(0:0)
Zakończony
Paris Saint-Germain
komentarz

Piłkarze PSG potrzebowali godziny, aby w wyjazdowej potyczce z FC Nantes zdobyć gola. Ostatecznie mistrzowie Francji pokonali walczącego o utrzymanie rywala 2:0.

90+2'

Goście nie zamierzają oddawać piłki rywalom. W końcu mamy próbę uderzenia. Mbappe zablokował obrońca.

90'

Sędzia do 2. połowy doliczył 3 minuty.

89'

Moses Simon uderzył prawą nogą, ale zbyt słabo i Donnarumma pewnie złapał piłkę.

88'

Piłkarze PSG nie zamierzają dawać gospodarzom jakichkolwiek nadziei na odrobienie strat. Końcowe akordy potyczki.

86'

Mocno z ok. 25 metrów uderzył Ugarte, ale kilka pięter ponad poprzeczką.

83'

Emocje już opadły, wszystko jasne w tym meczu. Paryżanie potyczkę mają pod kontrolą.

80'

Po dograniu z prawej strony Pedro Chirivella z sześciu metrów trafił w słupek!

1
1
79'
wchodzi Wchodzi
Matthis Abline #39
schodzi Schodzi
78'

Gol! Strzelił Kylian Mbappe. Potężny strzał Mbappe, bramkarz rzucił się w dobrą stronę, ale był bez szans! 0:2!

1
1
1
78'
76'

Rzut karny dla PSG! Augusto sfaulował Mbappe!

1
1
1
75'

Już tylko kwadrans do końca. Gracze Nantes starają się coś zdziałać, ale bez większego przekonania.

73'
Mostafa Mohamed #31
73'

Mistrzowie Francji zamarzyli i rzucie karnym, sędzia jednak nie dostrzegł faulu na Hernandezie.

70'

Uderzał Mohamed, Donnarumma zachował czujność i zdołał odbić piłkę.

69'
Lucas Beraldo #35
68'

Fani gości już świętują. A piłkarze PSG na murawie rozgrywają piłkę na połowie Nantes.

65'

Goście wyszli na prowadzenie i uzyskali całkowitą kontrolę nad meczem.

62'
Benie Traore #77
Tino Kadewere #15
61'
60'

Gol! Strzelił Lucas Hernandez. Na strzał z dystansu zdecydował się Hernandez. Piłka po drodze odbiła się od pleców Sissoko i myląc bramkarza wpadła do siatki! 0:1!

1
1
1
59'

Mistrzowie Francji w ataku, ale wciąż bez większego przekonania. Za moment na boisko wejdzie Mbappe.

56'

Ramos doszedł do uderzenia głową. Piłka w bezpiecznej odległości minęła bramkę miejscowych.

55'

Pallois uderzył z woleja z ok. 25 metrów. Piłka omal nie spadła za plecy Donnarummie! Włoch końcami palców wybił piłkę ponad bramkę!

1
52'

Marquinhos główkował wykorzystując niepewną interwencją bramkarza na przedpoli. Piłka jednak poszybowała ponad poprzeczką. Po palcach Descampsa, czego sędzia nie zauważył.

51'

Niewiele dzieje się po przerwie pod bramkami. Z boiska wieje nudą.

48'

Po przerwie to gracze Nantes starają się atakować i przebywać dłużej z piłką na połowie PSG. Na razie bez efektów.