Duże emocje w samej końcówce spotkania Reprezentanci Niemiec są zamknięci pod własnym polem karnym.

90'

Anthony Taylor doliczył trzy minuty.

89'

Gol! Strzelił Antoine Griezmann.

W takich sytuacjach kapitan reprezentacji się nie myli. Antoine Griezmann strzelił w prawy dolny róg i piłka była poza zasięgiem golkipera.

88'

Rzut karny dla Francji! Antoine Griezmann przy piłce.

2
2
1
87'

Gol! Strzelił Leroy Sane. Asystował mu Kai Havertz.

Niemcy wyprowadzają drugi cios w Dortmundzie. Kai Havertz wypuścił na wolne pole Leroya Sane, skrzydłowy wbiegł w pole karne i pewnym strzałem pokonał bramkarza w pojedynku sam na sam.

85'

Reprezentanci Francji wyglądają na nieco sfrustrowanych. Przyjezdni podostrzyli grę w ostatnich minutach.

1
1
1
83'

Marc-Andre ter Stegen jest dzisiaj bezbłędny. Skuteczna parada po strzale Julesa Kounde.

82'

Ależ było groźnie! Kapitalna interwencja Marca-Andre ter Stegena po uderzeniu Antoine'a Griezmanna.

80'

10 minut do końca regulaminowego czasu. Dider Deschamps próbuje dać nowy impuls swojej drużynie.

1
2
78'

Francja. Schodzi: Adrien Rabiot. Wchodzi: Youssouf Fofana.

wchodzi Wchodzi
Youssouf Fofana #18
schodzi Schodzi
1
78'

Zawodnicy "Die Mannschaft" grają bardzo pragmatycznie. Można odnieść wrażenie, że Francuzi są bezradni.

75'

Ousmane Dembele zabawił się z niemieckimi obrońcami. Dośrodkowanie nowej gwiazdy Paris Saint-Germain było niedokładne.

73'

Pojawia się iskierka nadziei wśród kibiców reprezentacji Niemiec. Zmiany w składzie autorstwa Rudiego Voellera przyniosły skutek.

71'

Wymowny obrazek. "Trójkolorowi" przegrywają, a Kylian Mbappe ogląda poczynania kolegów z pozycji rezerwowego.

69'

Wydaje się, że gospodarze chcą utrzymać jednobramkową przewagę. Niemcy robią wszystko, by utrudnić sprawę rywalom.

67'

Składna akcja reprezentacji Niemiec. Uderzenie Floriana Wirtza zostało zablokowane.

64'

Niemcy. Schodzi: Thomas Mueller. Wchodzi: Kai Havertz.

64'

Francja. Schodzi: Benjamin Pavard. Wchodzi: Jules Kounde.

64'

Niemcy. Schodzi: Serge Gnabry. Wchodzi: Julian Brandt.

61'

Rudi Voeller szykuje zmiany w składzie. Do wejścia na boisko przygotowują się Kai Havertz i Julian Brandt.

1
59'

Kolejna szansa wicemistrzów świata. Antoine Griezmann strzelił głową obok lewego słupka.

57'

Gorąco pod bramką Niemców! Bramkarz odbił piłkę przed siebie po strzale Tchouameniego z dystansu. Kolo Muani nie zdołał jej opanować.

1
56'

Żółtą kartkę otrzymał Antonio Ruediger.

54'

Aktualnie żadna z drużyn nie forsuje tempa. Trwa walka o piłkę w środkowej strefie boiska.

1
1
52'

Silne zagranie Benjamina Henrichsa wzdłuż bramki. Nikt nie przeciął toru lotu piłki.

50'

"Trójkolorowi" nieco lepiej rozpoczęli drugą połowę. Ekipa Didiera Deschampsa musi gonić wynik.

48'

Niezła próba Aureliena Tchouameniego. Zawodnik przyjezdnych mocno uderzył i wywalczył stały fragment gry.

1
1
47'

Kylian Mbappe nadal na ławce rezerwowych gości. Selekcjoner reprezentacji Francji daje odpocząć swojemu najlepszemu graczowi.

1
3
czas Druga połowa
komentarz

Bohaterem pierwszej połowy był Thomas Mueller.

2
45'

Sędzia przedłużył pierwszą połowę o jedną minutę.

