Po dośrodkowaniu z rzutu wolnego strzelił gola Bardakci, ale był na spalonym.

1
1
2
90+4'

Nieśmiałe próby Galaty, ale to na nic. Nie są w stanie nic zrobić. Pierwsza połowa kosztowała ich mnóstwo sił.

90+2'

Mathys Tel w polu karnym, ale Angelino w ostatniej chwili blokuje strzał.

2
2
2
1
1
90'

Sędzia dolicza minimum 5 minut.

1
1
1
90'

Mocny strzał Sane z rzutu wolnego, lecz Muslera odbił piłkę.

1
1
1
89'

Rzut wolny dla gości z ok. 30 metrów. Faulowany Laimer.

2
1
1
86'

Zderzenie głowami de Ligta i Yilmaza. Przerwa w grze.

2
86'

Gospodarze nie są w stanie przedostać się pod pole karne Bayernu.

3
2
83'
83'
82'

Sane przewrócił się w polu karnym po indywidualnej akcji. Chciał kiwać Muslerę, dziubnął piłkę... ale sędzia nie gwiżdże.

1
1
1
80'
79'

Gol! Strzelił Jamal Musiala. Asystował mu Harry Kane.

I chyba jest już po wszystkim! Kolejna ofensywna akcja Bayernu, Kane podał do niepilnowanego Musiali, a ten strzelił nie do obrony. Muslera nawet nie drgnął.

11
4
1
1
4
79'

Bayern przejął całkowitą kontrolę nad meczem.

1
1
77'

Bayern przed kolejną szansą, ale Davies z ostrego kąta strzelił tylko w boczną siatkę.

1
1
1
75'
wchodzi Wchodzi
schodzi Schodzi
Kazimcan Karatas #88
75'

Galatasaray. Schodzi: Kerem Akturkoglu. Wchodzi: Baris Yilmaz.

Baris Yilmaz #53
75'
74'

To musiało się tak skończyć. Gospodarze opadli z sił, a Bayern przeprowadził zabójczą akcję prawym skrzydłem. Kane najpierw próbował strzału piętką z pięciu metrów, został zablokowany, ale dobitka była już skuteczna. 1:2!

9
4
2
71'

Kane zablokowany po rzucie rożnym. Strzelał z kilku metrów, ale wcześniej pomagał sobie ręką w przyjęciu piłki.

70'

Przycisnęli Bawarczycy. Nieco słabszy fragment Galaty.

1
1
1
1
69'

Coman zakręcił rywalem na skrzydle, ale później zawiodła precyzja przy dośrodkowaniu. Kane nie miał szans, by dojść do strzału.

1
1
1
68'

Przeraźliwe gwizdy, bo Bayern od jakiegoś czasu utrzymuje się przy piłce.

1
1
1
1
1
67'

Davies faulował ruszającego do kontry Zahę. Choć Kanadyjczyk nie zgadza się z decyzją sędziego.

65'

Torreira składał się do strzału z woleja z 25 metrów... nie trafił w piłkę. Ma czego żałować.

1
63'

Płaski strzał Sane z powietrza i broni Muslera! Odgryzł się Bayern.

1
1
2
2
1
62'
Galatasaray Stambuł
2
1
61'

Torreira poklepał z Icardim. Napastnik Galaty był już w polu karnym, ale trochę się pogubił. Szukał strzału piętą i został zablokowany.

1
60'

Dobre dośrodkowanie Mertensa na bliższy słupek. Torreira uprzedził rywala, ale strzelił tuż obok bramki.

1
1
59'

Kim chciał pójść na wyprzedzenie, ale oszukał go Zaha. Faul Koreańczyka i rzut wolny dla Galaty kilka metrów od bocznej linii pola karnego.

1
1
1
1
56'
Tete #20
1
2
2
56'

Bayern w kontrataku, jednak Coman strzelał niecelnie z dalszej odległości.

1
54'

W drugiej połowie Bayern potrafi nieco dłużej utrzymać się przy piłce w porównaniu do pierwszej części.

3
2
1
53'
Tete #20
3
2
52'

Torreira z dystansu... niecelnie. Niewiele zabrakło, choć Ulreich sprawiał wrażenie gościa, który wszystko kontroluje.

50'

Bayern mógł prowadzić. Tym razem nie wyszedł pressing gospodarzom, była kontra monachijczyków, ale Sane fatalnie pudłuje po płaskim podaniu Comana.

1
2
2
49'

Daleki wyrzut piłki z autu. Icardi walczył z de Ligtem przed polem karnym i sędzia uznał, że Holender był faulowany.

1
1
1
2
48'

Wrzutka Sane i nic z tego. Galatasaray nie popełnia błędu w defensywie.

1
1
1
1
47'

Akcja Bayernu. Coman podawał prostopadle do Sane, który wbiegał w pole karne. Piłka jednak do niego nie dotarła - wybita na rzut rożny.

1
2
1
46'

1
45+1'

Co za błąd Kimmicha! Stracił piłkę przed polem karnym, poklepali gospodarze, ale Icardi strzelił obok słupka!

2
2
45'

Sędzia dolicza minimum minutę.

1
1
43'

Kontra Bayernu i znowu fatalnie zachował się Sane. Za daleko wypuszczona piłka i Muslera broni.

1
43'

Akturkoglu strzelał z dystansu (który to już raz?). Tym razem był jednak zablokowany.

2
1
42'

Tete indywidualnie. Najpierw ładnie ograł dwóch rywali, ale po chwili nie podał do lepiej ustawionego kolegi. Chyba najsłabszy dziś zawodnik Galaty.

2
39'

Po rzucie rożnym nad bramką strzelał Icardi.

