Carlos Alcaraz #26
schodzi Schodzi
Andrea Cambiaso #27
90+4'

Lepszej okazji gospodarze nie będą mieli. Karol Linetty wrzucił na głowę Valentino Lazaro, a ten przeniósł piłkę nad bramką.

90+2'

Słabe dośrodkowanie Karola Linettego. Polski piłkarz ma nietęgą minę.

90'

Arbiter doliczył siedem minut.

89'

Wojciech Szczęsny wraca między słupki. Lekarze zatrzymali krwawienie z jego nosa.

88'

Polscy kibice wstrzymali oddech. Mattia Perin ruszył na rozgrzewkę, gdyby trzeba było zastąpić Wojciecha Szczęsnego.

86'

Wojciech Szczęsny mocno ucierpiał. Bramkarz został uderzony w twarz i jest opatrywany przez klubowych lekarzy.

85'
83'

Anemiczna gra Juventusu. Zespół Wojciecha Szczęsnego obniżył loty po przerwie.

81'

Duvan Zapata wpadł w pole karne. Wojciech Szczęsny przytomnie interweniował.

80'

Oblężenie pola karnego Torino FC. Danilo strzelił na wiwat.

78'
78'
78'
Mergim Vojvoda #27
77'
David Okereke #21
77'
75'

Kenan Yildiz był naprawdę blisko. Vanja Milinković-Savić zażegnał niebezpieczeństwo.

73'

Mergim Vojvoda uderzył z woleja. Piłka trafiła do koszyczka Wojciecha Szczęsnego.

1
71'

Mergim Vojvoda nieźle dośrodkował. Karol Linetty dopuścił się faulu w ataku na Adrienie Rabiocie.

69'
Juventus FC
68'

Typowy mecz walki w derbach. Zanosi się na bezbramkowy remis w Turynie.

66'

Weston McKennie napędził kontratak Juventusu. Niedokładne zagranie do Adriena Rabiota.

64'
Kenan Yildiz #15
64'
Samuel Iling-Junior #17
62'

Szybka odpowiedź Juventusu. Dusan Vlahović nie zaskoczył Vanji Milinkovicia-Savicia.

61'

Raoul Bellanova dośrodkował, a Antonio Sanabria strzelał głową. Fantastyczna parada Wojciecha Szczęsnego.

59'

Wrzutka Karola Linettego. Polski pomocnik powinien był nastawić celownik.

57'

Powtórka z rozrywki. Zablokowane uderzenie Federico Chiesy.

55'

Torino FC neutralizuje próby Juventusu. Dobry początek drugiej połowy w wykonaniu gospodarzy.

53'

Nikola Vlasić dwukrotnie oddawał strzał. Ofensywny pomocnik zatrzymany przez Gleisona Bremera.

51'

Raoul Bellanova znowu źle złożył się do strzału. Nie zagroził bramce Wojciecha Szczęsnego.

49'

Federico Gatti sprezentował piłkę rywalom. Niewymuszony błąd defensora Juventusu.

47'

Piłka w siatce po strzale Duvana Vlahovicia. Radość kibiców była przedwczesna, bo Filip Kostić był faulowany.

czas Druga połowa
Jakim wynikiem zakończy się mecz?
Wygra Torino FC
Będzie remis
Wygra Juventus FC
45+4'
Torino FC
45+2'
Samuele Ricci #28
Torino FC
45'

Trzy minuty doliczył Fabio Maresca.

44'
43'

Znowu Nikola Vlasić. Strzał głową i piłka przeleciała obok lewego słupka.

42'

Raoul Bellanova stanął przed szansą. Zawodnik Torino FC nieczysto trafił w piłkę.

41'

Akcja gospodarzy zakończyła się słabym dośrodkowaniem w wykonaniu Nikoli Vlasicia.

39'

Ivan Jurić jest wyraźnie niezadowolony. Arbiter musiał uspokajać trenera Torino FC.

37'

Gospodarze próbują wybić z rytmu rywali. Nie spieszyli się ze wznowieniem gry.

35'

Z minuty na minutę rośnie przewaga Juventusu. Ekipa Karola Linettego w tarapatach.

33'

Filip Kostić płasko dośrodkował w kierunku Dusana Vlahovicia. Serb został uprzedzony przez rywali.

31'

Dusan Vlahović znowu się nie popisał. Z kilku metrów trafił prosto w bramkarza Torino.

29'

Nie ma zawrotnego tempa. Juventus zachowuje ostrożność w derbach.

27'

Vanja Milinković-Savić dużo ryzykował. Ostatecznie wybił piłkę za linię boczną.

25'

Wojciech Szczęsny wypiąstkował piłkę po wrzutce z narożnika. Dodatkowo Polak był faulowany.

24'

Adrien Rabiot ugasił pożar. Francuz nie dał dojść do głosu Duvanowi Zapacie.

22'

Sędzia zapomniał zabrać ze sobą żółtych kartek. Manuelowi Locatelli ostro potraktował Antonio Sanabrię.

19'

Przerwa na nawodnienie. Federico Gatti i Duvan Zapata mają sobie coś do wyjaśnienia.

17'

Wojciech Szczęsny rozdziela podania na własnej połowie. Gospodarze są nastawieni na kontrataki.

15'

Gol otwierający wynik wisi w powietrzu. Były bramkarz Lechii Gdańsk Vanja Milinković-Savić ma sporo roboty.

13'

Kolejna obiecująca akcja gości. Manuel Locatelli minimalnie nad poprzeczką.

12'

Juventus cierpliwie wymienia podania. Ekipa Massimiliano Allegrego ma zamiar narzucić swój styl.

10'

Karol Linetty odnalazł się na lewej stronie. Wojciech Szczęsny pewnie interweniował po dośrodkowaniu rodaka.

9'

Juventus wysłał pierwszy sygnał ostrzegawczy. W tym sezonie Dusan Vlahović jest najskuteczniejszym graczem "Starej Damy".

7'

Jak to nie wpadło?! Po zagraniu Federico Chiesy, Dusan Vlahović z niewielkiej odległości trafił w słupek.

6'

Samuele Ricci strzelił obok prawego słupka. Wcześniej piłka wyszła za linię końcową.

1
5'

Torino FC w poszukiwaniu okazji bramkowej. Akcja toczy się pod polem karnym Wojciecha Szczęsnego.

3'

Federico Chiesa szukał w polu karnym Danilo. Defensor nie zdołał oddać strzału.

2'

Na starcie Juventus próbował utrzymać się przy piłce. Danilo popełnił jednak błąd po podaniu od Wojciecha Szczęsnego.

czas Start meczu
17:56

W Turynie głównym rozjemcą będzie Fabio Maresca.

17:53

Wojciech Szczęsny powalczy o kolejne czyste konto:

17:50

Od pierwszej minuty zagra Karol Linetty:

17:45

Na Stadio Olimpico di Torino emocji nie powinno zabraknąć, choć Juventus przystąpi do rywalizacji jako niekwestionowany faworyt. O godz. 18:00 zaczynamy derbowe granie.