Arbiter dorzucił cztery minuty.

88'

Strzał rozpaczy Pasquale Mazzocchiego. Bramkarz odprowadził piłkę wzrokiem.

86'

Nie jest to dobry występ Victora Osimhena. Nigeryjczyk nie potrafi się odnaleźć na połowie Bologni.

84'

Joshua Zirkzee nabawił się groźnie wyglądającej kontuzji. Wyjaśniło się, dlaczego filar Bologni nie był w stanie kontynuować gry.

82'
wchodzi Wchodzi
Oussama El Azzouzi #17
schodzi Schodzi
81'
Pasquale Mazzocchi #30
81'
Hamed Junior Traore #8
80'

Lokalni kibice mają prawo być rozczarowani. Piłkarze Napoli od kilku tygodni nie spełniają ich oczekiwań.

78'

Bologna FC kontroluje przebieg gry. Goście spokojnie wymieniają podania.

75'

Kwadrans do końca. Nie zanosi się, by Napoli mogło odwrócić wynik.

73'
Giovanni Fabbian #80
1
1
73'
Santiago Castro #18
1
71'
Jhon Lucumi #26
Bologna FC
1
1
69'

Victor Osimhen zaliczył kosztowną wpadkę. W sytuacji sam na sam przegrał pojedynek z bramkarzem.

1
1
67'

Cyril Ngonge chciał wziąć sprawy w swoje ręce. Ten strzał nie mógł zaskoczyć bramkarza.

1
66'

Mogło być 3:0! Najpierw Alex Meret obronił groźną próbę Joshuy Zirkzee, a następnie fatalnie spudłował Riccardo Orsolini.

1
65'

Chwicza Kwaracchelia spróbował swoich sił. Rykoszet i pewny chwyt bramkarza przyjezdnych.

1
63'

Przed pierwszym gwizdkiem trudno było wskazać faworyta. Bologna w starciu z silnym rywalem jednak potwierdza swoją klasę.

1
1
61'

Alexis Saelemaekers oddał strzał z dystansu. Alex Meret na posterunku.

1
61'
Cyril Ngonge #26
1
60'

Victor Osimhen złożył się do uderzenia przewrotką. Niefortunnie kopnął jednego z przeciwników.

1
59'

Tym razem Chwicza Kwaracchelia przeszarżował. Gruzin zanotował stratę w pobliżu bramki.

1
56'

Chwicza Kwaracchelia wywołał zamieszanie. Mało brakowało, a padłby gol samobójczy.

1
56'
Jens Odgaard #21
1
56'
Dan Ndoye #11
1
55'

Szykują się pierwsze zmiany. Thiago Motta chce dać nowy impuls gościom.

53'

Napoli ostrzeliwało bramkę. Golkiper zatrzymał zarówno Matteo Politano, jak i Giovanniego Di Lorenzo.

51'

Zambo Anguissa był mocno odchylony. Uderzył niecelnie.

49'

Chwicza Kwaracchelia wrzucał do Victora Osimhena. Riccardo Calafiori był lepiej ustawiony.

47'

Bez zmian w składzie SSC Napoli. Trener liczy na przebudzenie podstawowych zawodników.

47'
czas Druga połowa
45'

Minuta doliczonego czasu.

43'

Wrzutka Kacpra Urbańskiego. Żaden z zawodników przyjezdnych nie przeciął toru lotu piłki.

1
2
1
41'

Stanislav Lobotka postanowił uderzyć z dystansu. Trafił w kamerę, ustawioną za bramką.

39'

Neapolitańczycy są wyraźnie sfrustrowani. Na boisku nie przedstawiają żadnych argumentów.

3
37'

Awantura w Neapolu. Joshua Zirkzee starł się z Juanem Jesusem.

2
2
35'

Defensywa Napoli jest dziurawa jak szwajcarski ser. Miejscowi mają sporo do poprawy.

33'

Kacper Urbański przekazał piłkę koledze. Strzał Joshuy Zirkzee został zablokowany.

1
33'
31'

Twarda gra w stolicy Kampanii. Sędzia nie dopatrzył się faulu na Matteo Politano tuż przed polem karnym.

29'

Bologna FC rozdaje karty w Neapolu. Goście nie pozwalają na dużo rywalom.

27'

Teraz było groźnie. Kacper Urbański nie upilnował Mathiasa Olivery, który nie trafił w światło bramki.

1
25'

Na brak emocji nie możemy narzekać. Kibice ze Stadio Diego Armando Maradona mają większe oczekiwania wobec swojej drużyny.

23'

VAR sprawdzał, czy bramkarz Bologni przypadkiem nie opuścił linii przed strzałem. Federico Ravaglia nie popełnił błędu.

21'
NIESTRZELONY KARNY

Napoli nie potrafiło wykorzystać rzutu karnego! Federico Ravaglia obronił uderzenie Matteo Politano w lewy dolny róg.

1
2
1
1
21'

Remo Freuler się nie popisał. Napoli z szansą na pierwszy celny strzał.

20'

Rzut karny dla SSC Napoli! Victor Osimhen był nieprzepisowo powstrzymywany.

1
1
18'

Przyjezdni narzucili swój styl gry. Napoli jak dotąd jest bezradne.

16'

Na ten moment Bologna wyprzedza Juventus w tabeli. Rewelacja sezonu zajmuje trzecie miejsce.

14'

Goście wyprowadzili dwa szybkie ciosy. Niemniej jednak wynik odzwierciedla przebieg wydarzeń boiskowych.

12'

Gol! Strzelił Stefan Posch. Asystował mu Riccardo Calafiori.

Defensywa Napoli jest zupełnie zdezorientowana. Po rzucie rożnym, Riccardo Calafiori zgrał piłkę głową do Stefana Poscha, który po chwili umieścił ją w siatce. Alex Meret nawet nie ruszył się z miejsca.

Bologna FC
Asysta:
Riccardo Calafiori #33
1
3
11'

Sędzia uznał, że Joshua Zirkzee nie był na spalonym. Gol dla Bologni został uznany!

9'

Gol! Strzelił Dan Ndoye. Asystował mu Jens Odgaard.

Goście udokumentowali swoją przewagę. Jens Odgaard wrzucił piłkę z prawej strony boiska, natomiast Dan Ndoye wpadł z piłką do siatki. Neapolitańczycy mają jednak pretensje do sędziego.

Bologna FC
Asysta:
1
3
7'

Lokalni kibice czekają na pierwszą okazję Napoli. Gospodarze nie spieszą się.

5'

Riccardo Calafiori podłączył się do akcji ofensywnej. Niecelny strzał środkowego obrońcy.

4'

Bramkarz Bologni dużo ryzykował. Federico Ravaglia wybiegł przed pole karne, ale ugasił pożar.

2'

Kacper Urbański próbował opanować piłkę w polu karnym. Alex Meret był szybszy od Polaka.