(0:1)
Zakończony
Real Madryt
komentarz

Real Madryt w wyjazdowej potyczce z Bragą miał już gospodarzy na widelcu, ale do końca musiał drżeć o kolejne zwycięstwo w Lidze Mistrzów. Ostatecznie Królewscy wygrali 2:1.

2
2
1
1
90+3'
Real Madryt
2
90+2'

Sędzia pokazuje wszystkim, że kupił sobie zegarek. Doceniamy.

2
2
90+1'

Ruiz uderzał z ostrego kąta. Piłka poszybowała ponad poprzeczką.

2
2
1
1
1
90'

Sędzia doliczył 4 minuty.

1
1
89'

Mieliśmy VAR. Sprawdzane było czy gospodarzom nie należy się rzut karny. Przewinienia nie było.

3
1
1
2
89'
86'

Modrić dośrodkował z kornera, Ruediger uderzył głową tam, gdzie stał bramkarz.

2
2
2
1
1
83'

A jednak gola nie ma! VAR zmierzył i był spalony. Bez sensu...

1
2
5
82'

Vinicius sam na sam z bramkarzem do siatki. Sędzia uznał, że był spalony, ale sytuacja dość wątpliwa.

1
1
2
2
3
79'

Strzał z dystansu gospodarzy, piłka w bramce, ale wcześniej sędzia przerwał grę.

2
2
78'
wchodzi Wchodzi
schodzi Schodzi
Vitor Carvalho #8
75'
Fran Garcia #20
2
1
74'

Real z dużym problemami ratuje jak na razie remis. Kontaktowy gol znacząco zmienił obraz potyczki! Braga szuka wyrównania.

1
2
1
73'
Diogo Fonseca #47
Josafat Mendes #17
72'
71'
70'

Horta uderzał płasko z pola karnego. Piłka odbiła się od Kepy, ale przeleciała obok słupka!

68'

Braga po dość przypadkowej kontaktowej bramce uwierzyła w swoją siłę. Real stracił trochę pewności siebie.

1
66'
Abel Ruiz #9
Andre Horta #23
66'
Serdar Saatci #18
63'

Gol! Strzelił Alvaro Djalo. Asystował mu Simon Banza. Braga wraca do meczu! W polu karnym Banza do Djalo, a ten uderzył przy bliższym słupku do siatki! 1:2!

4
62'

Jeszcze VAR sprawdzał czy nie było spalonego. Okazało się, że wszystko było zgodnie z przepisami.

4
3
1
1
61'

Gol! Strzelił Jude Bellingham. Asystował mu Vinicius Junior. Już raczej po emocjach. Z lewej strony Vinicius wycofał do Belinghama, a ten mierzonym strzałem trafi na 2:0 dla Realu!

6
4
1
1
59'

Prawą nogą z ok. 16 metrów uderzył Camavinga. Piłkę złapał bramkarz.

2
57'

Real w ataku. Królewscy szukają drugiej bramki i większego spokoju w kolejnych minutach.

2
2
2
54'

Z dystansu uderzył Ruediger. Piłka poszybowała wysoko ponad bramką.

1
51'

Dogranie z lewej strony, z pola karnego uderzył Bellingham. Bramkarz wybił piłkę na korner!

1
1
48'

Od początku 2. połowy w ataku Braga. Przed momentem pierwszy strzał po przerwie, Kepa spokojnie interweniował.

2
1
czas Druga połowa
45'

Real do przerwy prowadzi na wyjeździe z Bragą 1:0.

5
4
43'

Vinicius starał się ruszyć z piłką, ale został złapany na spalonym.

40'

Tym razem dośrodkowanie dotarło do Bellinghama. Anglik również nie trafił w bramkę.

1
1
38'

Do dogrania Modricia z rzutu rożnego doszedł Valverde, ale w bramkę nie tafił.

1
1
36'

Garcia starał się zagrywać w pole karne. Dobrze zachowali się obrońcy Bragi, którzy wybili piłkę na kolejny rzut rożny.

1
1
33'

Szukają swojego momentu gospodarze. Real musi być czujni. Królewscy mieli już co najmniej dwa ostrzeżenia. Trzeciego może nie być.

2
2
30'

Dwie minuty i trzy spalone! Panowie! Więcej koncentracji.

3
2
1
1
2
28'

Real trochę się pogubił w ostatnich minutach. Królewscy jednak zaczynają panować na placu gry.

3
2
1
25'

Horta doszedł do dośrodkowania, strzał został jednak zablokowany.

23'

Próba z dystansu Rodrygo. Piłka jednak poszybowała dość daleko od bramki gospodarzy.

2
2
2
20'

Mógł być remis! Al Musrati doszedł do dogrania z rzutu rożnego. Piłkę sprzed bramki wybił Bellingham!

5
2
2
19'

Braga stara się atakować. Gospodarze sprawiają wrażenie, że stracony gol nie załamał ich.

1
1
16'

Gol! Strzelił Rodrygo Goes. Asystował mu Vinicius Junior. Real spokojnie poczekał na swój moment i błyskawicznie zadał cios! Vinicius zagrał w polu karnym do Rodrygo, ten uderzył z pięciu metrów i pokonał bramkarza Bragi! 0:1!

14
10
3
1
1
15'

Kwadrans za nami. Cóż, Królewscy na razie dość niemrawi w ofensywie. Bez strzału, bez większego zagrożenia.

12'

Po raz pierwszy w meczu pokazał się Vinicius. Brazylijczyk szarpnął w swoim stylu, ale zabrakło dokładności.

1
1
9'

Dośrodkowanie z rzutu wolnego, do uderzenia głową doszedł Al Musrati. Piłka poszybowała w bezpiecznej odległości od bramki.

7'

Od początku gry sporo energii w mecz wkładają piłkarze Bragi. Real dość spokojnie rozpoczął potyczkę. Czekamy na pierwsze zagrożenia pod bramkami.

2
2
1
4'

Zamieszanie w polu karnym Królewskich. Gospodarze domagali się podyktowania rzutu karnego. Bez reakcji sędziego.

2
2
3'

Pierwsze minuty za nami. Żadna z drużyn nie rzuciła się na rywala.

czas Start meczu
20:46

Mecz poprowadzi Michael Oliver (Anglia).