1
43'

Zawodnicy Didiera Deschampsa próbują przedostać się przed szczelną defensywę gospodarzy. Theo Hernandez nieczysto trafił w piłkę.

1
41'

Żółtą kartkę otrzymał Pascal Gross.

2
1
1
2
40'

Z każdą kolejną minutą rośnie przewaga "Trójkolorowych". Reprezentacja Niemiec skutecznie się broni.

3
1
38'

Tym razem Griezmann z rzutu wolnego zagrał do Tchouameniego. Piłkarz Realu Madryt był bliski szczęścia, piłka przeleciała minimalnie nad poprzeczką. Ten sam piłkarz chwilę później trafił prosto w niemieckiego bramkarza.

1
36'

Wrzutka Antoine'a Griezmanna i strzał głową Aureliena Tchouameniego. Środkowy pomocnik powinien nastawić celownik.

34'

Debiutujący Rudi Voeller tylko tymczasowo pełni obowiązki selekcjonera. Dziewięć miesięcy przed mistrzostwami Europy federacja rozgląda się za następcą Hansiego Flicka.

1
32'

Fantastyczna atmosfera w Dortmundzie. Pomimo ostatnich porażek, Niemcy mogą liczyć na gorące wsparcie kibiców.

30'

To była pierwsza dobra szansa Francuzów. Randal Kolo Muani odnalazł się w polu karnym i przeniósł piłkę nad poprzeczką.

29'

Reprezentacja Francji ma przewagę, jeśli chodzi o posiadanie piłki. Podopieczni Rudiego Voellera jak dotąd byli jednak skuteczniejsi.

27'

Wyróżniającą się postacią w barwach gości jest Aurelien Tchouameni. Środkowy pomocnik rozdziela podania.

1
25'

Niemcy. Schodzi: Ilkay Gundogan. Wchodzi: Pascal Gross.

25'

Problemy zdrowotne zgłasza Ilkay Gundogan. Nie wiadomo, czy klubowy kolega Roberta Lewandowskiego dokończy pierwszą połowę.

24'

Kapitalny rajd Kingsleya Comana. Francuz wyjechał z piłkę za linię końcową, rzutu karnego nie będzie.

1
22'

Leroy Sane miał pozycję do strzału. Skrzydłowy Bayernu Monachium niepotrzebnie oddał piłkę Benjaminowi Henrichsowi.

20'

Randal Kolo Muani przewrócił się w polu karnym. Sędzia uznał, że nie było faulu Antonio Ruedigera.

19'

Gospodarze w natarciu. Jean-Clair Todibo przeszkodził Serge'owi Gnabry'emu i rozpoczął kontratak.

17'

Wicemistrzowie świata czekają na swoją pierwszą sytuację. Marc-Andre ter Stegen przygląda się grze.

15'

Dobre dośrodkowanie Floriana Wirtza do Thomasa Muellera. Tym razem zdobywca bramki skiksował.

1
14'

Gol sprawił, że nasi zachodni sąsiedzi grają z większą pewnością siebie. Akcja toczy się w środku pola.

4
1
12'

Bramka na 1:0 była wyjątkowa dla Thomasa Muellera. Doświadczony piłkarz w klasyfikacji strzelców wszech czasów zrównał się z Karlem-Heinzem Rummenigge.

5
1
1
10'

Niemcy chcą iść za ciosem. Indywidualną akcję przeprowadził Serge Gnabry, który strzelił obok prawego słupka.

5
8'

Nie jest to zbyt często spotykana scena. Kibice na trybunach stadionu Borussii Dortmund docenili gwiazdę Bayernu Monachium, Thomasa Muellera.

8
6'

Rudi Voeller wystawił Thomasa Muellera na pozycji numer "dziewięć". Doświadczony piłkarz zdobył swoją 45. bramkę w narodowych barwach.

1
11
1
1
4'

Gol! Strzelił Thomas Mueller. Asystował mu Benjamin Henrichs.

Niespodzianka na Signal Iduna Park! Po centrze Benjamina Henrichsa, Thomas Mueller z trudem opanował piłkę, po czym znalazł drogę do siatki. Efekt nowej miotły zadziałał?

4
2'

Goście próbują kontrolować wydarzenia boiskowe. Podrażnieni ostatnią porażką Niemcy w wysokim pressingu.