(0:1)
Zakończony
SSC Napoli
komentarz

Piłkarze Napoli wywalczyli cenne trzy punkty pokonując w Bergamo Atalantę 2:1. Po chorobie do zdrowia wrócił Piotr Zieliński, który na boisku przebywał przez 78 minut.

90+3'

Napoli skutecznie rozbija ataki gospodarzy. Do końca coraz mniej czasu.

1
90'

Sędzia doliczył 5 minut.

1
90'

Napoli coraz bliżej cennych trzech punktów. Atalanta bez koncepcji na skuteczny atak.

1
87'

Nerwowo broni się Napoli. Atalanta szuka remisu.

84'

Czas dla gospodarzy zaczyna płynąć coraz szybciej. Napoli dobrze się broni.

83'
79'

Gol! Strzelił Eljif Elmas. Atalanta grała, a Napoli strzeliło gola. Po błędzie obrony Victor Osimhen, a Elmas uderzył przy słupku do niemal pustej bramki! 1:2!

SSC Napoli
4
3
2
2
2
78'
wchodzi Wchodzi
schodzi Schodzi
Natan #3
73'

Atak Napoli, jednak zabrakło dokładności. Spalony i sędzia przerwał grę.

71'

Zamieszanie pod bramką Napoli. Strzał Teuna Koopmeinersa został zablokowany.

68'

Pasalić w sytuacji sam na sam do bramki. Gola jednak nie ma. Sędzia wcześniej dopatrzył się spalonego.

67'

Piłkarze Napoli przejęli inicjatywę. Atalanta trochę zwolniła. Czyżby remis satysfakcjonował obie drużyny?

65'
1
64'

W zamieszaniu uderzał Pasalić. Większego zagrożenia jednak nie stworzył.

1
77'
Leo Ostigard #55
63'
60'
56'

Atalanta wyrównała i chce więcej. Gospodarze szukają trafienia na 2:1!

1
53'

Gol! Strzelił Ademola Lookman. W Bergamo mamy remis! Dośrodkowanie do Lookmana, a ten głową wpakował piłkę do siatki Napoli! 1:1!

2
1
50'

Atalanta stara się atakować. Gospodarze szukają wyrównania.

47'

Dobrze między słupkami zachował się Gollini, który odbił strzał jednego z graczy Atalanty.

1
czas Druga połowa
76'
Giovanni Bonfanti #43
Mitchel Bakker #20
komentarz

W Bergamo małe piłkarskie szachy. Jednak gracze Napoli potrafili złamać rywala i zadać cios.

1
2
45+3'

Powinno być 0:2! Potężne zamieszanie pod bramką Atalanty. Gola mogli zdobyć najpierw Zieliński, a po chwili Di Lorenzo. Niewiele brakowało.

2
1
45+1'

Groźnie pod bramką Napoli zabrakło soczystego uderzenia.

2
45'

Sędzia doliczył 4 minuty.

1
44'

Gol! Strzelił Chwicza Kwaracchelia. Asystował mu Giovanni Di Lorenzo. A jednak przed przerwą trafiło Napoli! Di Lorenzo dośrodkował, Kwaracchelia urwał się obrońcom i głową wpakował piłkę do bramki! 0:1!

43'

Dogrywamy połowę, ale należy się spodziewać kilku doliczonych minut.

1
41'

Atalanta starała się zagrozić gościom, jednak po raz kolejny zabrakło uderzenia.

1
39'
37'

Olivera przewrócił się. To wygląda na poważny uraz kolana.

1
35'

A jednak wciąż bez goli! Po analizach okazało się, że autor gola był na niewielkim spalonym.

1
34'

Napoli zadało cios! Raspadori zagrał na przedpole, a Rrahmani głową wpakował piłkę do bramki gospodarzy! 0:1!

1
33'
Hans Hateboer #33
1
30'

Nogę skręcił Davide Zappacosta. Uraz wygląda na poważny.

1
29'

Groźne dogranie w pole karne Atalanty. Zabrakło zrozumienia. Do uderzenia składał się Natan, ale uprzedził go partner.

1
27'
1
27'

Wciąż sporo walki, konkretów pod bramkami niewiele. Oby w kolejnych minutach wszystko lepiej wyglądało.

1
24'

Zieliński dogrywał ze stałego fragmentu. Jednak gościom zabrakło zdecydowania pod bramką Atalanty.

1
23'

Do dogrania doszedł Pasalić. Bramkarz Napoli był czujny i pewnie interweniował. Coś w końcu podziało się pod jedną z bramek.

1
21'
Natan #3
SSC Napoli
1
20'

Ożywili się gracze Atalanty. Gospodarze częściej przebywają pod polem karnym Napoli. Czekamy na konkrety.

1
17'

Wciąż więcej grania na połowie gospodarzy. Wciąż jednak bez okazji bramkowych.

1
14'

Zagranie do Lookmana, ten jednak znalazł się na wyraźnym spalonym.

1
13'

Niewiele dzieje się pod bramkami. Małe piłkarskie szachy w Bergamo. Liczyliśmy na większe emocje.

1
10'

Napoli przy piłce, ale goście nie kwapią się do zdecydowanego natarcia. Atalanta przyczajona.

1
7'

Piotr Zieliński dogrywał z rzutu rożnego, ale zagrożenia pod bramką gospodarzy nie wykreował.

1
6'

Napoli przeważa. Zawodnicy Atalanty w pierwszych minutach sporo uwagi poświęcają defensywie.

1
3'

Pierwsza próba Atalanty, z dograniem w pole karne poradzili sobie zawodnicy Napoli. Dość spokojne pierwsze minuty gry.