(0:1)
Zakończony
SSC Napoli
komentarz

W Salerno w potyczce Salernitany z Napoli padły dwa gole, dla gości. W 13. minucie trafił Giacomo Raspadori, a w 81. Eljif Elmas. Piotr Zieliński rozegrał 85 minut, z kolei Mateusz Łęgowski w zespole z Salerno 69 minut.

90+3'

Salernitana jeszcze coś stara się zdziałać, ale gospodarze wciąż mają problemy z kreowaniem okazji.

90+1'

Kontra gości zakończona niecelnym strzałem. Dodatkowo wcześniej był spalony.

90'

Sędzia doliczył 5 minut.

88'
85'

Gospodarze już spasowali. Napoli ma końcówkę pod kontrolą.

82'

Gol! Strzelił Eljif Elmas. Po emocjach! Elmas otrzymał piłkę przed polem karnym i uderzył precyzyjnie przy słupku! 0:2!

SSC Napoli
81'
wchodzi Wchodzi
schodzi Schodzi
Pasquale Mazzocchi #30
80'

Napoli niewiele potrafi zdziałać w ofensywie. Niewiele dzieje się pod bramkami.

75'

Już tylko kwadrans do końca. Jednobramkowa przewagi Napoli na pewno nie daje mistrzom Włoch spokoju. Tutaj jednak akcja, dość bezzębnej jak na razie, Salernitany wystarczy, aby urwać gościom punkt.

72'

Błąd Napoli, gospodarze wyprowadzili kontrę, ale miejscowym zabrakło zdecydowania.

1
69'
Trivante Stewart #19
C.Ikwuemesi #22
69'
Emil Bohinen #8
1
68'
66'

Gracze Napoli prowadzą tylko jedną bramką. Mistrzowie Włoch nie mogą sobie pozwolić na moment dekoncentracji.

63'

Próba gospodarzy została przerwana, sędzia dostrzegł spalonego.

61'

Pięknie z woleja uderzył Zieliński. Strzał z ok. 17 metrów odbił Ochoa!

1
1
61'

Napoli w ataku, Salernitana bezradna z przodu. Z tyłu gospodarze mają sporo szczęścia.

58'

Powinno być 0:2! Raspadori do Politano, strzał gracza Napoli zablokował obrońca gospodarzy.

56'

Akcja gości przerwana. Sędzia główny dostrzegł spalonego. Liniowy? Chorągiewki nie podniósł.

55'

Minuty płyną. Salernitana wciąż niewiele potrafi zdziałać w ofensywie.

52'

Napoli nie zamierza oddawać inicjatywy gospodarzom. Goście bliżej kolejnego trafienia.

49'

Napoli szuka drugiej bramki. Z dystansu mocno uderzył Politano. Piłka trafiła w słupek!