PSG kontroluje wydarzenia na boisku. Tu już nic złego nie powinno się zdarzyć przyjezdnym.

90'

Sędzia dolicza minimum 5 minut.

1
90'

Ulisses Garcia poszukał strzału z dalszej odległości, jednak po raz kolejny nie popełnił błędu bramkarz PSG.

1
89'

Amine Harit strzelał mocno z ostrego kąta i nogami broni Donnarumma.

1
88'

Marsylia rzuciła się do ataku, ale nie potrafi strzelić gola kontaktowego. Tymczasem na trybunach wybuchają petardy.

1
85'

Gol! Strzelił Goncalo Ramos. Asystował mu Marco Asensio.

Tymczasem goście przeprowadzili zabójczy kontratak! Po podaniu Asensio Goncalo Ramos nie spanikował w polu karnym i strzelił nie do obrony.

Paris Saint-Germain
1
1
85'

Przedziwna sytuacja. Tylko rzut rożny dla Marsylii.

1
1
84'

Ależ mamy kontrowersję. Gigot przewrócony w polu karnym przez Donnarummę. Nie trafił w piłkę bramkarz PSG, a trafił w głowę rywala.

1
84'

Aubameyang... fatalnie przyjmował piłkę w polu karnym. Dostał idealne podanie, ale nie potrafił opanować piłki i nici ze stuprocentowej sytuacji dla OM.

2
81'

Dziesięć minut do końca. Marsylia przeważa, ale brakuje konkretów pod bramką PSG.

1
79'

Aubameyang ponownie miał miejsce przed polem karnym, strzelił mocno, ale ponownie broni Donnarumma.

1
78'

Po błędzie Danilo szansę miał Moumbagna, strzelił lewą nogą z ostrego kąta, ale po raz kolejny zachował czujność Donnarumma.

1
76'

Aubameyang wypracował sobie sytuację w narożniku pola karnego, lecz bardzo się pomylił.

76'

Merlin popisał się interesującym centrostrzałem. Donnarumma musiał się sprężyć, ale odbił piłkę.

73'

Gospodarze reklamują zagranie ręką Asensio w polu karnym, ale sędzia pokazuje, że nic takiego nie miało miejsca.

1
70'

Słabszy fragment spotkania. Niewiele dzieje się na boisku.

1
68'

Balerdi ma problem. Łapią go skurcze.

1
67'

Rzut rożny dla OM. Zagrany na krótko, ale wybronili się paryżanie.

1
65'

Mbappe nie został na ławce rezerwowych, tylko udał się prosto do szatni. Dembele również.

2
65'
65'
65'
61'
wchodzi Wchodzi
Pape Gueye #22
schodzi Schodzi
1
2
61'
58'

Remis w Marsylii... ale krótko trwała radość gospodarzy. Strzelał Amine Harit, obronił Donnarumma, ale piłka została odbita pod nogi Veretout. Ten trafił idealnie, lecz arbiter dopatrzył się spalonego. Chodziło o to, że będący na pozycji spalonej Luis Henrique utrudniał interwencję bramkarzowi PSG.

1
57'

Marsylia nie potrafi ominąć pressingu rywala i przekroczyć linii środkowej.

1
55'

Ciekawy obrazek od początku drugiej połowy. Mimo gry w osłabieniu to paryżanie częściej są w posiadaniu piłki. To goście dominują.

1
53'

Gol! Strzelił Vitinha. Asystował mu Ousmane Dembele.

To nic, że PSG gra w dziesiątkę. Oni mają mnóstwo jakości i właśnie to pokazali! Przechwyt w środku pola, Vitinha do Dembele, ten odegrał i Vitinha pewnym strzałem trafił do siatki.

2
51'
Samuel Gigot #4
1
50'

I już szykowana jest zmiana w ekipie OM.

1
50'

Mbemba doznał jakiegoś urazu. Gospodarze otoczyli go w kółeczku.

1
49'

Dwie szanse dla PSG! Ładna akcja gości, najpierw samolubnie zachował się Hakimi, który nie podał, tylko strzelał z ostrego kąta i został zablokowany. Po chwili próbował jeszcze Dembele, ale nie trafił w bramkę.