2
2
3
38'

Przeliczył się Kim i doskonałą okazję miał Akturkoglu. Uderzał z powietrza z ostrego kąta, ale broni Ulreich!

2
37'

Nieustanny pressing gospodarzy. Pytanie, na ile wystarczy im sił, bo od pierwszej minuty grają na nieprawdopodobnej intensywności.

1
1
4
34'

Blisko Galatasaray! Zaha popisał się fantastycznym prostopadłym podaniem, ale chyba zlekceważył to Icardi i nie opanował piłki. Byłby sam na sam z bramkarzem.

2
1
1
1
33'

W odpowiedzi kontra Bayernu i kończył ją niecelnym strzałem zza "szesnastki" Sane.

2
33'

Zaha zablokowany w narożniku pola karnego.

2
32'

Laimer zobaczył jeszcze kartkę za wcześniejszy faul w bocznym sektorze boiska.

2
32'
2
32'

Znowu świetna akcja Galaty. Dużo podań na jeden kontakt, w końcu Icardi strzelał z 20 metrów... nieznacznie nad bramką.

2
31'

Co by nie mówić - zasłużyli gospodarze na to wyrównanie.

3
30'

Icardi! Ależ się zabawił z Ulreichem. Fantastyczna podcinka w środek bramki. 1:1!

3
2
4
29'

VAR jeszcze to sprawdza.

1
28'

Rzut karny! Icardi faulowany po płaskim dośrodkowaniu Zahy! Wzięty w kleszcze, z jednej strony atakował Kim, z drugiej na wślizgu Kimmich.

2
3
3
26'

Ależ popsuł kontrę Coman. Kane wybiegał na czystą pozycję z własnej połowy, nie byłoby mowy o spalonym, ale podanie do Anglika było niedokładne.

1
1
24'

I po raz kolejny fantastyczny pressing gospodarzy. Torreira miał dużo przestrzeni przed polem karnym, ale strzelił minimalnie niecelnie.

2
23'

Daleki wyrzut piłki z autu, wyskoczył do główki Icardi, ale czujny był Ulreich i interweniował przy bliższym słupku.

2
21'

Mazraoui ruszał do kontry, ale znakomicie powstrzymał go Zaha. Do tego stopnia, że aut jest dla gospodarzy. Gdyby nie ten jeden błąd przy golu, to można by powiedzieć, że Galatasaray gra koncertowo.

19'

Cały czas przewagę ma zespół Galaty.

2
1
2
18'

Coman wybiegał za plecy obrońców i dostał podanie w tempo od Laimera. Przeczytał jednak wszystko Muslera i był pierwszy przy piłce.

1
1
16'

Fantastyczna akcja Sane na lewym skrzydle. Prostym zwodem wypracował sobie czystą sytuację, jednak na koniec za daleko wypuścił piłkę, zdołał wbiec przed niego rywal i zablokował go w polu karnym.

1
2
15'

W końcu wyszedł spod pressingu Bayern. Davies ruszył do przodu, zagrał na klepkę z Laimerem, ale ten nie podał mu dokładnie piłki. Muslera wyjaśnił sytuację.

2
1
14'

Sane kopnął piłkę po gwizdku. Wściekli kibice niejako wymusili reakcję sędziego. Kartka.

2
14'
2
13'

Akturkoglu tym razem nie przyjął piłki zagranej ze skrzydła. Lepsze przyjęcie i miałby dobrą okazję w polu karnym.

1
11'

Niebywałe, ależ pudłują gospodarze! Świetnie podłączył się skrzydłem Boey, zagrał płasko w pole karne, Ulreich wypuścił piłkę z rąk i doskonałą sytuację miał Akturkoglu, ale strzelił nad bramką! Co za pudło!

1
11'

Musiala za daleko wypuścił sobie piłkę, a przy próbie odbioru faulował rywala w ofensywie. Nieudana akcja Bayernu.

1
2
10'

Jeszcze raz Galata. Kim zbyt krótko wybił piłkę, dopadł do niej przed polem karnym Ayhan, ale uderzył nad poprzeczką.

1
1
9'

Mógł być już remis! Kapitalny strzał Akturkoglu z powietrza i jeszcze lepiej broni Ulreich!

1
1
8'

Gol! Strzelił Kingsley Coman. Asystował mu Leroy Sane.

Pierwsza akcja Bayernu.... i 0:1! Musiala zrobił przewagę w środku, zagrał na lewo do Sane, a ten poczekał na odpowiedni moment. Podał do Comana, który wykorzystał błąd Karatasa i spokojnie strzelił przy samym słupku.

9
4
1
1
2
7'

Akturkoglu przed szansą, ale źle trafił w piłkę i strzelił zbyt lekko. Ulreich broni! To była dobra akcja gospodarzy prawym skrzydłem.

6'

Zaha poczarował trochę na lewej flance, zagrał w pole karne, ale Akturkoglu nie miał szans, by dojść do piłki. Aktywnie mistrz Turcji na początku spotkania. Wywierają presję przez cały czas.

2
4'

Świetna kontra Galaty. Icardi dostał podanie, utrzymał się przy piłce przed polem karnym, ale strzelił obok bramki. Był tam rykoszet, jednak sędziowie tego nie zauważyli i nie ma rzutu rożnego.

1
3'

Gospodarze w wysokim pressingu. Na razie Bayern ma duże problemy z utrzymaniem się przy piłce.

1
1
1'

Gramy!

1
czas Start meczu
18:41

Zawodnicy wychodzą na boisko. Hymn Ligi Mistrzów przed nami.

18:39

Na trybunach od kilkudziesięciu minut jest gorąca atmosfera. Już niebawem zaczynamy.