Pavlović, wrzutka na aferę w pole karne. I spokojnie łapie piłkę Grabara po podaniu od kolegi z drużyny.

1
3
2
87'

Ależ się zakotłowało w polu karnym Bayernu. Neuer w kilka sekund dwukrotnie błysnął na linii!

3
3
2
2
86'
85'

Nie ma rzutu karnego.

5
5
3
3
5
85'

Oczywiście sprawdzane jest to przez VAR.

1
1
2
84'

Po dośrodkowaniu Goretzki przewrócił się w polu karnym Mueller, ale sędzia pokazuje, że nie było mowy o faulu.

3
3
1
1
83'

Bayern w ataku. Od prawej do lewej. I tak do bólu.

1
1
80'

Niecelnie po tym rzucie rożnym strzelał Upamecano.

1
1
1
4
80'

Sane indywidualnie, ale jego centra była blokowana. Jest jednak rzut rożny.

1
2
79'

Bayern atakuje w trybie slow-motion. Czekamy na jakieś przyspieszenie albo kontrę gości. Nie zanosi się.

1
1
76'

Z dystansu strzelał Ankersen i boleśnie trafiony Davies. Potrzebna jest pomoc medyczna.

1
2
75'

Dobre podanie w pole karne do Sane, ten chciał przyjęciem zgubić przeciwnika, ale nie do końca się udało. Męczy się Bayern w ofensywie.

1
3
2
72'

Z rzutu wolnego strzelał Sane, trącił piłkę Grabara, ale sędziowie tego nie dostrzegli. Gra wznowiona od bramki.

1
1
1
4
1
71'
69'

Co ciekawe mocniej odczuł to ten, który faulował, czyli Boilesen.

1
1
1
69'

Pavlović ostro faulowany na 30. metrze przed bramką. Będzie rzut wolny dla Bayernu.

1
2
68'

Wreszcie sprawdzona czujność Grabary. Kane huknął z dystansu i Polak odbija piłkę nad bramką.

2
4
1
67'

Achouri w indywidualnej akcji! Przedostał się w pole karne, strzelił mocno przy bliższym słupku, ale Neuer nie dał się zaskoczyć.

1
1
65'

Nudzi się Grabara w drugiej połowie.

4
3
1
64'
2
1
1
1
64'
Aleksandar Pavlović #45
2
1
64'
63'

Nie będzie rzutu karnego.

1
2
63'

VAR to jeszcze sprawdza.

1
62'

Tel strzelił nad bramką z kilkunastu metrów. Wydawało się, że poślizgnął się chwilę wcześniej, ale gospodarze protestują, że był tam faulowany.

1
61'

Pół godziny do końca. Obraz gry się nie zmienia. Kopenhaga schowana za podwójną gardą.

60'
Elias Achouri #30
60'
Orri Oskarsson #18
1
58'

Podanie Muellera w pole karne. Takie nieprzygotowane, bez wiary. Kane nie miał szans dojść do piłki.

1
2
57'

Nie ma miejsca Bayern. Podania głównie w poprzek boiska, bo Kopenhaga broni bardzo głęboko w fazie defensywnej.

1
2
1
55'
2
1
54'

Laimer w polu karnym. Ograny Elyounoussi, jednak później zabrakło pomysłu na zakończenie akcji.

1
1
1
1
2
51'

Piłka odskoczyła na kilka metrów od nogi Guerreiro i nici ze strzału zza pola karnego.

1
50'

Bayern przy piłce. I niewiele z tego wynika. Kopenhaga czeka na złotą szansę, jak przed chwilą.