1
1
3
90+1'

Teraz mogło być już bardzo niewesoło. Słowacy znów mieli rzut wolny, w polu karnym wytworzyło się małe zamieszanie, ale po strąceniu Stetiny na posterunku Filip Bednarek.

5
6
2
3
6
90'

Doliczone 4 minuty.

10
5
1
87'
2
87'

Gol! Strzelił L. Stetina.

No i się porobiło... Po rzucie wolnym piłkę pechowo we własnym polu karnym odbił Ishak, dopadł do niej Stetina i potężną bombą nie dał szans Bednarkowi. Szkoda, bo wynik 2:1 kompletnie nie oddaje przebiegu meczu.

L. Stetina #2
8
10
6
12
34
85'

Minimalnie za mocne prostopadłe podanie Szymczaka do Ishaka. Szwed nie doszedł do piłki, a mógł mieć nawet sytuację sam na sam z Takacem.

1
4
6
1
1
82'

Nieśmiałe próby Słowaków w ofensywie, ale nie potrafią wrzucić tak wysokiego biegu jak Lech.

5
9
1
3
3
80'

Na trybunach Enea Stadionu pojawiło się 29 122 widzów.

26
6
78'
M. Bukata #28
F. Bainovic #25
6
2
1
77'
1
76'

Ależ bombę odpalił teraz Antonio Milić. Piłka leciała w okienko i Takac wybił ją na rzut rożny!

4
4
7
1
2
74'

Erik Daniel był zupełnie niekryty przed polem karnym Lecha i gdyby przymierzył lepiej, Filip Bednarek mógłby mieć niemałe kłopoty. Zawodnik Spartaka posłał jednak piłkę w trybuny.

3
3
4
2
2
70'

Kostrna wpadł w pole karne "Kolejorza" i próbował dośrodkować z prawej strony. Skutecznie blokował go Kristoffer Velde.

11
5
1
68'
M. Ristovski #19
M. Djuricin #7
2
1
1
68'
1
67'
18
66'

Płasko sprzed pola karnego strzelił Mikael Ishak, Takac odbił piłkę przed siebie, a próbujący dobijać Elias Andersson nie cofnął nogi i doprowadził do bolesnego zdarzenia.

4
2
4
2
65'

Lech dalej naciska, a Słowacy przeżywają katusze w defensywie!

22
11
1
2
63'

Gol! Strzelił K. Velde. Asystował mu F. Marchwinski.

Kapitalna dwójkowa akcja i 2:0! Velde wymienił podania z Marchwińskim, po ostatnim z nich wyszedł na czystą pozycję i wykonał egzekucję strzałem z ostrego kąta.

6
62'

Lech znów próbuje podkręcić tempo. Spartak szuka szansy na szybką kontrę.

19
13
3
1
2
59'

Z rzutu wolnego nieco za krótko dośrodkował Joel Pereira. W efekcie Mikael Ishak główkował z trudnej pozycji i piłka minęła bramkę w sporej odległości.

6
4
3
3
2
55'

Obraz gry jest dokładnie taki sam jak w pierwszej połowie - z tą tylko różnicą, że Spartak od czasu do czas stara się odpowiadać na akcje Lecha. Bednarek nadal jednak bezrobotny.

18
6
3
3
3
52'

Zablokowany strzał Djuricina z narożnika pola karnego, a poprawka Daniela była już nieczysta i bardzo niecelna.

4
3
4
3
1
51'

Przerwa w grze. Na murawie leży jeden z zawodników Spartaka.

5
5
5
3
2
50'

Aplauz na trybunach, bo gospodarze się nie zatrzymują i szukają kolejnych bramek.

21
9
2
3
3
Czy Lech uniknie w tym meczu straty gola?
2
2
1
1
2
46'

Gol! Strzelił F. Marchwinski. Asystował mu J. Pereira.

No i są konkrety! Z prawego skrzydła dośrodkował Pereira, a Marchwiński wbiegł między rywali i strzałem z kilku metrów nie dał szans Takacowi.