuera.

1
1
1
1
1
45'

Sędzia dolicza minimum 3 minuty.

2
2
2
2
2
42'

A teraz mógł paść gol kompletnie z niczego. Zvonarek odegrał piłkę do Muellera, ten złożył się do strzału z woleja, ale jego próba została zablokowana. Futbolówka przeleciała tuż obok słupka.

1
1
1
1
1
41'

Cóż, jest to słabszy fragment spotkania. Niewiele się dzieje na boisku.

1
1
1
1
1
38'

Bayern przed szansą na trzeciego gola. Mueller zagrywał płasko w pole karne z prawej strony i z kilku metrów Goretzka strzelił prosto w Baumanna. Był tam jednak spalony Muellera, więc gol i tak nie zostałby uznany.

1
1
1
1
1
36'

Teraz jakiegoś urazu doznał Konrad Laimer. Potrzebna kolejna interwencja sztabu medycznego.

1
1
1
1
1
36'

Julian Nagelsmann ma powody do zmartwień, bo Pavlović został powołany na mistrzostwa Europy.

1
1
1
3
1
35'
1
34'

A tymczasem jakieś problemy zdrowotne ma Pavlović. Już szykowana jest zmiana.

1
1
1
1
1
33'

Błąd Diera we własnym polu karnym. Wystawił piłkę idealnie do Bebou. Ten się nie zastanawiał, uderzył mocno prawą nogą, jednak ponownie bez zarzutu w bramce spisał się Neuer.

1
1
1
2
1
31'

W ostatnich minutach zdecydowanie lepsze wrażenie sprawiają gospodarze. Bayern troszeczkę wycofany.

1
1
1
1
1
30'

Beier przyjął piłkę na klatkę piersiową na szesnastym metrze, oddał dobry strzał przy słupku, ale Neuer nie dał się zaskoczyć.

1
1
1
1
1
29'

Kramarić z rzutu rożnego... i Bayern po raz kolejny wybija piłkę. Stałe fragmenty nie są dziś zbyt dobrze wykorzystywane przez jednych i drugich.

1
1
1
1
1
27'

Nieudane dośrodkowanie Kimmicha lewą nogą. Pomysł był dobry, zawiodło wykonanie. A może również brak ataku na piłkę ze strony kolegów i Baumann interweniował bez problemów.

1
1
1
1
1
25'

Troszeczkę się uspokoiło na boisku. Gospodarze wyraźnie się ogarnęli, mówiąc kolokwialnie. Bo pierwsze sześć minut zapowiadało demolkę.

1
1
1
1
1
24'

Kolejna szansa Hoffenheim. Wrzutka Kramaricia z rzutu wolnego, odegranie Bultera, ale zamykający wszystko na dalszym słupku Kaderabek wyraźnie przestrzelił.

1
1
1
1
1
22'

Wrzutka z prawej strony w kierunku Beiera, ale ten nie miał szans w powietrznym starciu z de Ligtem.

1
1
1
1
1
21'

Tu nie ma mowy o jakimś wyhamowaniu. Raz atakują jedni, raz drudzy. Postronni kibice raczej nie mają powodów do narzekania.

18'

Kontratak gospodarzy. Ależ tam było miejsca w środku boiska. Kramarić na koniec wszystko zwolnił i jego uderzenie zza pola karnego zostało zablokowane.

18'

Akcja Bayernu. Mueller podał do Laimera, ten poszukał uderzenia prawą nogą zza tzw. zasłony, ale przypilnował bliższego słupka Baumann. Nie dał się zaskoczyć.

17'

Był rzut rożny dla gospodarzy i w ostatniej chwili wybił piłkę Mathys Tel. Już składał się do strzału z woleja Bebou.

15'

Hoffenheim po raz drugi gościło w okolicach pola karnego Bayernu, natomiast nie popisał się Kaderabek. Jego dośrodkowanie okazało się bardzo niecelne.

12'

Krótkie rozegranie. Pavlović ruszył do linii końcowej, wrzucał na bliższy słupek do Muellera, ale ten chyba sam nie wiedział, czy chce strzelać nogą czy głową. I wyszedł z tego dość koślawy i niecelny strzał.

1
11'

Gdyby nie ten jeden błąd, można by mówić o perfekcyjnej grze Bayernu. Rzut rożny dla gości.

1
9'

Prosimy piłkarzy, żeby tylko nie zwalniali tempa. Pierwsze minuty są po prostu kosmiczne.

8'

Gol! Strzelił Maximilian Beier. Asystował mu Andrej Kramarić.

Bawimy się dalej! Koszmarna strata Bayernu we własnym polu karnym. Co prawda Kramarić zaplątał się w dryblingu na piątym metrze, ale szczęśliwie udało mu się jeszcze odegrać piłkę do Beiera i ten mocnym uderzeniem pod poprzeczkę pokonał Neuera.

4
2
10
7'

Jeśli jakiś kibic utknął w korku przed meczem i właśnie wchodzi na stadion, to musi być nieźle zdziwiony wynikiem.

1
1
1
1
1
6'

Gol! Strzelił Alphonso Davies. Asystował mu Mathys Tel.

To jest zabawa. Alphonso Davies miał hektary wolnej przestrzeni w polu karnym po podaniu Mathysa Tela i pewnym strzałem umieścił piłkę w siatce. Hoffenheim bezradne.

9
3
1
2
4'

Gol! Strzelił Mathys Tel. Asystował mu Thomas Mueller.

Bardzo szybko to się zaczyna! Mathys Tel wykorzystał przytomne odegranie Muellera i z bliska trafił do siatki. A zaczęło się od efektownej indywidualnej akcji i dośrodkowania Daviesa.

9
2
1
2
3'

Goście od pierwszych minut przejęli kontrolę nad meczem. W zasadzie nie oddają piłki rywalom.

1'

To była 40. sekunda, a Bayern już miał stuprocentową sytuację. Mathys Tel dostał genialne podanie od Muellera, był już w polu karnym, ale strzelił zbyt lekko i Baumann odbił piłkę.

1
1'