(0:1)
Zakończony
Juventus FC
komentarz

Przez długie minuty w meczu Monzy z Juventusem z boiska wiało nudą. Sporo działo się w doliczonym czasie, w którym padły dwa gole. Ostatecznie goście wygrali 2:1.

90+6'

Jeszcze strzał rozpaczy oddał Carboni! Tuż obok słupka!

1
1
1
1
1
90+4'

Gol! Strzelił Federico Gatti. Asystował mu Adrien Rabiot. Rabiot dogrywał z linii końcowej. Gatti najpierw skiksował, ale po chwili uderzył raz jeszcze. Do siatki! 1:2! Cóż za końcówka!

3
3
1
1
2
90+2'

Gol! Strzelił Valentin Carboni. A jednak niespodziewane wyrównanie Monzy! Dogranie Carboniego, z którego wyszedł strzał. Szczęsny nie zachował czujności i przepuścił PIERWSZY celny strzał. 1:1!

Valentin Carboni #21
AC Monza
1
1
2
1
90'

Jeszcze 5 minut do końca gry.

90'

Przerwa w grze. Jeden z graczy Juventusu potrzebuje pomocy medycznej.

88'

W końcu Szczęsny interweniować musiał na przedpolu. Efektownie i przede wszystkim skutecznie.

1
1
1
1
1
86'
2
86'

Gracze Juventusu ruszyli z kontrą. Wszystko wyglądało dość chaotycznie i zakończyło się w okolicach linii środkowej.

83'

Monza w ataku. Jednak gospodarze dość nerwowo zachowują się w polu karnym Juventusu.

1
81'
1
1
1
3
2
78'

Dogranie w pole karne Juventusu. Piłka poszybowała obok słupka. Goście nie zamierzają atakować.

1
75'

W zamieszaniu uderzał Pessina. Piłka minęła bramkę strzeżoną przez Szczęsnego. Mogło być groźnie.

1
76'
75'
73'

Monza w ataku pozycyjnym. Gospodarze cały czas bezradni w ofensywie.

70'
Hans Nicolussi #41
67'

Nuda, nuda, nuda. Juventus prowadzi jedną bramką, nie szarżuje. Minuty płyną.

1
66'
Andrea Carboni #44
66'
G. Kyriakopoulos #77
63'

Kolejne minuty upłynęło. Wciąż Monza bezradna w ofensywie. Wydaje się, że Juventus zdobywając drugą bramkę zamknie marzenia gospodarzy o punkcie.

60'

Dogranie w pole karne do Vlahovicia. Serb jednak nie był w stanie dojść do piłki i ta wyszła poza boisko.

57'

Po przerwie gracze Monzy starają się częściej atakować. Wciąż Wojciech Szczęsny nie musi interweniować.

1
1
1
1
1
54'

W końcu mamy próbę gospodarzy. Strzał zewnętrzną częścią stopy w wykonaniu Colombo był niecelny.

53'

Atak Monzy. Jednak gospodarze w dalszym ciągu nie są w stanie stworzyć zagrożenia pod bramką gości.

51'

Leniwy piątkowy wieczór ma jak na razie Wojciech Szczęsny. Reprezentant Polski nie musiał w meczu jeszcze interweniować.

49'

Gracze Monzy wciąż nie potrafią zagrozić gościom. Juventus aktywniejszy w ofensywie.